img Зняти арешт з банківської карти✔️арешти | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як зняти арешт з банківської карти

Боржником стає не тільки той, хто позичав гроші, але і будь-яка людина, що зобов’язана провести виплати. Щодо таких громадян часто застосовується арешт банківського рахунку фізичної особи. Це може статися навіть тоді, коли питання про наявність боргу вирішується в суді. Доступ до грошей, що знаходяться на рахунках, виявляється неможливим. Кошти, що знову надходять, теж блокуються. Зрозуміло, що таке положення речей, як мінімум, незручно. З’ясуємо, як зняти арешт з банківської карти.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТ З БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

▶️ Законодавство України про накладення арешту на банківські рахунки

Слід розуміти, що банківська картка є додатком до рахунку в банку, призначеним для полегшення користування ним. Саму карту не заарештовують і не вилучають, але скористатися їй, при арешті рахунку, неможливо.

Арешт на рахунки боржника може бути накладено двома інстанціями:

 • Судом. Своїми постановами суди арештовують рахунки, в якості забезпечення за позовом. Коли виникає судовий майновий спір, позивач побоюється, що до винесення рішення по суті справи, відповідач може витратити або приховати наявні у нього кошти. Позивач просить суд прийняти забезпечувальні заходи, і якщо суддя знайде їх необхідними, на майно боржника, у тому числі на рахунки, може бути накладено арешт.
 • Виконавчою службою. Виконавці відкривають провадження на підставі вже винесеного судом рішення про примусове стягнення боргу. У цьому випадку арешт майна — захід забезпечення виконання рішення суду. Часто заарештовують все майно боржника, для надання на нього додаткового тиску і примусу до розрахунку. Виконавець може відкрити провадження і арештувати рахунки, і на підставі виконавчого напису нотаріуса. В даний час, саме цим шляхом зазвичай і йдуть кредитори. Отримати виконавчий напис нотаріуса можна швидше і дешевше.

Відповідно виникає питання про те, чи можливий арешт зарплатної картки. Відповідь на нього досить складна. З одного боку, позбавлення зарплати є порушенням прав людини, і такі карти блокувати не повинні. В цілому виконавці не замислюються про те, зарплатна картка чи ні. Арештовуються рахунки і, якщо на них є гроші, їх списують на користь кредитора, повернути назад списані гроші неможливо.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

▶️ Як зняти арешт з банківських карт

Якщо ви самі не справляєтеся з рішенням юридичних проблем, потрібно звернутися за допомогою до адвокатів. Причому, краще це зробити до того, як арешт на рахунок буде накладено. Юристи, розбираючись в законодавстві, не допустять арешту рахунків або знімуть його, якщо він вже існує.

 • Постанову суду або виконавця, а також виконавчий напис нотаріуса, можна оскаржити. Арешт виконавця може бути скасований самим виконавцем, його начальством або судом. Постанову суду про арешт рахунків можна оскаржити в апеляційній інстанції.
 • Можна домовитися про заміну забезпечення. Тобто, запропонувати замість арешту грошей прийняти в якості забезпечення інше майно.

Існують і інші способи вирішення проблеми арешту рахунків. Які з них застосувати, адвокати порекомендують після вивчення справи. Зверніться в юридичну компанію ПІК. Адвокати, що працюють в ній, обрали захист боржників своєю основною спеціалізацією. Їх досвід допоможе вирішенню проблеми арешту майна.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img