Юридична компанія «ПІК»

ФОРУМ БОРЖНИКІВ ПО МІКРОЗАЙМАМ

 

Частина українців, які взяли кредити в мікрофінансових організаціях (МФО), намагається вирішити виниклі проблеми, розмістивши запит в інтернеті: «взяв мікрозайм не плачу форум» і, звичайно, знаходить десятки таких форумів.

Проблема в тому, що там маса шахрайських пропозицій і неперевіреної, невірної інформації. Ви можете отримати рецепти, як видалити свої дані з МФО, як просто не платити і жити спокійно і іншу, яка не відповідає фактам життя, а тому і безглузду інформацію.

Де отримати достовірну інформацію про борги по кредитах

Іноді, можна зіткнутися і з пропозиціями вирішити ваші проблеми за гроші. Ставитися до таких пропозицій слід вкрай обережно.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Завжди перевіряйте наявність дозвільної та реєстраційної документації, а також ліцензій у компаній, які пропонують послуги з вирішення проблем з боргами.

Юридична компанія ПІК 10 років займається вирішенням проблем боржників. Достовірна інформація від юристів, що спеціалізуються на цій темі.

Чи можна не платити борг

Як і у всіх країнах планети, в Україні борги потрібно платити. Законодавство захищає всіх громадян країни, а кредитори теж громадяни.

Важливо! Уникнути сплати боргу не вдасться. Спочатку кредитори будуть ввічливо нагадувати вам про борг. Далі все буде більш жорстко. Скажемо більше, тон кредитора зміниться, як тільки ви допустите прострочення по кредиту.

Дзвінки і загрози почнуть надходити в наступному порядку:

 • особисто боржнику по кілька разів на день, плюс СМС повідомлення;
 • батькам боржника і членам сім’ї;
 • знайомим, друзям;
 • сусідам;
 • колегам по роботі і роботодавцю (директору, начальнику).

Що чекає на боржника, який ігнорує вимоги кредитора

Якщо телефонний терор не призведе до результату, а саме до оплати боргу боржником, ситуація зміниться, є два варіанти.

 • Варіант перший. На вас подадуть до суду або зроблять нотаріальний напис, друге сьогодні МФО роблять частіше. І те, і інше призведе до відкриття виконавчого провадження та арешту всього майна, зарплатного рахунку в тому числі, вам просто не буде на що жити.
 • Другий варіант. Борг передають колекторам. Ви забудете спокій. Вам будуть дзвонити по ночах і зустрічати при кожному виході на вулицю. Всім рідним, близьким і на роботу повідомлять про вашу проблему. Вас будуть залякувати, примушуючи до вишукування грошей будь-якими способами.

Колекторам все одно вкраде ви гроші або займете в іншому місці. Частина позичальників при цьому набирає боргів, в обсягах вже зовсім переважаючих мислимі межі.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Будьте обережні! Коли колектори пропонують списати частину боргу, це може виявитися обманом та спробою дізнатися чи є у вас хоч якісь гроші. 

Чи можливо протистояти колекторам

Довести протиправність застосовуваних колекторами методів вкрай складно. На справжні злочини вони не йдуть.

Ось, що буде якщо не платити мікропозику, форум розповість вам саме про це. Завдяки високим відсотковим ставкам і штрафів за мікропозиками, борг до цього часу може перевищувати позичену суму в десятки разів. Зайняти грошей на смартфон, а віддати машину цілком реально.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію юриста!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Хто може допомогти боржникам

До відома! Приватний адвокат по мікропозикам не в змозі надати боржникам всієї необхідної допомоги. Просто немає досвіду, більшість пропонують подати до суду і визнати кредитний договір недійсним, перспектива отримати таке рішення дуже туманна.

З мікропозикою, допоможе тільки комплекс заходів і терпіння боржника, борги потрібно віддавати але у випадку з кредитом МФО будь-який громадянин розуміє, що нараховані штрафи, пеня і відсотки просто несправедливі. Позичивши 2000 грн. і допустивши прострочення, борг може збільшитися до 4000 грн, а то і 10 000 грн. буквально за кілька місяців. Форум боржників МФО буквально сповнений таких відгуків, несправедливо нарахували величезну суму після прострочення.

Комплекс заходів щодо закриття кредиту в МФО був розроблений юридичною компанією “ПІК”, він включає:

 • Контроль судових процесів щодо боржника (перевірка повідомлень і повісток до суду на справжність, консультації по судовим процесам.)
 • Контроль виконавчих проваджень щодо боржника (перевірка повідомлень і повісток виконавця або виконавчої служби, взаємодія з виконавцями);
 • Перевірка на наявність арештів та обтяжень на майно, рахунки боржника, перевірка в реєстрі боржників;
 • Переговори з колекторами, погашення боргу зі знижкою, списання частини боргу;

Крім того, юристи компанії допоможуть зняти частину психологічного тиску на боржника:

 • Ви будете знати, що робити, коли вам телефонують з погрозами;
 • Ви будете знати, що відповісти на письмові погрози колекторів;
 • Ваші родичі будуть знати, що відповідати, коли їм дзвонять по вашому кредиту;
 • Великий обсяг корисної інформації на тему захисту від колекторів.

Увага! Найбільш неправильна стратегія для боржника – нічого не роблячи не платити і ухилятися від спілкування з кредитором. Вона скоріш за все призведе до вилучення майна і його розпродажу.

 

Не плачу мфо форум!

Боржники мфо форум! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Артем

  02.02.2022 в 08:04

  Добрый день ! Скажите пожалуйста,такая ситуация ! И у меня 2 микрозаймы ,завтра нужно заплатить в май кредит 6700, а так вооюще должен 12500 они разделили на 4 платежа по 4 с копейками ! Один я оплатил часть ,но сейчас не могу платить так как нету зарплаты ! Но я готов как бы платить ! Звонил им сам,просил что б как то нашли вопрос об продлении или как то ,подождать и пересчитать ,вобщем никак на встречу не идут банк Май кредит ! Сколько стоить ваша консультация и услуги ?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   02.02.2022 в 12:13

   К сожалению большинство МФО не интересуют ваши проблемы, в этом вам никто не поможет. Консультация стоит 300 грн. Позвоните юрист проанализирует ситуацию и подскажет, что делать в вашей ситуации.

   Відповіcти
 • Александр

  03.01.2022 в 19:11

  У меня 10 микрозаймов больше 100000уже с просрочками, завод где работаю остановился сижу на минималке… Уже мысли лезут нехорошие в голову тупик…

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   05.01.2022 в 10:49

   Александр, оставьте нехорошие мысли в покое, у нас были клиенты и с 30 кредитами, оставьте заявку, разберемся.

   Відповіcти
 • Кристина

  22.12.2021 в 08:40

  Здравствуйте имеются МФО разных компаний на сумму 100860,платить уже стало нечем как найти выход из ситуации очень боюсь звонков родственникам и знакомым..

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   22.12.2021 в 13:04

   Кристина, ваша боязнь, что родственникам будут звонить, стоила вам уже больше 100 тысяч гривен. Теперь, уже нет возможности платить. ситуация у вас стандартная, пожалуйста позвоните нам. Разберемся и поможем найти выход из ситуации.

   Відповіcти
 • Александр

  27.10.2021 в 23:07

  У меня 16 микрозаймов уже не викручиваюсь их оплачивать.просрочек пока нет.но сума уже больше 150000 тис.не знаю что делать.зароботок в настоящее время около 10000 тис.

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   05.11.2021 в 11:08

   Александр, мы не можем вам советовать уходить в просрочку но другого пути к сожалению нет. Действующий кредит без просрочки – это просто кредит, который нужно платить.

   Відповіcти
 • AustinSab

  01.12.2020 в 02:41

  Смею предложить данную юридическую компанию, как добросовестного и надежного партнера, готового идти навстречу клиентам.
  Особенно меня порадовала отличительная черта сотрудников этой организации – оперативность в работе и готовность быстро
  реагировать на форс-мажорные обстоятельства, возникшие у заказчиков и подстраиваться к ним. Убедился в этом лично, когда понадобилась услуга
  Сроки были небольшие. В итоге сотрудники проделали всё грамотно, быстро и аккуратно.
  Высокая организованность и профессионализм сотрудников данной юридической фирмы – неукоснительное свидетельство их дальнейшего успеха и востребованности!

  Відповіcти
  • admin

   02.12.2020 в 16:40

   Спасибо.

   Відповіcти
   • admin

    10.12.2020 в 11:30

    Добрий день, стосовно поруки, нам потрібно більше інформації. Зателефонуйте.

 • Марина

  20.08.2020 в 14:18

  Здравствуйте. Месяц назад мне на карту, знакомая и коллега, перевела 2500грн, которые она была мне должена. Пару дней назад ко мне приезжала полиция и сказала, что эта “коллега” написала на меня заявление о том, что я якобы с её телефона взяла кредит в Mycredit на сумму 3000грн и 2500 перевела себе без её ведома. Но при этом она утверждает, что была рядом со мной и дала мне телефон свой типа по моей просьбе. Подскажите мне, пожалуйста как мне быть в такой ситуации?

  Відповіcти
 • Марина

  20.08.2020 в 14:15

  Здравствуйте. Месяц назад мне на карту,тзнакомая и коллега, перела 2500грн которые она была мне должена. Пару дней назад ко мне приезжала полиция и сказала, что эта “коллега” написала на меня заявление о том, что я якобы с её телефона взяла кредит в Mycredit на сумму 3000грн и 2500 перевела себе без её ведома. Подскажите мне, пожалуйста как мне быть в такой ситуации?

  Відповіcти
  • admin

   20.08.2020 в 14:22

   Дайте пояснения следователю, посмотрите время зачисления средств(на вашу карту) и постарайтесь найти свидетелей, кто может подтвердить, что вы в это время были например дома и никаких кредитов не оформляли.

   Відповіcти
 • zako1909

  17.06.2020 в 10:58

  Сын взял микрокредит в “Кредит Ап” и не отдал. Коллекторы терроризируют всю семью и родственников. Угрозы жизни в открытую. Грубейшее обращение в “Вайбер”. Могу прислать скриншоты. Будете шокированы. Что делать?

  Відповіcти
  • admin

   18.06.2020 в 12:38

   Добрый день, писать заявление в полицию. Можете позвонить нам, юристы помогут составить. С 1 июля еще можно будет написать жалобу в Нацбанк.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн