img ЯКЩО ПРИВАТБАНК ЗААРЕШТУВАВ РАХУНКИ✔️адвокат з арештів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Арешт кредитної картки ПРИВАТБАНКом

Нам надходить чимало запитань, пов’язаних з тим, що банк, зокрема Приватбанк заарештував рахунок. Ця стаття присвячена відповідям на питання, які зустрічаються найчастіше:

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТ З БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

Чи можливий арешт зарплатних карт?

Інтернет запит « чи можуть заарештувати зарплатну картку Україна» лідирує в інтернеті. Причина в тому, що виконавці, маючи відомості про наявні рахунки у боржника, не обмежені законом і можуть заарештувати будь-який рахунок, отримавши виконавчий лист. Тому і заарештовують всі рахунки боржника. З точки зору законодавства, вилучати з зарплати понад 50% не можна, але щоб почався процес утримання із зарплати, вам потрібно з’явитися до виконавця. Крім виконавців рахунки можуть заарештовувати:

 • суди;
 • податкова служба;
 • органи слідства;
 • прокуратура;
 • СБУ.

Чи може рахунок бути заарештований автоматично?

В даний час автоматичний арешт рахунків боржників в Україні не проводиться. Органи, що мають право арешту рахунків, виносять постанову про це і направляють її в банк, працівники фінансових установ блокують рахунки і гроші знаходяться на них. Однак система автоматичного блокування рахунків вже розроблена і тестується. Передбачається, що вона буде впроваджена в усіх фінансових установах (не тільки банках) до кінця 2020 року.

Чи попереджають чи власника рахунку про накладання арешту?

В більшості випадків відбувається арешт рахунку без попередження. Причина в тому, щоб до арешту не дати власнику рахунка зняти з нього гроші, адже тоді претензії кредиторів буде задовольнити складніше. Якщо ваш рахунок заарештований без достатніх підстав, доведеться звертатися за допомогою до юристів і розблокувати його в установленому законом порядку.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

Можна відкрити новий рахунок, якщо старий заарештований?

Відкриття нового рахунку при арешті попереднього технічно можливо, але можна потрапити під кримінальну статтю, це ухилення від виконання рішення суду. Потрібно розуміти, що відкриття нового рахунку, це тимчасова міра. Як тільки виконавці дізнаються про відкриття нового рахунку, його теж заарештують. З введенням Автоматизованої Системи Виконавчого Провадження (АСВП), таке блокування буде відбуватися практично миттєво.

Які рахунки не підлягають арешту?

Запит в інтернеті «на які рахунки можна накласти арешт Україна» зустрічається дуже часто, тому що виконавці та банкіри заарештовують їх без розбору. Зарплатні і пенсійні рахунки не є спеціальними, є відповідь Національного Банку. Такі арешти відбуваються законно і їх доводиться оскаржувати в судовому порядку.

При яких умовах можна зняти арешт з рахунку?

Для того, щоб арешт з рахунку зняли, потрібні підстави.Такими підставами може бути скасування постанови про арешт або повне виконання вимог виконавчої служби. Таким чином, відповідь на питання коли знімається арешт з рахунку – тоді, коли борг погашений або ви домоглися скасування постанови про арешт через суд.

Як зняти арешт з карти призначеної для отримання зарплати?

Якщо Приватбанк заарештував рахунок, на який надходить зарплата, або це зробила інша фінансова установа, слід з’ясувати, хто наклав арешт і ознайомитися з виконавчим провадженням. Можна виконати вимоги кредитора чи іншого органу і зняти арешт або оскаржити арешт, для цього доведеться звертатися до суду. Найкраще, як зняти арешт з зарплатної картки знають юристи, просто зверніться до них за допомогою.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img