Юридична компанія «ПІК»

Проблеми з кредитом що робити

Легкість отримання позик в мікрофінансових організаціях підштовхують наших громадян до отримання таких кредитів. Часто люди не замислюються про те, як вони будуть повертати позичене. Гроші потрібні прямо зараз, і здається, що проблема потім вирішиться сама собою. В результаті виникає проблема, коли у позичальника дуже багато боргів що робити незрозуміло. З’ясуємо, як вчинити, якщо ви набрали безліч мікропозик і не можете по ним розплатитися.

Чим небезпечні мікропозики

Відразу скажемо, що до мікропозик відносяться не тільки короткострокові кредити, що видаються МФО, але і позики по кредитних картах банків, онлайн-кредити і інші, подібні за умовами, фінансові продукти. Саме умови мікрокредитування і призводять до того, що позичальники цих організацій часто задаються питанням, що робити якщо багато боргів в МФО.

Мікрокредитування відрізняється від банківського двома основними особливостями:

 • Кредити видаються без ретельної перевірки позичальника. Зазвичай достатньо мати паспорт та індивідуальний податковий номер. Тобто, кредит може отримати навіть спочатку нездатна до його погашення людина. Фінансові організації йдуть на такий ризик, так як позичають відносно невеликі суми і впевнені, що зможуть їх стягнути за рахунок зарплати боржника.
 • Умови видачі мікрокредитів вкрай жорсткі. Термін кредитування рідко перевищує місяць. Відсоткова ставка перевищує стандартну банківську в кілька разів. При простроченні платежів, на борг нараховуються підвищені штрафи і пені. Загальна сума боргу, за простроченим мікрозайму, може швидко збільшитися в кілька разів.

Відразу після пропуску першого платежу, на боржника напускають колекторів МФО. Основне їхнє завдання – позбавити боржника спокою, залякати і змусити вишукати кошти для розрахунку будь-яким способом. Часто колектори пропонують отримати позику в іншому МФО, щоб розрахуватися з боргом. Ті, хто погоджується з такою пропозицією або приходить до такої ідеї самостійно, пізніше і задаються питанням про те, що робити коли багато кредитів, а грошей на їх оплату немає.

Брати нову позику, на тих же умовах, для покриття старого, не можна. Це прямий шлях до розорення. У вас був кредит, ви не змогли його оплачувати, на нього набігли відсотки і штрафи, нова позика має бути більше попередньої. Звідки впевненість, що ви зможете платити?

Хто допоможе вирішити кредитні проблеми

Тим, хто розмірковує про те, що робити з простроченим кредитом, слід ясно розуміти, що погасити його тим чи іншим способом доведеться в будь-якому випадку.

Допомогти можуть юристи, які захищають права боржників. Вони зможуть:

 • Списати незаконно нараховані відсотки і штрафні санкції, і зменшити суму заборгованості.
 • Зняти арешти з майна і грошових коштів.
 • Відтягнути винесення судового рішення про примусове стягнення боргу, і надати додатковий час на пошук грошей.
 • Можливо адвокати по кредитах зможуть викупити борг і погасити його зі знижкою.

Зверніться в компанію ПІК, яка спеціалізується на захисті прав та інтересів боржників.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн