ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКУ✔️АРЕШТИ | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Що робити якщо заарештували рахунок

Консультація щодо арешту 200 грн.

✅ З’ясування причини арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з банківського рахунку від 1500 грн.

🆘🆘🆘 Діджиталізація сучасного життя в Україні призводить до виникнення нових проблем як боржникам комерційних, державних банків, так і боржників небанківських організацій, “в народі” боржникам мікрозаймів.  Арешт банківського рахунку фізичної особи Україна, такий запит швидко набирає популярності, давайте разберемся, хто накладає арешт на банківський рахунок і що з цим робити.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

АРЕШТ РАХУНКУ ЧИ АРЕШТ КАРТКИ

⚠️ Хто накладає арешт на банківський рахунок

Не будемо брати до уваги всі випадки, коли може бути накладено арешт, виділимо найпоширеніші, це звичайно різні борги:

 • борги за кредитами;
 • борги з аліментів;
 • борги по штрафах;
 • борги по квартплаті.

Якщо ви винні державі, приватній особі, організації або комерційній структурі, готуйтеся до того, що у вас виконавча служба заблокувала зарплатну картку. Виконавча служба в особі держ.виконавця або приватний виконавець, арешт, накладений приватним виконавцем, сьогодні зустрічається частіше. Грошові кошти блокуються в першу чергу, де у вас знаходяться гроші? Правильно, на карті, туди практично в обов’язковому порядку приходить і зарплата, і пенсія. Якщо раніше державний і приватний виконавець повинен був відправляти в банк письмовий запит про наявність розрахункового рахунку боржника, зараз це електронний запит, арешт на рахунок боржника накладається протягом одного-двох днів з моменту відкриття виконавчого провадження.

⚠️ Коли виконавча служба заблокувала карту

Виконавча служба наклала арешт на карту, все, ви не можете нічого. Не можете оплатити покупку, зняти гроші, перевести на іншу карту. Самий неприємний момент, що гроші, які надходять на карту, а точніше рахунок, теж будуть заарештовані. Ситуація не з приємних і швидко з нею на жаль не розібратися. Не тіште себе думкою, що після дзвінка в банк або виконавцю ситуація зміниться, зараз для вас головне питання, на яке потрібно швидко отримати відповідь, це як зробити так, щоб ваші гроші не списали з рахунку.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКУ В БАНКУ

⚠️ Що потрібно робити, якщо рахунок в банку заарештований

Перейдемо до найголовнішого, процедура зняття арешту з рахунку Україна. Відразу попередимо, що це не швидко і швидше за все знадобиться рішення суду, можливо навіть не одне. Процедуру можна поділити на три складових:

 • початковий аналіз;
 • судовий процес;
 • зняття арешту.

З первинним аналізом може впоратися і сам боржник, при бажанні. Що потрібно зробити? Для початку зв’язатися з банком, в якому відкрито рахунок, і отримати інформацію, на яких підставах і хто наклав арешт на розрахунковий рахунок фізичної особи, власне вашу зарплатну чи пенсійну картку. В телефонному режимі швидше за все таку інформацію банки не надають, доведеться відвідати відділення банку особисто. Як варіант, ці дані можна побачити в реєстрі боржників, якщо виконавець вніс вас до реєстру. Після того, як ви дізналися, хто наклав арешт, потрібно ознайомитися з виконавчим провадженням, зв’язавшись з виконавцем, ви з’ясуєте підстави для відкриття виконавчого провадження.

⚠️ Чи можливий арешт рахунку без рішення суду

Виконавчий напис нотаріуса, причина, по якій ваш рахунок може бути заарештований без рішення суду. Ви не дізнаєтеся про те, що кредитор звернувся до нотаріуса, до відкриття виконавчого провадження. Рішень суду, за якими вам заарештують рахунок, звичайно, теж вистачає але нотаріальна напис коштує дешевше і робиться швидше. Потрібно зауважити, що за написами, арешти на рахунок накладає приватний виконавець. Тому зв’язка, приватний нотаріус і приватний виконавець наклав арешт на рахунок, актуальніше з кожним днем.

⚠️ Процедура зняття арешту з рахунку

Тепер переходимо до судового процесу, другого этапу, з яким самостійно впоратися вже складніше, точніше без адвоката в суді не обійтися. Плюс потрібно написати грамотно, позовну заяву. Від того, хто вас буде захищати, зрозуміло, залежить і саме рішення, арешт розрахункового рахунку або скасовують або залишають в силі.

Третій етап, власне закінчення ваших проблем. Після рішення суду на вашу користь ви звертаєтеся до виконавця, він на підставі рішення суду закриває виконавче провадження, знімає арешт, направляє постанову про скасування арешту в банк, якщо банк це вимагає, і видаляє вас з реєстру боржників. Через скільки днів знімають арешт з карти, безпосередньо залежить від виконавця. Саме виконавець надсилає постанову в банк.

⚠️ Висновки

✅ А хто сказав, що буде легко. Так можна сказати, закінчивши цей процесс. Сподіваємося, що вам після прочитання стало більш зрозуміло, як зняти арешт з зарплатної картки Україна. Ви можете діяти самостійно, але все ж доведеться звертатися до фахівців. Найголовніше – діяти швидко, щоб не допустити списання грошових коштів з карти, якщо вони там є, і не допустити надходження на рахунок “нових” грошей, щоб їх теж не заарештували. Одразу звернувшись до фахівців, ви ЗАОЩАДЖУЙТЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ДІЮЧИ САМОСТІЙНО.

💳🔐🔑🎓 Заарештовано рахунки. Заарештували рахунок в банку, що робити? Процедура зняття арешту з рахунку. Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img