Юридична компанія «ПІК»

ЩО РОБИТИ ЯКЩО КРЕДИТ НІЧИМ ПЛАТИТИ

Якщо нема чим платити кредит, що робити, популярне питання в країні, де епідемія коронавірусу та економічний спад скоротили реальні та бажані доходи населення.

Деякі люди отримують позики для забезпечення щоденних потреб. Людям здається, що настануть добрі часи, доходи зростуть і проблема відпаде. Але це не відбувається. Розберемося, як правильно діяти у цьому випадку.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Багато кредитів – нічим платити

Різні варіанти мікрозаймів:

 • кредити готівкою;
 • онлайн-кредити;
 • позики за кредитними картками банків.

Як виникає ситуація, коли – багато кредитів, а платити нема чим? Умови кредитування вкрай невигідні для позичальника. Процентна ставка по мікрозаймах, навіть якщо це позика по кредитній картці, перевищує стандартну для банків у кілька разів.

Якщо платіж прострочений, на борг нараховуються жахливі штрафні санкції, які можуть збільшити суму заборгованості в кілька разів. Наслідок – колектора, дзвінки, погрози та боржник оформляє кредит, щоб якось зменшити тиск, тепер у вас десяток кредитів.

До відома! Оформлення нової позики лише погіршить ситуацію із боргами. У разі виникнення проблем з оплатою, потрібно проконсультуватися з юристом.

Нема чим платити кредит

Щоб виплатити “старий кредит” із відсотками та штрафами, потрібна велика сума, а якщо ви встигли оформити ще новий? Через короткий час у боржника знову нема чим платити за кредитом. При цьому сума боргу збільшилась. Неважливо “набралися” ви кредитів або втратили роботу, проблеми з виплатою можуть виникнути на “рівному місці” – затримали зарплату. Коли кредит не один – ситуація особливо скрутна для боржника.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Головне, що треба розуміти боржникові – це його права. МФО та колектора вміють залякувати боржників, а ще краще вміють нараховувати штрафи та відсотки за несплату. Борг не може зростати нескінченно.

Що робити, якщо нема чим платити кредити

Нема чим платити кредит, що робити за відсутності юридичних знань, досвіду в переговорах. Не може відстояти свої права? Вас просто не чують? Ситуація 90% позичальників.

Суму заборгованості можна зменшити у кілька разів. Юристи можуть зняти арешти із зарплати та скасувати нотаріальний напис. Можливий варіант викупу прав вимоги та погашення боргу зі знижкою. Не чекайте, коли ситуація стане критичною. Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК.

Що робити, якщо нічим платити кредити?

Як виплатити мікрозайми?! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн