Юридична компанія «ПІК»

ЩО РОБИТИ КОЛИ БАГАТО КРЕДИТІВ

Что делать если много микрозаймов

 

У цій статті спробуємо розібратися чи є вихід коли ви “закредитувались по повній програмі”. У вас п’ять, десять або п’ятнадцять мікрозаймів тепер ви прийшли до того, що потрібно щось робити. Ми не станемо коментувати, скажімо тільки, що взяти таку кількість позик, можна або з великої нужди, або по великій дурості.

Отже, спробуємо відповісти, чи є вихід і що робити коли багато кредитів.

Питання перше. Взяти новий кредит в МФО?

Я хочу оформити кредит, щоб віддати все дрібні і платити один великий, але мені ніхто не дає.

І це нормально, МФО і банки розуміють, що борги накопичилися не за один день і ви, швидше за все, брали нові кредити на погашення старих боргів. Довіри до таких клієнтів немає-вам відмовляють в 99% випадків . Іншими словами, перекредитуватися в вашому випадку неможливо, ніде, при цьому ви обіцяєте віддати гроші колекторам, які телефонують вам кожен день.

Питання друге. Дії колекторів незаконні?

Чи законні ті дії колекторів, якими вас примушують до сплати за кредитами? Ні, більша частина незаконна, але довести і притягти до відповідальності колекторів дуже складно.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Навіть якщо вдасться притягнути до відповідальності колекторів, це не звільняє вас від боргу. Ваш кредит можуть перепродати іншій компанії і все почнеться знову

Питання третє. Можна платити кредити всі потроху?

Ви платите скільки можете по 200-300 грн. за всіма кредитами і так, щоб кредитори були менш агресивним, створюєте видимість, що проблеми у вас тимчасові, а не постійні.

Важливо! Це гроші в нікуди, таку ситуацію можна назвати агонією, у вас катастрофічно не вистачає грошей ні на що, а 200-300 гривень йдуть на погашення як максимум штрафів або пені, при цьому борг не зменшується а тільки зростає.

Розраховувати на те, що колектора таким чином будуть менш злі, не варто, їх логіка така – якщо є 300 гривень, значить є і більше, раз вдалося вибити 300 гривень, значить можна і більше.

Питання четверте. Відповідальність за несплату по кредиту?

Кримінальна відповідальність за несплату по кредиту можлива?

Важливо! В Україні немає кримінальної відповідальності, є тільки адміністративна.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Візьміть на замітку: якщо ви відсторонитеся від кредиту, колектори можуть завести кримінальну справу, наприклад, за шахрайство, написавши нісенітниця про вас в поліцію

Найчастіше, вам загрожує потрапити у всякого роду реєстри і чорні списки боржників по кредиту, не більше, ну і звичайно нескінченні загрози кари небесної. Винятком може бути тільки випадок з підробкою довідок або інших документів для отримання кредиту.

Питання п’яте. Яке майно можуть забрати колектори?

Чи можуть забрати майно родичів, ні не можуть, якщо воно вам не належить, як виняток, може бути майно подружжя. Якщо кредит брав один з подружжя, можуть заарештувати і реалізувати ½ частину майна боржника, що перебуває в законному шлюбі.

Питання головне. Що робити, якщо у вас 5 або 15 кредитів?

Зрозуміло одне, що продовжувати виплачувати 1000% на рік за простроченими кредитами – неможливо.

Важливо! Продовжувати кредитуватися, сплачувати безкінечні пролонгації і нарощувати борги в різних МФО та банках, робити собі дороще.

Ваша вина в тому, що ви не можете оплачувати борги, вина кредитора в тому, що він видав вам позикові кошти, не перевіривши вашу платоспроможність.

Як підсумок. Вирішити проблему з мікрозаймом можливо:

 • Повністю сплативши увесь нарахований борг;
 • Викупив або сплативши свій борг зі знижкою у колекторів;
 • Отримавши рішення суду на свою користь або сплативши визначену судом суму боргу.

У будь-якому випадку, довірити вирішення своїх кредитних проблем краще адвокатам або юристам, спеціалізація яких антиколекторська діяльність, в інтернеті хоч і можна багато про що дізнатися, але краще залучити фахівців. Позбавитись від кредитів, ви можете звернувшись в нашу компанію.

 

Що робити коли багато кредитів?

Що робити якщо багато мікрозаймів!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Роман

  17.02.2022 в 18:21

  добрый вечер
  9 микрозаймов
  просрочек нету
  платить уже тоже нечем

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   19.02.2022 в 09:12

   Здравствуйте, ситуация типичная, без выхода на просрочку решить проблему не получится, звоните поможем.

   Відповіcти
 • Вячеслав

  26.11.2021 в 16:06

  У меня 15 небольших микрозаймов

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   26.11.2021 в 16:08

   Вячеслав, пожалуйста свяжитесь с нами по телефону, если у вас есть желание закрыть кредиты со скидкой, мы поможем.

   Відповіcти
 • Іван

  02.11.2021 в 15:00

  Доброго дня!Вмене багато кредитів в мікропозиках, потрібна допомога?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   05.11.2021 в 11:06

   Іване, будь ласка зателефонуйте. У нас були клієнти з 37 кредитами, вам теж допоможемо.

   Відповіcти
 • Тетяна

  14.05.2021 в 07:51

  Взяла багато мікро кридитів неможу заплатити бо дуже багато пішло. На операцію дитині

  Відповіcти
  • admin

   19.05.2021 в 17:09

   Добрий день, ваші проблеми не цікавлять кредитора. Давайте почнемо з вивчення ситуації. Телефонуйте +38 (095) 150 0501 або +38 (097) 050 0501, спробуємо допомогти.

   Відповіcти
 • людмила

  07.05.2021 в 12:38

  добрий день взяла пару мікрозаймів просрочок поки немає, але боюсь що в стори які вказані не заплачу.Крім того є кредитні картки.

  Відповіcти
  • admin

   19.05.2021 в 17:18

   Вітаємо. Вам потрібна консультація юриста. +38 (095) 150 0501 або +38 (097) 050 0501, телефонуйте.

   Відповіcти
 • Андрій

  19.03.2021 в 15:07

  Маю 7 займів в МФО не маю змоги відати чи загрожує це моїм близькім

  Відповіcти
  • admin

   23.03.2021 в 12:40

   Андрій, вашим близьким не загрожує ні конфіскація майна, ні суд. Будуть турбувати дзвінками і погрозами. Телефонуйте, допоможемо закрити кредити зі знижкою.

   Відповіcти
 • Сергій

  19.02.2021 в 20:14

  Добрий вечір маю 10 мікрозаймів і 4 банках

  Відповіcти
 • Наталія

  16.11.2020 в 22:56

  Взяла по дурості більше 10мікрокредитів. Наданий момент не маю чим заплатить. Переживаю за свою сім’ю.

  Відповіcти
  • admin

   17.11.2020 в 10:31

   Залиште заявку на сайті або зателефонуйте. Спробуємо розібратись і допомогти.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн