Юридична компанія «ПІК»

Як позбавитися від кредитів

Юридична компанія “ПІК”, ми займаємося боргами. Коротко про ситуацію з кредитуванням, а точніше з неплатежами за кредитами в Україні. У всіх різні ситуації, не будемо описувати причини неплатежів за кредитами, а лише розповімо, як можна позбутися від кредиту. У багатьох людей не один кредит, тому проаналізуємо всі.

Як позбутися від мікропозик МФО

Онлайн кредити та мікрокредити мають левову частку ринку кредитування. Як позбутися боргів за кредитами МФО? Відразу скажемо, що це непросто.

 • На початковому етапі можна просити реструктуризацію, якщо борг зріс незначно.
 • Другий варіант, після продажу кредиту колекторам, за допомогою юриста, домовитися про погашення або викуп із знижкою.
 • Третій – чекати суду або виконати рішення, в судовому процесі суму боргу можна зменшити.
 • Сплатити за виконавчим написом нотаріуса і визнати кредитний договір припиненим.

Як позбутися від автокредиту

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Оформивши в кредит машину, потрібно розуміти, що ви відповідаєте не тільки заставним автомобілем, але і всім своїм майном, і навіть зарплатою”.

Увага! Віддати машину і позбутися боргу не завжди можливо.

Так, деяким вдається віддати автомобіль кредитору і позбутися автокредиту, в іншому випадку будуть варіанти. Тут може бути:

 • застосований термін позовної давності,
 • судовий процес про визнання кредитного договору недійсним,
 • оскарження рішень судів, якщо вони є.

Коротко, варіантів два, або переговори, або суд.

ЧИТАТИ ЩЕ: КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА ПО МФО

Як позбутися боргу по кредитній карті

Щодо боргів за кредитними картками, позбутися боргу по кредитній карті з мінімальними фінансовими втратами для боржника можна тільки за старими боргами, де пройшов строк позовної давності. В інших випадках, це може бути реструктуризація або виконання рішення суду.

До відома! Переговорний процес про повне погашення зі знижкою можливий, але більшість банків не погоджуються. Переговори можуть бути успішними, якщо ваш борг по кредитній карті був проданий банком фінансовій компанії, тобто у вас вже новий кредитор.

Як позбутися від іпотечного кредиту

Іпотечний кредит для більшості став “хворим місцем”, про який не хочеться навіть думати. Але тим не менш кредит є, як позбутися від іпотечного кредиту?

Варіантів не так багато, домовитися з кредитором або вирішувати питання в судовому порядку. У багатьох боржників вже тягнеться “шлейф” судових засідань.

До відома! В судовому процесі головне не помилитися з вибором адвоката, затягуючи процес стягнення іпотеки, так, ви користуєтеся майном, а адвокат заробляє гроші. Якщо така мета, то все добре. Але ви повинні розуміти, що кредитор не витрачає гроші на суди. Якщо адвокат каже, що шанси є, це не говорить про те, що ви не будете нічого повинні і майно стане вашим. Шанси є.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КРЕДИТИ ЯК ВІД НИХ ПОЗБУТИСЯ

Чи можна продати свій борг по кредиту

Продати свій кредит, чи можливо це зробити? Може йтися про заставні кредити, тобто ви передаєте наприклад автомобіль або квартиру в користування іншій особі разом з кредитом і вона продовжує його виплачувати замість вас.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Проявіть обережність! Просто віддати автомобіль навіть знайомій людині – це небезпечно, машина може пропасти, а кредит залишитися”.

Якщо ви йдете на такий крок, потрібно переоформлювати кредит в банку, або як мінімум новий власник повинен стати поручителем за вашим кредитом.

Як позбутися від кредиту законно

Питання, яке цікавить боржників найбільше, як позбутися від кредиту законно. Вище ми розповіли, звичайно кожен кредит це окрема історія зі своїми нюансами.

Важливо! Як позбутися від кредиту законно можна відповісти тільки після вивчення кредитного договору, договору застави або іпотечного договору, судових рішень, виконавчих проваджень.

Якщо вам хтось скаже, не вивчивши цих документів, що він зможе вам допомогти, давайте гроші! Це небезпечно, ви маєте справу з шахраєм. І найголовніше, ви повинні отримати відповідь, яка буде кінцева мета співпраці з адвокатом, юристом або іншим фахівцем.

Як позбутися від боргів?

Допомога в позбавленні від кредитних боргів! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн