Юридична компанія «ПІК»

Списати кредит

Всі, хто брав онлайн кредит, знають, так, можна навіть сказати, що практично всі українці в тій чи іншій мірі знають, що допустивши прострочення за кредитом, будуть проблеми. Те, як мікрозайми стягують борги, ми описувати не будемо, розповімо про те, який вихід є у боржника, який прострочив кредит, і чи можна списати борг по кредиту в МФО.

ЧИТАТИ ЩЕ: СПИСАТИ БОРГИ МФО

Чи списуються борги по онлайн займами?

Боржник, допустивши прострочення за онлайн кредитом, відразу ж потрапляє під жорсткий пресинг кредитора, так, це дзвінки. Причому дзвінки всім, крім дзвінків борг починає стрімко рости, збільшуватися з кожним днем прострочення.

Увага! Найчастіше після місяця прострочення кредит буде в 2-3 рази більше позиченої суми.

Зрозуміло, що більшість українців просто відмовляються оплачувати такий борг, але і кредитор не залишає боржника в спокої. Ситуація заходить в глухий кут. Боржник не відмовляється від боргу, але й не хоче сплачувати борг у такому розмірі. Така ситуація знайома багатьом.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Списати борг по мікрокредиту можливо. Але для цього обов’язково потрібен досвідчений адвокат по кредитах, який може грамотно побудувати захист прав боржника МФО”.

Зазначимо, що без залучення юриста, боржнику домогтися списання практично неможливо.

Варіанти закриття займу зі списанням

Погашення кредиту безпосередньо в МФО, яка видала цей кредит

Видають кредити в Україні понад 100 МФО і в більшості немає жодних поступок щодо списання частини позики. Але ряд компаній пішли на поступки і в процесі переговорів вдається списати частину боргу і погасити кредит зі знижкою. Не будемо перераховувати ці компанії, це можна назвати комерційною таємницею, звертайтеся, можливо саме ваш борг ми зможемо погасити.

Важливо! Прострочення по кредиту в такому випадку повинно бути не менше 60 днів, тобто ви не платили вже два місяці.

Погашення кредиту колекторській компанії після продажу кредиту колекторам

Якщо ви довго не платите, МФО продає ваш борг колекторам, вас знову знаходять і все починається заново. Колекторські компанії діють відповідно ще жорсткіше і напористіше, перетворюючи життя боржника в низку неприємних зустрічей і розмов.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Існує цілком реальна можливість за участю юриста домовитися про списання боргу з колекторами, які викуповують борги по мікропозиках”.

Розмір знижки залежить від того, кому був проданий ваш борг. Поширена думка, що якщо кредит колекторам можна погасити за “тіло кредиту”, дійсності не відповідає.

До відома! Знижка може бути як більше, так і менше, ніж сума основного боргу. Знову ж, самостійно домовитися дуже складно, після оплати ви повинні отримати відповідний лист про відсутність кредитних зобов’язань. Тому допомога юриста вам точно не завадить.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК СПИСАТИ БОРГИ ПО КРЕДИТАХ

Погашення кредиту за виконавчим листом

Списати частину боргу, виконавши рішення суду або сплативши за виконавчим провадженням, теж можна. МФО не часто подають в суд, процес довгий і витратний.

Важливо! Останнім часом використовується виконавчий напис нотаріуса, саме по ньому відкривають провадження і стягують борг по мікропозиках.

Чи варто платити за такому провадженню? Для початку потрібно тверезо оцінити ситуацію.

 • Якщо рахунок арештований, гроші, які там є, однозначно спишуть, залишиться доплатити суму, якої не вистачатиме для погашення.
 • Якщо різниця в сумі, нарахованої кредитором і основним боргом невелика, краще доплатити.
 • І навпаки, якщо сума боргу перевищує основний борг в рази, краще оскаржити сам виконавчий напис і скасувати арешт рахунку.

Важливо! Якщо ви прийняли рішення виплачувати за виконавчим провадженням, головне після оплати не забути подати позов про визнання кредитного договору припиненим, в іншому випадку, через час у вас з’явиться нове виконавче провадження, тільки на іншу суму, і так до нескінченності.

Підсумуємо. Списати борг по мікрозайму МФО можна:

 • погасивши борг МФО, після виникнення прострочення;
 • погасивши колекторам, після продажу;
 • сплативши за виконавчим провадженням.

Як списати борги в МФО?

Списання боргів по кредитах! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн