img АРЕШТ РАХУНКУ АБО АРЕШТ КАРТКИ✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Арешт картки або арешт рахунку в банку

У цьому матеріалі спробуємо відповісти на питання наших клієнтів щодо арештів банківських рахунків українців або, як кажуть карток, а відповідно і коштів на них.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПО КРЕДИТУ

Хто може арештувати рахунок у банку?

Один з поширених питань, звичайно при арешті розрахункового рахунки вас найбільше цікавить, хто заарештував рахунок або хто може накласти арешт на рахунок. Таких органів не так і мало, це може бути:

 • виконавча служба;
 • приватний виконавець;
 • суд;
 • податкова служба;
 • слідчі органи (поліція);
 • прокуратура;
 • СБУ.

Більшість арештів звичайно накладають державні і приватні виконавці і суд, інші перераховані вище суб’єкти арештовують рахунки рідше.

Як відбувається арешт розрахункового(банківського) рахунки?

Накладення арешту на рахунки відбувається відправкою відповідної постанови в банківську організацію, банк, отримавши постанову у себе в реєстрі, блокує як сам розрахунковий рахунок, так і грощі, що на ньому знаходяться. Розблокувати, зняти арешт з рахунку можна тільки скасувавши постанову, за якою арешт був накладений.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

Якщо податкова заарештувала рахунок?

Арешт рахунку в банку податкової відбувається внаслідок ухилення або неповної сплати податків, при цьому можуть арештувати рахунки підприємства, в тому числі і ті, з яких виплачується заробітна плата. Причини арешту потрібно з’ясувати і або оскаржити, або погодитися сплатити вимогу податкової служби суми. Арешт буде знято.

Якщо ваш рахунок суд заарештував?

Арешт рахунку за рішенням суду, накладає суд за результатом судового засідання і як забезпечувальний захід. Рішення суду можна оскаржити або виконати і арешт буде знято.

Чи може зарплата бути перерахована на арештований рахунок?

Прийде зарплата на заарештований рахунок, та звичайно прийде. Якщо ви не повідомили роботодавця про те, щоб виплати проводилися на інший рахунок. Це робиться за заявою працівника, роботодавець має право перераховувати зароблені працівником гроші на будь-який рахунок.

Чи можна відкрити новий рахунок, якщо один вже арештований?

Відкриття нового рахунку при арешті попереднього дає лише тимчасову відстрочку, в деяких випадках це може бути використано. Але новий рахунок заарештують, це тільки справа часу. Правильно розібратися з причиною арешту.

Який термін дії арешту на картковий(розрахунковий) рахунок?

Термін арешту банківського рахунку в Україні не обмежений, він обмежений лише терміном дії договору з банківською установою. Після закінчення дії договору на обслуговування рахунок автоматично буде закритий, відповідно арешт даного розрахункового рахунку теж.

Якщо у вас заарештували гроші на рахунку або на карті, відразу звертайтеся до юристів. Так ви можете уникнути матеріальних і можливо навіть майнових втрат.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img