Юридична компанія «ПІК»

СПИСАННЯ КРЕДИТУ

Списати кредити мріє кожен боржник банку та МФО, таке списання частково можливе, але лише за певних умов.

Безумовно, ніякий кредитор не прощатиме борг, проте розраховувати на списання штрафів, пені, іноді навіть відсотків, можна. Щоб оцінити свої шанси та досягти знижок, варто звернутися до юриста за кредитами.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як сплатити тільки тіло кредиту

Як списати кредити – таке питання виникає з двох причин:

 • немає грошей погашення;
 • нараховані відсотки, штрафи і пеня більші, в рази більше, ніж тіло кредиту.

Домовитись про зменшення суми боргу можна. Якщо йдеться про погашення лише тіла кредиту, така можливість залежить від добровільного рішення самого кредитора – банку чи мікрофінансової організації. Більше шансів досягти поступок від кредитора, який не є первинним, а який викупив борг.

До відома! Існує думка, що списати кредит у колекторів можна, погасивши тіло кредиту. Таке можливо далеко не завжди, все залежить від нового кредитора.

Списати усі борги

Іноді наявність заборгованостей, неможливість їх сплатити, тиск колекторів змушують людей брати нові кредити. Питання, як списати борги за кредитами, у такому разі видається нерозв’язним. Проте, як свідчить наша практика, безвихідних ситуацій немає. Насамперед варто погасити борги без прострочення на невеликі суми.

Якщо виконавче провадження ще не відкрито, необхідно домовлятися з кредиторами. Коли справа зайшла в глухий кут, не зволікайте з зверненням за допомогою до кредитного юриста.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Списання боргів за кредитами – процес складний і трудомісткий. Знайти правильне рішення самостійно практично неможливо. Грамотний адвокат із кредитів знайде потрібні аргументи для кредитора чи суду, і навіть спосіб, що допоможе зменшити суму боргу.

Як законно списати кредити

Законне списання кредитів можливе:

 • після закінчення терміну давності, що становить 3 роки (з моменту прострочення або закінчення терміну договору). У цьому випадку не повинні проводитися виплати та підписуватись будь-які угоди з кредитором;
 • по інвалідності (якщо кредит застрахований, обов’язки виплат за кредитом лягають на плечі страхової компанії).

Зменшити суму боргу можна, якщо з’явилися фінансові проблеми, форс-мажорна ситуація чи вимоги кредитора суперечать закону. У будь-якому разі кредитору чи суду надаються докази.

Важливо! Багатьох позичальників цікавить, чи можна списати борг у банку. Це, можливо. Іноді банкам вигідніше позбутися безнадійного боржника, ніж вимагати виплат, і вони закривають кредит. У цьому випадку клієнт банку має сплатити 18% ПДФО та 1,5% військового збору.

Як списують борги за кредитами

Способу, як закрити МФО за тіло, є два. Перший – домовитися із самим МФО. Оскільки суми позики невеликі, кредиторам невигідно звертатися до суду та до виконавців, набагато простіше списати заборгованість, аби отримати бодай якісь гроші.

Другий спосіб – списання боргу у колекторів, які купили його з величезною знижкою і можуть дозволити собі піти на поступки.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Списати борги МФО можна навіть за суму, яка менша від самого тіла кредиту. При цьому є чимало мікрофінансових організацій, які неохоче йдуть на переговори. Шанси отримати знижку збільшаться, якщо до справи підключиться юрист із кредитів.

Як можна списати борг за кредитом

Багато позичальників цікавить питання, чи можна списати кредит, якщо банк, МФО не йде на поступки. Коли боржник не сплачує за кредитом і заходи, що застосовуються колекторами, не дають результату, кредитор може звернутися до нотаріуса або до суду, відкривається виконавче провадження.

Рішення суду та виконавчий напис можуть бути визнані недійсними або такими, що не підлягають виконанню, якщо сума штрафних санкцій перевищує подвійний розмір споживчого кредиту або якщо відсотки були нараховані після закінчення строку дії договору.

До відома! Розглядаючи питання, чи можна списати борги через суд, варто зазначити, що домогтися позитивного для вас рішення можна лише, надавши суду вагомі докази порушень кредитора або документи, що підтверджують вашу неплатоспроможність.

Як списати борги по мікрозаймам

Як списати мікрозайми, якщо відсотки, штрафи та пеня капають, а платити нічим – у цьому випадку потрібно звертатися до кредитора із заявою та документами, що підтверджують важке матеріальне становище. Такими документами можуть бути копія трудової книжки, виписки з реєстрів про відсутність майна, довідки про необхідність утримання родичів інвалідів та . т.п.

Важливо! Щоб списати борги по мікрозаймах потрібно подавати кредитору заяву, докази неплатоспроможності, можливо, доведеться неодноразово. Ви з більшою часткою ймовірності досягнете позитивного рішення, якщо звернетесь за допомогою до юриста.

Допомога у списанні боргів

Юридична допомога у списанні боргів за кредитами часом потрібна, навіть коли сума боргу невелика. Якщо ви брали позику в МФО вже через місяць прострочення сума заборгованості зросте в 2-3 рази.

Якщо ви не відмовляєтесь віддавати борг, але не вважаєте за справедливе платити «драконівські» штрафи, зверніться до компанії «ПІК». Ми розуміємо, що універсальних рішень проблеми не існує, тому, уважно вивчивши матеріали справи, знайдемо рішення, яке буде найвигіднішим для вас.

Як списати борги в МФО?

Списання боргів по кредитах! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн