Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПОЗБУТИСЯ БОРГІВ ЗА КРЕДИТАМИ

Як позбутися кредитів – нагальне питання для українців, особливо у світлі непростої фінансової ситуації в країні та політичної нестабільності.

Зростання кількості кредитів та заборгованостей за ними – помітна тенденція останніх років. За даними Opendatabot, в 2019 році видавалося щомісяця по 985 тис., в 2020 близько 1 млн кредитів, в 2021 цифра досягла 1,2 млн. У багатьох позичальників – не один кредит. Чи можна їх позбутися, не сплачуючи грабіжницькі штрафи, відсотки, і як це зробити – розглянемо докладніше.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як позбудеться боргів та кредитів

Проблема, як позбутися боргів за кредитами, хвилює позичальників як за іпотекою, автокредитами, так і за споживчими кредитами в банку та МФО. Заборгованість за кредитами та мікрозаймами найчастіше є наслідком погіршення фінансових можливостей, виникнення неплатоспроможності внаслідок хвороби (самого позичальника чи члена його сім’ї), звільнення з роботи чи втрати годувальника. Хоча необдумані позики, без найменшого розуміння способу їх погашення – також не рідкість.

Прострочення кілька місяців може обернутися для боржника багаторазовим збільшенням суми. Найкращий вихід – не допустити накопичення пені та штрафів.

До відома! Вам точно знадобиться правова допомога у позбавленні кредитних боргів, якщо не виходить домовитися з кредитором або якщо ви не згодні з його вимогами.

Як позбутися боргів назавжди

Найпростіша і найдієвіша відповідь на питання, як позбутися боргів – повністю погасити заборгованість. Такий вихід прийнятний, якщо кредит єдиний, сума боргу невелика, ви з нею погоджуєтесь і маєте можливість погасити самостійно або, наприклад, зайнявши гроші у близьких.

Якщо платити нічим або ви вважаєте, що потрібна до погашення сума завищена, необхідно домовлятися з кредитором або колекторами про знижку або обстоювати свої інтереси у суді.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Коли кредитів кілька, доцільно розробити детальний план виходу з боргів. Цей план має враховувати доходи та суми, які ви можете погашати щомісяця. Насамперед варто закривати “недорогі” кредити, з найвищими відсотками або, як варіант, кредити з невеликим тілом.

Як можна позбутися кредитів

У вирішенні проблеми, як позбудеться кредиту, варто брати до уваги поточну ситуацію. Наприклад, якщо ви тільки зіткнулися з неможливістю платити за кредитом, можна домовитися з банком, МФО про розстрочку або кредитні канікули. Коли борг викупили колектори, є шанс отримати погашення кредиту з дисконтом. Якщо відкрито виконавче провадження, можна оскаржити рішення суду або виконавчий напис нотаріуса у судовому порядку.

Варто пам’ятати, що позбавлення кредиту зовсім не означає повне ігнорування його наявності. Не розраховуйте, що банк чи мікрофінансова організація подарує вам гроші. Як мінімум тіло кредиту та частину відсотків віддавати доведеться.

Важливо! Багато позичальників цікавляться, як позбутися відсотків за кредитом. Не сплачувати проценти ви можете лише за період після закінчення терміну дії кредитного договору.

Мікрозайми: як позбутися

Як позбудеться мікрозаймів? Наразі шляху вирішення питання мало відрізняються від погашення банківського кредиту. Проте слід враховувати такі особливості:

 • Мікрозайми зазвичай не забезпечуються заставним майном.
 • Мікрофінансові організації рідко подають до суду, воліючи «вибивати» борги за допомогою колекторів.

Найнеприємніший нюанс – нарахування відсотків та штрафних санкцій, сума яких у кілька разів більша за тіло кредиту. Якщо замість 5 тисяч гривень ви стали винні 20, не реагуйте на маніпуляції колекторів, звертайтеся за підтримкою до юриста.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Оформлення нового кредиту з метою позбутися боргів за мікрозаймом – не найкращий вихід у ситуації, яка вже й без того незавидна. Якщо ви вже зважилися на цей крок, потрібно уважно вивчити умови кредитування, зважити за і проти.

Як позбутися МФО

У пошуку способів, як позбутися боргів МФО, слід дуже обережно ставитися до оголошень на кшталт «Врятую від кредитів», «Допоможу позбутися дзвінків колекторів». Насправді виявляється, що заплативши гроші шахраям або «горе»-юристу люди так і залишаються з боргами, сума яких продовжує зростати.

У якому б складному становищі ви не опинилися, погашати борг у той чи інший спосіб доведеться. Також необхідно докласти зусиль, щоб досягти списання відсотків, штрафів та пені.

До відома! Позбутися боргів МФО навіть за допомогою юриста можна лише шляхом переговорів або через суд, інших способів не існує.

Позбавиться кредиту законним способом

Як легально позбутися кредитів – саме така постановка питання допоможе знайти правильний вихід та назавжди закрити борги перед банком та МФО. Способами законного вирішення завдання є:

 • сплата боргу добровільно або з виконавчим провадження;
 • домовленість із кредитором чи колекторами та погашення кредиту зі знижкою;
 • викуп кредиту через третю особу;
 • очікування рішення суду та виплата заборгованості у меншому обсязі, ніж того вимагає кредитор.

Важливо! Як позбутися боргів законно, вам розповість юрист по кредитах після детального вивчення обставин справи та аналізу документів.

Як позбутися швидких кредитів

Як швидко позбутися боргів, щоб зняти арешт з банківського рахунку, майна та зупинити списання коштів із картки? Не витрачайте час на пошук відповіді в інтернеті, звертайтесь до юристів компанії «ПІК».

Фахівці, порадять, як швидко позбутися кредитів та мікрозаймів, проінструктують, як поводитися з кредиторами та допоможуть захистити ваші права в суді. Правильно обрана стратегія та дотримання рекомендацій юриста – перший крок до позбавлення боргу та спокійного життя без страху перед майбутнім.

Як позбутися від боргів?

Допомога в позбавленні від кредитних боргів! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн