Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОГА З МІКРОЗАЙМАМИ

Допомога з кредитних боргів потрібна позичальникам банків, МФО після настання першого прострочення, але громадяни часто відкладають звернення до юриста.

Затягування з вирішенням проблеми призводить до нових кредитів, стресів від спілкування з колекторами, арешту майна та рахунків, примусового стягнення грошей. Виплутатися зі складної ситуації допоможе кредитний адвокат.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Допомога боржникам за кредитами

Допомога боржникам потрібна навіть тоді, коли позичальники згодні віддавати борг, але виникли фінансові труднощі: скоротили на роботі або підприємство закрилося, «прогоріла» бізнес, людина або його близькі родичі зіткнулися з хворобою або навіть інвалідністю.

При переговорах із банком або в судовому розгляді необхідно підтвердити настання форс-мажорних обставин, надати необхідні документи.

До відома! Своєчасна допомога боржникам за кредитом, надана юристом, допоможе діяти спокійно та раціонально, а також уникнути занурення у нові борги та позбавлення цінного майна.

Допомога з кредитними боргами

Юридична допомога при боргах за кредитами, залучення до справи фахівців – необхідний захід, якщо кредитор, банк чи мікрофінансова організація, нарахували за прострочення непомірні штрафи та пеню або продовжили нараховувати відсотки, коли термін дії кредитного договору минув.

Дуже часто позичальники опиняються в безвиході, оскільки не знають своїх прав або не вміють довести свою правоту. Цим користуються кредитори та колектори. Не почувши аргументованих заперечень від відповідача, суд автоматично задовольняє вимоги позивача. Колектори, які не зустрічають опору своїм агресивним діям, змушують боржника брати нові кредити, буквально заганяючи в боргову яму.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Допомога з боргами за кредитами особливо важлива, якщо кредитор зробив виконавчий напис у нотаріуса і по ньому відкрито виконавче провадження. Кредитний адвокат у разі допоможе оскаржити вимоги кредитора, у яких нерідко фігурують завищені суми, у суді, або домовитися про відкликання виконавчого листа.

Допомога з мікрозаймами

Допомога боржникам МФО – окрема історія у справах щодо проблемних кредитів. Мікрофінансові організації досить рідко подають на боржників до суду. Натомість колектори, які залучаються до процесу стягнення боргу, використовують найрізноманітніші методи психологічного тиску, зокрема залякування:

 • відкриттям кримінальної справи про шахрайство;
 • виселенням із квартири;
 • конфіскацією майна;
 • заподіянням шкоди близьким та родичам.

Список далеко не повний, при цьому колектори тероризують як боржника, так і його близьких друзів. На сьогоднішній день діє антиколекторський закон, тому на незаконні дії є управа – скарга до НБУ.

Важливо! Допомога з боргами МФО полягає не лише у наданні консультацій щодо того, як розмовляти з колекторами. Іноді, дізнавшись про підтримку боржника адвокатом, колектори припиняють пресинг.

Допомога за простроченими кредитами

Шукати допомогу з простроченими кредитами варто відразу при виникненні прострочення. Варто бути обережними із продовженням кредитного договору, необхідно уважно зважити всі за та проти. Єдине, що не варто робити категорично – брати новий кредит на погашення попереднього. Таким чином, ви тільки посилите і без того незавидну ситуацію.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Допомога з простроченим кредитом, безумовно, не безкоштовна, проте послуги юриста обійдуться вам набагато дешевше, ніж оплата грабіжницьких штрафів, пені та відсотків.

Допомога у погашенні прострочених кредитів

Ми надаємо допомогу з погашенням кредиту боржникам, які мають намір розрахуватися з банком або МФО, але не мають достатньо грошей на погашення заборгованості або не погоджуються із завищеними сумами вимог. Проте, не варто розраховувати на те, що кредитор повністю спише борг. Кредит виплачувати у будь-якому разі доведеться, але можна домовитися про погашення боргу зі знижкою або зменшити суму вимог.

До відома! Допомога у погашенні боргів може також полягати у викупі боргу третьою особою та подальшим його погашенням на вигідних для боржника умовах.

Допомога у погашенні МФО

Допомога в погашенні мікрозаймів пропонується на сьогодні повсюдно: в оголошеннях на стінах будинків та зупинок громадського транспорту, на онлайн-ресурсах, у групах у Telegram. Суть деяких із них полягає нібито у проникненні в базу даних кредитора та видаленні інформації про наявність боргу або суттєве заниження суми. Довірливий клієнт платить гроші за послугу, при цьому не отримує жодних гарантій.

Не менш ризикований варіант – так звані «позики від приватних осіб», які, по суті, є перекредитацією.

Важливо! Допомогу у погашенні позик варто замовляти у надійній юридичній компанії з гарною репутацією. Ви зможете, хай і не відразу, закрити кредит законним способом та назавжди.

Допомога із закриття кредитів

Допомога у закритті кредиту юридичної компанії «ПІК» включає:

 • надання консультацій;
 • участь у переговорах із кредитором;
 • підтримку у взаємодії із колекторами, складання скарг на протиправні дії з їхнього боку;
 • представництво інтересів боржника у суді;
 • оскарження виконавчого напису нотаріуса чи судового решения;
 • закриття виконавчого провадження, зняття арешту з майна, рахунків, припинення стягнень із зарплати чи соцвиплат.

Для розробки ефективного алгоритму дій ми уважно вивчаємо кредитний договір та інші документи, керуємося нормами чинного законодавства та судовою практикою.

До відома! Допомога у закритті боргів завжди потребує індивідуального підходу. Стратегія дій із закриття заставного та беззаставного кредиту, погашення єдиної та однієї з численних позик не може бути однаковою. Фахівець із кредитів розробить план дій, який буде найефективнішим у вашому випадку.

Юридична допомога боржникам

Професійна юридична допомога боржникам МФО та банків потрібна у різних ситуаціях та у різних обставинах. Чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим більше шансів закрити борг з мінімальними матеріальними витратами, без страху наступу наслідків, які барвисто описуються колекторами.

Юридична допомога боржникам за кредитами – основна спеціалізація компанії ПІК. Наші юристи допоможуть розібратися з ситуацією будь-якої складності, підкажуть законний і ефективний спосіб виходу навіть з безнадійної боргової ями.

Допомога в погашенні заборгованості за кредитом.

Допомога з кредитом! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн