Утримання кредиту з зарплати✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Скільки банк може утримувати з зарплати

✅Консультація щодо арешту 200 грн.

✅ З’ясування причини арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з зарплатної карти від 1500 грн.

🆘🆘🆘 Останнім часом все частіше боржники стикаються з новою для них проблемою – списання боргів із зарплатної картки. Як і чому заарештовують зарплату українців, ми розповімо в цій статті.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

СПАДОК ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД АРЕШТОМ

⚠️ Причини стягнення саме із зарплати боржника

Факторів появи даного виду стягнення, а саме звернення стягнення на заробітну плату боржника кілька:

 • ⚡ поява приватних виконавців;
 • ⚡ ліквідація банків в Україні;
 • ⚡ прострочені мікрокредити.

Це звичайно не всі причини, основною проблемою є відсутність коштів у боржника та постійні потрясіння в економіці країни. Що робить неможливим подальшу оплату кредитних зобов’язань громадянами. Більша частина кредитів – це так звані беззаставні кредити, вони нічим не забезпечені, ніяким майном, а підкріплені тільки кредитним договором. Звернемо увагу, що мікрозайм або мікрокредит у МФО, це такий же договір кредиту і він має юридичну силу. Так як застави немає, стягуються кошти з зарплати або пенсії боржника.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

УДЕРЖАНИЕ КРЕДИТА ИЗ ЗАРПЛАТЫ

⚠️ Як відбувається звернення стягнення на зарплату

Арешт заробітної плати може статися з двох причин:

 • ⚡кредитор отримав рішення суду;
 • ⚡ кредитор зробив нотаріальну напис.

Далі відкривається виконавче провадження і одразу відбувається арешт рахунків, на які власне і перераховується зарплата роботодавцем боржника. Арешт – це спосіб реалізації примусового діалогу між боржником і виконавчою службою або приватним виконавцем. Адже якщо гроші заарештували, ви шукаєте хто це зробив, і ось налагоджений діалог. Відзначимо, що якщо виконавцю відомо ваше місце роботи, він може відразу направити постанову про списання коштів на підприємство, і роботодавець буде зобов’язаний здійснювати утримання заробітної плати, при виплаті. Скільки будуть утримувати із заробітної плати в рахунок погашення кредиту, залежить від суми вимог, заявлених кредитором, розміру зарплати, стандартно 20% від зарплати, максимальний розмір утримання 50%. Важливо! Якщо ви не з’явитися до виконавця протягом 10 днів з моменту арешту коштів на зарплатній картці їх спишуть все, не 20% а все, що є на рахунку. Далі є кілька варіантів розвитку подій.

⚠️ Що робити, якщо зарплату заарештували або списують частину грошей

Варіант №1. Змиритися, нехай списують. Таким чином, боржнику здається, що можна погасити борг, як кажуть, «віддаю потихеньку». Але після того, як ви виплатили всю суму, швидше за все, кредитор уже отримає нове рішення або зробить виконавчий напис на іншу суму. На думку кредитора кредит продовжував діяти. Мати справу з покірним боржником, потихеньку отримувати частину зароблених його працею грошей, ну хіба це не прекрасно. Ця історія скоро не закінчиться, повірте нашому досвіду.

Варіант№2. Юридична консультація, так, грамотна консультація профільного юриста. Не адвоката поруч з будинком, він швидше за все скаже, що потрібно подавати в суд і все оскаржити, скасувати, кредиту не буде або навпаки, що краще заплатити. Насправді, такий висновок і можна буде зробити, але нюансів тут багато. Тому відразу поцікавтеся, чи є у адвоката досвід подібних справ. Розібравшись в причини списання або арешту зарплати, фахівець запропонує вам те або інше рішення проблеми.

☑️ Важливо! Якщо гроші вже списали з розрахункового рахунку, повернути їх назад неможливо. Юридична колізія, яка для цього буде потрібна, займе роки.

☑️ Важливо! Якщо є арешт заробітної плати, є арешт і на інше майно боржника, рухоме і нерухоме.У вас можуть списувати гроші з зарплати і оголосити вашу машину в розшук. Пам’ятайте про це.

☑️ Дуже важливо! Якщо за виконавчим провадженням заарештований рахунок боржника, а він відкриває новий рахунок для перерахування коштів. Такі дії вже не адміністративне порушення, це кримінальна відповідальність, аж до позбавлення волі. Тому такі поради відразу відхиляйте.

🆘💸💰🎓 Скільки банк може утримувати з зарплати? Утримання кредиту з зарплати. Утримання по виконавчим листом із заробітної плати. Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

5 коментарів

 1. Ксенія

  14.07.2020 о 17:16

  Використавши особисті дані моєї доньки, її знайомий оформив кредити в 5 різних банках на її ім’я. Вона про це не знала, 2 банки встигли продати борги колекторам. Тепер вони погрожують мені, сусідам і знайомим, пишуть всяку гидоту в соцмережах. Донька подала заяву до поліції. Які можуть бути наслідки ? Доньці 28 років, живе окремо на зйомній квартирі, нерухомості в неї нема, чи несуть батьки відповідальність в такому випадку? І що ще треба робити?

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   15.07.2020 о 11:32

   Доброго дня. Ситуація, на жаль типова для України. Додатково до заяви потрібно написати листи до МФО з поясненням, що не маєте відношення до кредиту, та контролювати дії слідчого. Також потрібно подавати до суду на визнання кредитних договорів недійсними.Це досить складно, але іншого виходу нема.

   Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   15.07.2020 о 11:33

   Наслідки можуть бути сумні, можуть арештувати і майно, і кошти боржника. Родичі не несуть відповідальності, ваше майно і кошти арештувати не можливо.

   Відповісти
 2. Вікторія

  17.12.2020 о 23:58

  Доброго вечора,допоможіть вирішить питання по кредиту, в мене їх три,спочатку платила,зараз наразі таких доходів немає,спочатку взяла 1 потім 2щоб закрити 1,звонять з банку з погрозами і до суду хочуть передати,в мене мінімальна зарплатня,допожіть будь. 😭

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   18.12.2020 о 10:51

   Доброго дня, телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img