Юридична компанія «ПІК»

Великий борг по мікрозайму, що робити?

Большой долг по микрозайму

Що робити, коли по мікрозайму утворився величезний борг і які шляхи вирішення цієї проблеми існують, розповімо про це в нашій статті.

Варіанти мікропозик і небезпека їх отримання

Існують наступні типи мікропозик:

 • карткові мікрокредити комерційних банків;
 • карткові позики банків в стадії ліквідації;
 • мікропозики у фінансових компаній, МФО;
 • мікро кредити беззаставні в банках за кредитним договором.

До відома! Всі ці види мікропозик характеризуються великими ставками і процентами та ще більшими штрафами і пенею, в разі порушення боржником строків оплати.

За рахунок високих відсотків кредитори намагаються компенсувати втрати від неповернених кредитів, звичайно це їх право. З іншого боку, нарахування величезних сум штрафів робить неплатниками навіть тих, хто не мав намірів не оплачувати кредит.

Як результат, величезна кількість людей з простроченими кредитами в Україні і їх кількість постійно зростає.

ЧИТАТИ ЩЕ: БАГАТО МІКРОЗАЙМІВ ЩО РОБИТИ

Як вирішити проблему заборгованості по мікропозикам

Основною умовою дозволу кредитних проблем, є бажання позичальника позбутися від них. Друга умова – наявність у боржника деякої суми грошових коштів.

Існує дві можливості виходу з критичної ситуації:

Перший варіант, це коли кредитор подав до суду  і оскаржити суму боргу і нарахованих відсотків, штрафів і пені в судовому порядку. Недавно Верховний суд встав таки на бік боржників і роз’яснив, те, що люди чекали роками, якщо коротко, то відсотки можна нараховувати як тільки:

 • Закінчився термін кредитного договору;
 • Направлено вимоги про дострокове повернення всієї суми боргу.

Так, це судові засідання, багато витраченого часу, витрати на адвоката, залучення експерта і звірка всіх нарахованих сум по кредиту.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Обов’язково зберігайте сам кредитний договір та всі квитанції про оплату по кредиту. Тільки при наявності всього цього є шанс оскаржити суму боргу”.

Другий варіант, це викуп кредиту у банку або факторингової (колекторської) компанії.

Як викупити свій борг за кредитом

Важливо! Викупити свій борг із знижкою, можна тільки у колекторської компанії, Манівео, КредитКасса та інші не колектора, у них є відділ стягнення. У вас повинен помінятися кредитор, наприклад був Манівео став Кредит Капітал.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Шлях найменшого опору – це коли кредитор списав частину боргу і ви погашаєте кредит зі знижкою (мирова угода), отримуючи лист про закриття кредиту”.

У чому тут вигода? Кредитор, колектора отримують гроші все і відразу, зі знижкою звичайно але отримують, позбавляються від необхідності стягнення, судових процесів і обслуговування боргу. Боржник закриває кредит зі знижкою, знімаються арешти.

Від чого залежить розмір знижки при викупі боргу у колекторів:

 • загальна сума боргу по кредиту з пенею, штрафами і відсотками;
 • борг по тілу кредиту (основний борг);
 • компанії кредитора, їх внутрішніх вимог;
 • дати останнього платежу;
 • терміну дії кредитного договору;
 • наявності рішень судів;
 • наявність виконавчих проваджень;
 • наявність майна у власності боржника.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО БОРГ ПО МІКРОЗАЙМАМ

Кому довірити викуп права вимоги за кредитом

Вибір факторингової компанії, яка буде вести переговори з викупу кредиту, а також знижки, потрібно довіряти юридичній компанії, адже від її позиції залежить і ціна викупу кредиту.

Важливо розуміти, що викуп кредиту має на увазі оплату всієї суми боргу одноразово зі знижкою. Знижка може бути до 50-90% загальної суми по кредиту. Тобто, якщо борг по кредиту 50 000 грн., сплатити можна 25 000 – 5 000 грн. але ці гроші потрібно заплатити на угоді.

Який варіант вибрати, вирішувати тільки Вам.

Якщо ви щось не зрозуміли, телефонуйте або залишайте заявку. Всі консультації безкоштовні.

Що робити з боргами МФО?

Великий борг в МФО що робити!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Альона

  18.03.2021 в 13:10

  Допрможіть з МФО

  Відповіcти
  • admin

   23.03.2021 в 12:42

   Альона, зв’яжіться з нами телефоном або залишайте заявку, допоможемо.

   Відповіcти
 • Маша

  18.02.2021 в 21:34

  Потрібна допомога із закриттям мікрокредитів. Буду дуже вдячна за допомогу. Якщо можете допоможіть будь – ласка.

  Відповіcти
  • admin

   23.02.2021 в 11:35

   Залишайте заявку або телефонуйте.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн