Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОГА ПО КРЕДИТАХ

 

Я заплутався в кредитах, багато рано чи пізно приходять до цього висновку. Причини можуть бути різні, взявши один кредит, потім другий, потім … Так кількість кредитів доходить до 5, а то і 15 – 20 штук. Причому в більшості випадків боржники винні лише в тому, що хотіли розплатитися за раніше взятими кредитами. Допустивши прострочення і зіткнувшись з колекторами, багато хто готовий взяти новий кредит, щоб припинити “цькування”.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОПОМОГА В ПОГАШЕННІ МІКРОПОЗИК

Як МФО стягують борги

Найсумніше, що боржники розуміють, що їм потрібна допомога з кредитними боргами, лише коли ситуація заходить в глухий кут. Коли грошей просто не вистачає для погашення всіх боргів і кредит більше ніхто не дає. Скільки грошей вже було зайнято у друзів і родичів, скільки було оплачено за всіма кредитами? Дуже багато…

Так, кредит в МФО для багатьох українців стає просто “кошмаром”, особливо страждають родичі і знайомі боржника. Відсутність регулювання колекторської діяльності в Україні призводить до повного свавілля колекторів. Грубість, загрози, матюки щодо боржника і його сім’ї не виняток, а практика стягнення боргу по мікрозайму.

Коли боржнику МФО потрібна юридична допомога

Допомога при боргах за кредитами потрібна боржникам відразу після настання прострочення. Адже багато хто елементарно не знають своїх прав і не уявляють яка відповідальність загрожує за несплату кредиту. А загрожувати колектора вміють!

Чим вас будуть залякувати:

 • кримінальною справою за шахрайство;
 • конфіскацією всього майна;
 • забороною виїзду за кордон;
 • позбавленням батьківських прав;
 • арештами всього майна.

Це неповний список, тільки частина. Прямі загрози фізичним насильством як самому боржнику, так і його родичам, звичайна справа в спілкуванні з колектором.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Допустивши прострочення, ви зіткнетеся з тими чи іншими негативними моментами комунікації з колекторами. Вам насамперед потрібен лікнеп з правових питань.

Іноді потрібна і психологічна підтримка.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ДОПОМОГА БОРЖНИКАМ

Допомога з кредитними боргами

Допомогу по кредитах ми починаємо насамперед з навчання боржника. Юрист розповість, що можуть і чого не можуть МФО або колектора. Що вони будуть писати, чим загрожувати, що говорити і що відповідати колекторам.

Наступна проблема – це дзвінки всім, сім’ї, друзям, знайомим і сусідам. Якщо ви десь знайшли адвоката, юриста, компанію або оголошення, що вас позбавлять або заборонять дзвінок вам – НЕ ВІРТЕ і НЕ ПЛАТІТЬ за таку послугу.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Ніякі листи, заяви та прохання вам не допоможуть. Реально допомогти можуть тільки скарги в НБУ та Департамент Захисту Персональних Даних, і то це не швидко.

Дзвінки доведеться стерпіти, що відповідати вам і вашим близьким, розповість юрист.

Чим корисний юрист з кредитних питань боржнику МФО

Юридична допомога боржникам по кредитах потрібна вже на етапі настання прострочення. Отримавши консультацію юриста, ви зрозумієте, що будуть робити колектора, щоб змусити вас сплатити.

Приклад. СМС про те, що подано заяву в поліцію за шахрайство. Зазвичай боржник, отримавши його, знаходиться якщо не в шоці, то в страху. Починає шукати відповідь в інтернеті, можливо знаходить нашу статтю, про те, що це неможливо на 99%, можливо ні. Страх – поганий порадник, і ось ви вже шукаєте, де оформити новий кредит, щоб розплатиться з боргом по старому.

Прикладів може бути сотні, щодня до нас звертаються десятки клієнтів зі своєю сумною кредитною історією. Намагаємося допомогти, рішення кредитних проблем – це наша робота. Ми знаємо все про роботу МФО і колекторів, скажімо більше, у нас в компанії працюють юристи, які раніше працювали в МФО.

Якщо вам потрібна допомога у вирішенні кредитних проблем, залиште замовлення на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

 

Допомога в погашенні заборгованості за кредитом.

Допомога з кредитом! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн