img Зняти арешт з банківського рахунку✔️арешти | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Знімаємо арешт з банківського рахунку

Цифровізація сучасного життя в Україні призводить до виникнення нових проблем як боржникам комерційних, державних банків, так і боржників небанківських організацій, “в народі” боржникам мікропозик. Арешт банківського рахунку фізичної особи Україна, такий запит швидко набирає популярності, давайте розберемося, хто накладає арешт на банківський рахунок і що з цим робити.

▶️ Хто накладає арешт на банківський рахунок

Не будемо брати до уваги всі випадки, коли може бути накладено арешт, виділимо найпоширеніші, це звичайно різні борги:

 • борги за кредитами;
 • борги з аліментів;
 • борги по штрафах;
 • борги по квартплаті.

Якщо ви винні державі, приватній особі, організації або комерційній структурі, готуйтеся до того, що у вас виконавча служба заблокувала зарплатну картку. Виконавча служба в особі держвиконавця або приватний виконавець, арешт, накладений приватним виконавцем, сьогодні зустрічається частіше. Грошові кошти блокуються в першу чергу, де у вас знаходяться гроші? Правильно, на карті, туди практично в обов’язковому порядку приходить і зарплата, і пенсія. Якщо раніше державний і приватний виконавець повинен був відправляти в банк письмовий запит про наявність розрахункового рахунку боржника, зараз це електронний запит, арешт на рахунок боржника накладається протягом одного-двох днів з моменту відкриття виконавчого провадження.

Виконавча служба наклала арешт на карту, все, ви не можете нічого. Не можете оплатити покупку, зняти гроші, перевести на іншу карту. Самий неприємний момент, що гроші, які надходять на карту, а точніше рахунок, теж будуть заарештовані. Ситуація не з приємних і швидко з нею на жаль не розібратися. Не тіште себе думкою, що після дзвінка в банк або виконавцю ситуація зміниться, зараз для вас головне питання, на яке потрібно швидко отримати відповідь, це як зробити так, щоб ваші гроші не списали з рахунку.

▶️ Що потрібно робити, якщо рахунок в банку заарештований

Перейдемо до найголовнішого, процедура зняття арешту з рахунку Україна. Відразу попередимо, що це не швидко і швидше за все знадобиться рішення суду, можливо навіть не одне. Процедуру можна поділити на три складових:

 • початковий аналіз;
 • судовий процес;
 • зняття арешту.

З первинним аналізом може впоратися і сам боржник, при бажанні. Що потрібно зробити? Для початку зв’язатися з банком, в якому відкрито рахунок, і отримати інформацію, на яких підставах і хто наклав арешт на розрахунковий рахунок фізичної особи, власне вашу зарплатну чи пенсійну картку. В телефонному режимі швидше за все таку інформацію банк не надасть, доведеться відвідати відділення банку особисто. Як варіант, ці дані можна побачити в реєстрі боржників, якщо виконавець вніс вас до реєстру. Після того, як ви дізналися, хто наклав арешт, потрібно ознайомитися з виконавчим провадженням, зв’язавшись з виконавцем, ви з’ясуєте підстави для відкриття виконавчого провадження. Рішення суду або виконавчий напис нотаріуса, варіантів тут небагато.

Тепер переходимо до судового процесу, з яким самостійно впоратися вже складніше, точніше без адвоката в суді не обійтися. Плюс потрібно написати грамотно, позовну заяву. Від того, хто вас буде захищати, зрозуміло, залежить і саме рішення, арешт розрахункового рахунку або скасовують або залишають в силі.

Третій етап, власне закінчення ваших проблем. Після рішення суду на вашу користь ви звертаєтеся до виконавця, він на підставі рішення суду закриває виконавче провадження, знімає арешт, направляє постанову про скасування арешту в банк, якщо банк це вимагає, і видаляє вас з реєстру боржників.

✅ А хто сказав, що буде легко.Так можна сказати, закінчивши цей процесс. Сподіваємося, що вам після прочитання стало більш зрозуміло, як зняти арешт з зарплатної картки Україна. Ви можете діяти самостійно, але все ж доведеться звертатися до фахівців. Найголовніше – діяти швидко, щоб не допустити списання грошових коштів з карти, якщо вони там є, і не допустити надходження на рахунок “нових” грошей, щоб їх теж не заарештували. Одразу звернувшись до фахівців, ви ЗАОЩАДЖУЙТЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ДІЮЧИ САМОСТІЙНО.

💼 Проблемний кредит, іпотека,автокредит, позика МФО.
Реєстр боржників, арешт нерухомості та автомобіля.
Ми займаємося боргами. Юридична допомога.

👨‍👩‍👦‍👦 Ваша юридична компанія “ПІК”

Першу консультацію можна отримати безкоштовно за телефонами:

📲+38 (095) 150 0501;

📲+38 (097) 050 0501

в режимі онлайн свого месенджера, або заповнивши форму запиту.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img