img ГОЛОВНА ПОМИЛКА людей, які взяли кредит | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

ГОЛОВНА ПОМИЛКА людей, які взяли кредит

Сьогодні розповімо про ГОЛОВНУ ПОМИЛКУ людей, які взяли кредит (позику) в Мікрофінансовий компанії (МФО), і у яких виникли проблеми у взаєминах з нею.

ЧИТАТИ ЩЕ: Великий борг по мікропозиці в Україні

Яку помилку роблять позичальники

При виникненні проблем у відносинах з кредиторами, багато позичальників поводяться неправильно. Головна помилка- це пасивність, відсутність бажання пошуку шляхів вирішення і небажання вибудовувати лінію захисту, результатом чого має стати відновлення порушених прав.

Якщо ви не згодні з діями МФО – вступайте в контакт з кредитором, захищайте свої інтереси, при необхідності зверніться за допомогою до юристів.

ЧИТАТИ ЩЕ: Як списати борги по мікропозиці

Як діяти правильно в суперечках з кредиторами

Перше, якщо права вимоги за Вашим кредитом було переуступлено до іншій компанії (колекторам) і ви не володієте інформацією про компанію, її реквізити, при цьому на постійній основі і досить таки наполегливо Вам надходять дзвінки.

Заява на адресу МФО, в якій Ви оформили кредит, з проханням отримати інформацію про компанію та підстави з переуступки вашого кредиту.

КРОК №1

Просто копіюйте і вставляйте ваші дані.

_________________________________

Кредитній спілці “__________”

Адреса  ___________________

тел: ______________

ПІБ _______________________

г ._____, вул ._____, будинок ____, кв .__

тел: _____________

 

Заява

Мною ПІБ ______________, 13.06.2018 був оформлений кредит в кредитній спілці “_________” номер кредитного договору № 13/06 від 13.06.2018 р

Прошу Вас, у встановлений Законом термін, повідомити мене про факт і підставах переуступки права вимоги за кредитним договором № 13/06 від 13.06.2018 р

Прошу вказати найменування, адреса і реквізити компанії, якою було переуступлено права вимоги, а також надати на мою адресу копію договору уступки права вимоги за кредитним договором № 13/06 від 13.06.2018 р

Дата 20.12.2018 р                                                                                                                     Підпис _______________

______________________________

Так ви дізнаєтеся, яка компанія (колекторська організація) придбала права вимоги за Вашим кредитним договором у МФО.

Наступний крок – це скарга на фінансову організацію в Нацкомфінпослуг, держрегулятор,  який видає ліцензії на фінансову діяльність МФО.

Просто копіюйте і вставляйте ваші дані.

КРОК №2

_______________________________

01001 м.Київ-1 вул. Б.Грінченка, 3

Нацкомфінпослуг

Голові комісії Пашко Ігорю Володимировичу

тел. 044 234 39 46

ПІБ _______________________

г ._____, вул ._____, будинок ____, кв .__

тел: _____________

 

 

Скарга

Прошу Вас здійснити перевірку законності діяльності підприємства “__________”,

зареєстрованого за адресою___________.

Підставою для перевірки є незаконні дії уповноважених співробітників підприємства “____________________”.

В обґрунтуванні того, що дії є незаконними і такими за вчинення яких передбачена кримінальна відповідальність, наступним повідомляємо, що по відношенню до мене і членів моєї сім’ї були

застосовані: дзвінки з погрозами фізичної розправи;

відкриття та передача третім особам, ідентифікуючої інформації про наявність у мене кредитних зобов’язань;

розміщення в місцях громадського користування (написи на парадних дверей і в під’їзді мого будинку) ідентифікуючої інформації щодо мене;

дзвінки на роботу і родичам в тому числі і в нічний час з погрозами про фізичної розправи (можете доповнити  інше до скарги стосовно вас особисто).

Про результати перевірки та прийняте рішення, прошу повідомити мене за адресою: м ._____, вул ._____, будинок ____, кв .__, тел: _____________

Дата 20.12.2018 р Підпис _______________

_________________________________

Після того, як МФО відповіли Вам, про те,  кому були передані права вимоги за кредитним договором, ви знаєте і адресу, назву та ідентифікаційні дані, пишемо в Генеральну прокуратуру.

Просто копіюйте і вставляйте ваші дані.

КРОК №3

_____________________________

м. Київ, вул. Різницька, 13/15

Генеральна Прокуратура України

начальнику департаменту

Бедриківському Володимиру Володимировичу

ПІБ ___________________

г ._____, вул ._____, будинок ____, кв .__

тел: _____________

 

 

Скарга

Прошу Вас здійснити перевірку законності діяльності кредитної спілки “___________”,

зареєстрованої за адресою__________.

Підставою для перевірки є незаконні дії уповноважених співробітників кредитної спілки “____________________”.

В обґрунтуванні того, що дії є незаконними і такими за вчинення яких передбачена кримінальна відповідальність, наступним повідомляємо, що по відношенню до мене і членів моєї сім’ї були застосовані:

 • дзвінки з погрозами фізичної розправи;
 • відкриття та передача третім особам, ідентифікуючої інформації про наявність у мене кредитних зобов’язань;
 • розміщення в місцях громадського користування (написи на парадних дверей і в під’їзді мого будинку) ідентифікуючої інформації щодо мене;
 • дзвінки на роботу і родичам в тому числі і в нічний час з погрозами фізичної розправи (можете додати на вашу нагоди).

Також прошу встановити, чи має дана компанія відповідні ліцензії та дозволи для здійснення колекторської діяльності та стягнення заборгованості по кредитах.

Про результати перевірки та прийняте рішення, прошу повідомити мене за адресою: м ._____, вул ._____, будинок ____, кв .__, тел: _____________

Дата 20.12.2018 р Підпис _______________

______________________________

Скарги, заяви від однієї людини звичайно ні до чого не приведуть, а якщо їх буде сотня чи тисяча, звернуть увагу.

Про інші помилки людей , які взяли кредит в МФО, ви можете прочитати на нашому сайті, за посиланням:

https://www.pic.kiev.ua/ua/nashi-publikatsii-mikrokredit.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Поділитися статтею в соц. мережах

Будь ласка, поставте оцінку статті

Пожалуйста, оцените эту статью
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img