БЛОКУВАННЯ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК✔️арешти | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Блокування рахунку в банку

🆘🆘🆘 Уявімо ситуацію, ви прийшли в супермаркет, витратили час і набрали повний візок продуктів або пообіцяли купити подарунок своїй “половинці”, і на касі, приклавши картку до терміналу, у вас вибиває “відмова”! Ви точно знаєте, що гроші на карті є, причина – блокування рахунку в банку.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

АРЕШТ РАХУНКУ ЧИ АРЕШТ КАРТКИ

⚠️ Хто і за що блокує карти

Блокування кредитних карт останнім часом стало нормальною практикою у стягненні заборгованості за кредитами та іншими борговими зобов’язаннями: аліментами, боргами за комунальні послуги, позиками, штрафам. Картку блокують без попередження і повідомлення фізособи, власника карти, а точніше рахунку.

Хто може заблокувати банківську карту:

 • Банк по кредиту;
 • МФО по позиці;
 • Комунальники за борги;
 • Виконавець по штрафу;
 • Виконавець по аліментах;
 • Податкова по боргу.

Це неповний список, можна додати суд, поліцію і прокуратуру. Тому, історія з тим, що неможливо зняти гроші або розплатитися за покупку, в наш час, не випадковість, а закономірність.

⚠️ Коли колектори заблокували карту

Чи можуть колектори заблокувати рахунки? Так, можуть. Причому у звичайного громадянина поняття колектор, може бути пов’язано, як з самим кредитором МФО або банком, точніше його службою стягнення, так і з фінансовою компанією. Загрози заблокувати гроші на карті реальні, зазвичай це відбувається протягом 60 – 90 днів після настання прострочення. Колектори можуть заблокувати рахунки, як за виконавчим написом нотаріуса, так і за рішенням суду.

⚠️ Що блокують карту або рахунок

Чи блокується рахунок при блокуванні карти, питання звичайно можна назвати злегка смішним, звичайно ж картка, до якої прив’язаний рахунок, не має значення. Блокується рахунок, відкритий фізичною особою в банку, ніяка заміна картки та її номера не розблокують гроші на заблокованому розрахунковому рахунку. Тепер виникає питання, як зняти гроші з заарештованої карти, а правильніше, як розблокувати рахунок.

⚠️ Чи можна зняти гроші з заарештованої карти

Як зняти гроші з заарештованої карти? Це неможливо! Ніякі дзвінки в банк вам не допоможуть, можете не витрачати свій час і нерви. Потрібно розібратися в ситуації і приймати рішення після того як ви зрозумієте, що сталося. Перше, що потрібно з’ясувати, це причина, по якій рахунок був заблокований. Ініціатором накладення арешту може бути одна з перерахованих вище організацій, але найчастіше це державний чи приватний виконавець.

Заблокували картку через кредит, проблема, яка є причиною більшої половини арештів. Багато боржників банків і фінансових організацій, особливо, якщо сума боргу невелика, просто забувають про борг. Ми не будемо заглиблюватися в причини виникнення боргів по кредитах, скажемо тільки, що гроші на вашому рахунку – це перше на що претендує кредитор. Є два шляхи, щоб заблокувати і списати грошові кошти на рахунках боржника:

 • рішення суду про стягнення;
 • виконавчий напис нотаріуса.

Другий варіант менш витратний і більш поширений, ним користуються як банки, так і фінансові установи, зокрема МФО, щоб накласти арешт. Далі, в обох випадках, кредитор звертається до виконавця, блокування карти виконавчою службою по кредиту зараз відбувається набагато рідше, частіше відбувається блокування за постановою приватного виконавця. Блокування картки виконавчою службою відбувається в основному за штрафами, аліментами і комунальними боргами, приватники цим майже не займаються. Ось вам коротко і відповідь на ваше запитання, чи можуть заблокувати карту за борги, блокують щодня або навіть щогодини. Причому тенденція накладення арештів в бік збільшення, а не зменшення кількості.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЧИ МОЖУТЬ ЗАБЛОКУВАТИ КАРТУ ЗА БОРГИ

⚠️ Що робити якщо вам заблокували карту

Пропишемо алгоритм дій тим, у кого сталася така ситуація. Що робити якщо заблокували картку? Звичайно найправильніша рада, зверніться до юристів, але менталітет українця не дозволяє більшості скористатися цією порадою. Спеціально для українців:

 • З’ясувати, хто заблокував рахунок;
 • З’ясувати причину, по якій карта була заблокована (банк може блокувати з різних причин, можливо просто фінмоніторинг);
 • Прийняти рішення, що робити (оплатити борг або оскаржити арешт в суді);
 • Ознайомитися з виконавчим провадженням;
 • Подати позовну заяву до суду;
 • Знайти адвоката для представлення інтересів в суді;
 • Отримати рішення суду, направити виконавцю;
 • Направити постанову про зняття арешту в банк.

Ось, що потрібно зробити, щоб розблокувати гроші на карті, якщо ви можете швидко впоратися з цим завданням, це відмінно. Ключове слово тут “швидко”, воно звичайно стосується більшою мірою тих, у кого були заблоковані гроші, особливо якщо сума “пристойна”. Після блокування рахунку, виконавець надсилає в банк запит про наявність коштів на рахунку боржника, отримавши відповідь, вся сума за виконавчим провадженням буде списана. Повернути списані гроші можна тільки теоретично, виконавче провадження закриють, гроші перераховуються стягувачу. Для того, щоб повернути гроші, потрібно рішення суду, і не одне.

💳🔐🔑🎓 Заблокували картку через кредит? Блокування рахунку боржника. Як зняти гроші з заарештованої карти? Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img