Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОГА З ПРОСТРОЧЕНИМИ КРЕДИТАМИ

Допомога з простроченим кредитом, де її можна отримати і як можна вирішити проблему з простроченим кредитом боржнику в Україні.

«Я заплутався в кредитах», – багато хто, рано чи пізно, приходить до цього висновку. Причини можуть бути різні, взявши один кредит, потім другий, потім… Так кількість кредитів сягає 5, а то й 15 – 20 штук. Причому здебільшого боржники винні лише тому, що хотіли розплатитися за раніше взятими кредитами.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Допомога при простроченій заборгованості

Найсумніше, що боржники розуміють, що їм потрібна допомога з простроченим кредитом, лише коли ситуація заходить у безвихідь. Коли грошей просто не вистачає для погашення всіх боргів, і кредит більше ніхто не дає. Скільки грошей вже було зайнято у друзів та родичів, скільки було сплачено за всіма кредитами? Дуже багато…

Так, кредит у МФО для багатьох українців стає просто “кошмаром”, особливо страждають родичі боржника.

Важливо! Прострочення за кредитом у будь-якому разі призведе до негативних наслідків, навіть якщо боржник немає майна, борг нікуди не дінеться і його стягуватимуть.

Допомога з простроченими боргами

Допомога при боргах за кредитами потрібна боржникам відразу після прострочення. Адже багато хто елементарно не знає своїх прав і не уявляє, яка відповідальність загрожує за несплату кредиту. А загрожувати колектору вміють!

Рада юридичної компанії «ПІК»

Допустивши прострочення, ви зіткнетеся з тими чи іншими негативними моментами спілкування з колекторами. Вам насамперед знадобиться лікнеп з правових питань. Іноді потрібна психологічна підтримка.

Допомога при простроченнях за кредитами

Допомогу ми починаємо насамперед із навчання боржника. Юрист розповість, що можуть і чого не можуть МФО чи ​​колектори. Що вони будуть писати, чим загрожувати, що говорити і відповідати колекторам.

Допомога при прострочених кредитах потрібна вже на етапі прострочення.

Отримавши консультацію юриста, ви зрозумієте, що робитимуть колектора, щоб змусити вас сплатити. Щодня до нас звертаються десятки клієнтів зі своєю сумною кредитною історією. Намагаємося допомогти, вирішення кредитних проблем – це наша робота.

Допомога в погашенні заборгованості за кредитом.

Допомога з кредитом! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн