ПРИВАТБАНК АРЕШТ РАХУНКІВ✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Як розблокувати картку Приватбанку

🆘🆘🆘 Нам надходить чимало запитань, пов’язаних з тим, що банк, зокрема Приватбанк заарештував рахунок. Ця стаття присвячена відповідям на питання, які зустрічаються найчастіше:

⚠️ Як зняти гроші з заарештованої карти ПриватБанку

Багато хто хоче дізнатися, як зняти гроші з заарештованої карти Приватбанку, відповідь розчарує, це неможливо. Не можна зняти гроші якщо карта Приватбанку, а точніше рахунок в Приватбанку заарештований. Потрібно знімати арешт з рахунку. Більш того, всі  гроші, що надійшли після арешту, теж будуть арештовані на рахунку, зарплата або інший переказ.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКУ

⚠️ Чи можливий арешт зарплатних карт?

Інтернет запит « чи можуть заарештувати зарплатну картку Україна» лідирує в інтернеті. Причина в тому, що виконавці, маючи відомості про наявні рахунки у боржника, не обмежені законом і можуть заарештувати будь-який рахунок, отримавши виконавчий лист. Тому і заарештовують всі рахунки боржника. З точки зору законодавства, вилучати з зарплати понад 50% не можна, але щоб почався процес утримання із зарплати, вам потрібно з’явитися до виконавця. Крім виконавців рахунки можуть заарештовувати:

 • суди;
 • податкова служба;
 • органи слідства;
 • прокуратура;
 • СБУ.

⚠️ Чи може рахунок бути заарештований автоматично?

В даний час, автоматичний арешт рахунків боржників в Україні вже проводиться. Виконавці, приватні і державні, вже можуть автоматично заарештувати рахунок у Приватбанку. Отримавши виконавчий документ, виконавець відкриває провадження. Приватбанк підключений до Автоматичної Системі Виконавчих Проваджень (АСВП), сформувавши в системі электронну постанову про арешт,  її отримають співробітники Приватбанку і блокують рахунки, а також гроші, що знаходяться на них . Передбачається, що система автоматичного блокування рахунків боржників, буде впроваджена у всіх фінансових установах (не тільки банках) до кінця 2021 року.

⚠️ Чи попереджають чи власника рахунку про накладання арешту?

В більшості випадків відбувається арешт рахунку без попередження. Причина в тому, щоб до арешту не дати власнику рахунка зняти з нього гроші, адже тоді претензії кредиторів буде задовольнити складніше. Якщо ваш рахунок заарештований без достатніх підстав, доведеться звертатися за допомогою до юристів і розблокувати його в установленому законом порядку.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЗААРЕШТУВАЛИ РАХУНОК В ПРИВАТБАНКУ

⚠️ Можна відкрити новий рахунок, якщо старий заарештований?

Відкриття нового рахунку при арешті попереднього технічно можливо, але можна потрапити під кримінальну статтю, це ухилення від виконання рішення суду. Потрібно розуміти, що відкриття нового рахунку, це тимчасова міра. Як тільки виконавці дізнаються про відкриття нового рахунку, його теж заарештують. З введенням Автоматизованої Системи Виконавчого Провадження (АСВП), таке блокування буде відбуватися практично миттєво.

⚠️ Які рахунки не підлягають арешту?

Запит в інтернеті «на які рахунки можна накласти арешт Україна» зустрічається дуже часто, тому що виконавці та банкіри заарештовують їх без розбору. Зарплатні і пенсійні рахунки не є спеціальними, є відповідь Національного Банку. Такі арешти відбуваються законно і їх доводиться оскаржувати в судовому порядку.

⚠️ При яких умовах можна зняти арешт з рахунку?

Для того, щоб арешт з рахунку зняли, потрібні підстави.Такими підставами може бути скасування постанови про арешт або повне виконання вимог виконавчої служби. Таким чином, відповідь на питання коли знімається арешт з рахунку – тоді, коли борг погашений або ви домоглися скасування постанови про арешт через суд.

⚠️ Як зняти арешт з карти призначеної для отримання зарплати?

Якщо Приватбанк заарештував рахунок, на який надходить зарплата, або це зробила інша фінансова установа, слід з’ясувати, хто наклав арешт і ознайомитися з виконавчим провадженням. Можна виконати вимоги кредитора чи іншого органу і зняти арешт або оскаржити арешт, для цього доведеться звертатися до суду. Найкраще, як зняти арешт з зарплатної картки знають юристи, просто зверніться до них за допомогою.

💳🔐🔑🎓 Заарештували рахунок в Приватбанку? Арешт карти Приватбанку. Розблокувати карту Приват. Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

2 коментарі

 1. Алёна

  15.02.2021 о 20:21

  У меня только что арестовали карту для соц выплаты и алиментов, могу ли я получать и дальше деньги на эту карту и что будет с деньгами?

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   18.02.2021 о 16:20

   Здравствуйте, деньги будут списывать в счет погашения долга, пока долг не погасится полностью. Нужно разобраться с причиной ареста, потом можно будет решить, что делать. Позвоните, разберемся и поможем.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img