АРЕШТ ЗАРПЛАТНОЇ КАРТИ УКРАЇНА✔️арешти | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Як зняти арешт з зарплатної картки

✅ Онлайн консультація щодо арешту – 200 грн.

✅ Початковий аналіз арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з зарплатного рахунку від 2000 грн.

Чи можуть заблокувати зарплатну карту? Так, можуть, не тільки можуть але і заарештують якщо у вас є борг. Не важливо за комунальні послуги або за кредитом в МФО.

Автоматичний арешт рахунків боржників в Україні вже діє з 01.11.2020 р, найближчим часом до реєстру виконавчої служби будуть підключені всі банки. Тепер, після відкриття виконавчого провадження, ВСІ РАХУНКИ БОРЖНИКА у всіх банках будуть арештовані і заблоковані.

Як обійти арешт карти і отримувати зарплату

Якщо раніше на питання, як обійти арешт зарплатної картки, багато хто радив відкрити рахунок в іншому банку, то тепер ця можливість буде виключена. Обійти арешт зарплатної картки буде неможливо найближчим часом. Держава не може зобов’язати банк підключитися до системи, але швидше за все банки самі підключаться, щоб уникнути конфлікту з Мін’юстом. Отримувати зарплату, якщо кредитна карта арештована, можна тільки домовившись з роботодавцем, так, банківський рахунок буде заарештований але роботодавець може виплачувати зарплату через касу або поштою. Для цього, вам потрібно написати заяву на ім’я керівника, з проханням виплачувати вам заробітну плату таким чином. На жаль, не всі керівники можуть увійти в ваше становище і вам можуть відмовити.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКУ

Якщо наклали арешт на зарплатну карту

У ситуації, коли вам вже наклали арешт на зарплатну карту, потрібно перш за все з’ясувати причину арешту. Після цього є три варіанти вирішення питання:

 • Виконати вимогу, погасити борг, штраф.
 • Написати заяву виконавцю.
 • Оскаржити вимогу в судовому порядку.

У першому випадку, арешт знімуть відразу після того, як вимога буде виконана і виконавче провадження буде закрито. Як варіант, ви можете попросити розблокувати рахунок і погасити борг частинами, за рахунок утримання із заробітної плати. У третьому випадку, арешт буде накладено до отримання рішення суду, тільки після того, як виконавчий документ буде оскаржений, арешт знімуть.

Чи має право банк заблокувати зарплатну карту

Зарплатні рахунки не мають статусу спеціальних. Чи може банк заблокувати зарплатну карту? Так, може. Тільки для вас відкрита в банку кредитна карта є зарплатною, відповідно, в обов’язки банку не входить з’ясування того, який рахунок у вас відкритий і для чого.

З ситуацією, коли банк заарештував зарплатну карту, буде стикатися все більша кількість громадян України. Відповідь на питання, що робити якщо:

 • Альфа банк заблокував зарплатну карту;
 • Ощадбанк заблокував зарплатну карту;
 • Монобанк заблокував зарплатну карту;
 • Аваль банк заблокував зарплатну карту;
 • Приватбанк заблокував зарплатну карту.

Буде одина, якщо у вас є можливість виконати вимогу щодо арешту, погасити борг, закрити кредит, зробіть це. Якщо вважаєте, що вимоги є незаконними або завищені, вам потрібна консультація щодо арешту

Арешт зарплатної картки виконавцем

Чи може виконавча служба заблокувати зарплатну картку? Відповідь на це питання очевидна, не тільки може але і заарештує. Накладення арешту на зарплатні, пенсійні та інші карти боржника – прямий обов’язок виконавця. Якщо сума боргу невелика, перше, що робить виконавець – це арешт грошових коштів боржника. Де ви отримуєте зарплату? У банку на карту, а точніше на рахунок, ось його і блокує виконавець. Заблокувати гроші на зарплатній картці, може як державний так і приватний виконавець.

Як написати заяву про зняття арешту

Заяву про зняття арешту з зарплатної картки потрібно написати на орган, який наклав арешт. У більшості випадків, це державний чи приватний виконавець. Заява пишеться в довільній формі, до неї додається довідка з місця роботи із зазначенням номера рахунку, на який перераховується зарплата. Зворотною стороною подання такої заяви є повідомлення виконавця про ваше місце роботи. Після отримання такої заяви, виконавець надсилає постанову про утримання частини коштів із зарплати боржника.

Утримання із заробітної плати

Скільки банк може утримувати з зарплати? Почнемо з того, що утримання робить не банк або інший кредитор, а бухгалтер, на тому підприємстві, де ви отримуєте оплату. Утримання із заробітної плати за кредит або інший борг робиться згідно з постановою виконавця, стандартна вимога – 20% від отриманого доходу на місяць. Якщо постанов кілька, у вас наприклад не один кредит, а три, то загальна сума утримання не може бути більше 50% від доходу. Після того, як вся сума за виконавчим провадженням буде погашена, потрібно звернутися до виконавця з заявою про зняття арешту.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ОТРИМАТИ ЗАРПЛАТУ ЯКЩО КАРТА АРЕШТОВАНА

Як зняти арешт з зарплатної картки

Давайте коротко повторимо. Зняти арешт з зарплатного рахунку, можна:

 • Погасивши борг повністю.
 • Написавши заяву на виконавця і погасивши частинами.
 • Оскаржити причину арешту (рішення суду, виконавчий напис, і т.д.)

Що робити, якщо заарештували зарплатну карту, залежить від обставин і можливостей кожного конкретного громадянина. Але сьогодні будь-хто може опинитися в ситуації, коли зарплатна картка заарештована і можливості зняти гроші, зароблені чесною працею, неможливо. Як швидко зняти арешт з зарплатної картки? Універсальний спосіб – погасити борг, але навіть в цьому випадку знадобиться не менше трьох робочих днів.

Банк заарештував зарплатну карту? Наклали арешт на зарплатну карту. Як обійти арешт зарплатної картки? Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img