img Арешт заробітної плати по кредиту✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Утримання із заробітної плати по кредиту

🆘🆘🆘 Останнім часом все частіше боржники стикаються з новою для них проблемою – арешт заробітної плати по кредиту. Як і чому заарештовують зарплату українців, ми розповімо в цій статті.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Причини стягнення саме із зарплати боржника

Факторів появи даного виду стягнення, а саме звернення стягнення на заробітну плату боржника кілька:

⚡ поява приватних виконавців;

⚡ ліквідація банків в Україні;

⚡ прострочені мікрокредити.

Це звичайно не всі причини, основною проблемою є відсутність коштів у боржника та постійні потрясіння в економіці країни. Що робить неможливим подальшу оплату кредитних зобов’язань громадянами. Більша частина кредитів – це так звані беззаставні кредити, вони нічим не забезпечені, ніяким майном, а підкріплені тільки кредитним договором. Звернемо увагу, що мікрозайм або мікрокредит у МФО, це такий же договір кредиту і він має юридичну силу. Так як застави немає, стягуються кошти з зарплати або пенсії боржника.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

Як відбувається звернення стягнення на зарплату

Арешт заробітної плати може статися з двох причин:

⚡кредитор отримав рішення суду;

⚡ кредитор зробив нотаріальну напис.

Далі відкривається виконавче провадження і одразу відбувається арешт рахунків, на які власне і перераховується зарплата роботодавцем боржника. Арешт – це спосіб реалізації примусового діалогу між боржником і виконавчою службою або приватним виконавцем. Адже якщо гроші заарештували, ви шукаєте хто це зробив, і ось налагоджений діалог. Відзначимо, що якщо виконавцю відомо ваше місце роботи, він може відразу направити постанову про списання коштів на підприємство, і роботодавець буде зобов’язаний здійснювати списання при виплаті. Скільки будуть утримувати із заробітної плати в рахунок погашення кредиту, залежить від суми вимог, заявлених кредитором, розміру зарплати, стандартно 20% від зарплати, максимальний розмір утримання 50%. Важливо! Якщо ви не з’явитися до виконавця протягом 10 днів з моменту арешту коштів на зарплатній картці їх спишуть все, не 20% а все, що є на рахунку. Далі є кілька варіантів розвитку подій.

Що робити, якщо зарплату заарештували або списують частину грошей

Варіант №1. Змиритися, нехай списують. Таким чином, боржнику здається, що можна погасити борг, як кажуть, «віддаю потихеньку». Але після того, як ви виплатили всю суму, швидше за все, кредитор уже отримає нове рішення або зробить виконавчий напис на іншу суму. На думку кредитора кредит продовжував діяти. Мати справу з покірним боржником, потихеньку отримувати частину зароблених його працею грошей, ну хіба це не прекрасно. Ця історія скоро не закінчиться, повірте нашому досвіду.

Варіант№2. Юридична консультація, так, грамотна консультація профільного юриста. Не адвоката поруч з будинком, він швидше за все скаже, що потрібно подавати в суд і все оскаржити, скасувати, кредиту не буде або навпаки, що краще заплатити. Насправді, такий висновок і можна буде зробити, але нюансів тут багато. Тому відразу поцікавтеся, чи є у адвоката досвід подібних справ. Розібравшись в причини списання або арешту зарплати, фахівець запропонує вам те або інше рішення проблеми.

✅ Важливо! Якщо гроші вже списали з розрахункового рахунку, повернути їх назад неможливо. Юридична колізія, яка для цього буде потрібна, займе роки.

✅ Важливо! Якщо є арешт заробітної плати, є арешт і на інше майно боржника, рухоме і нерухоме. У вас можуть списувати гроші з зарплати і оголосити вашу машину в розшук. Пам’ятайте про це.

✅ Дуже важливо! Якщо за виконавчим провадженням заарештований рахунок боржника, а він відкриває новий рахунок для перерахування коштів. Такі дії вже не адміністративне порушення, це кримінальна відповідальність, аж до позбавлення волі. Тому такі поради відразу відхиляйте.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img