Юридична компанія «ПІК»

ЯК НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ В УКРАЇНІ

Пошукові запити: «що буде якщо не платити кредит в Україні» в українському сегменті інтернет розміщують дедалі частіше. Зазвичай йдеться про мікрозайми.

Отримати гроші в мікрофінансових організаціях (МФО), взяти онлайн-кредит або зняти гроші з кредитної банківської картки настільки просто, що багато хто робить це навіть не замислюючись. А замислитись варто було б. З’ясуємо, що буде, якщо не виплачувати кредит в Україні, онлайн кредит, мікрозайм чи банківську картку.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Якщо не платити кредити в Україні

Найпоширеніша серед українських позичальників думка, якщо не платиш кредит в Україні — за це нічого не буде, помилкова. Відсотки, штрафи та пені, за короткий термін, здатні збільшити суму боргу в кілька разів.

Навіть за наявності одного простроченого кредиту, боржник ризикує втратити можливість жити спокійно або частини заробітної плати. Якщо таких позик 2-3-5 або 25, а таке буває, неспроможний позичальник ризикує позбутися майна і ще залишитися належним кредиторам.

До відома! Борги можна продавати, поступатися нескінченністю, кредитор обмежений лише термінах стягнення через суд – трьома роками, після закінчення дії кредитного договору. Колекторські методи можуть застосовуватися десятиліттями.

Якщо не платити кредит, що буде в Україні

Розкажемо, про дії кредитора, якщо не платити кредит в Україні:

 • Спочатку вам дзвонять та нагадають.
 • Пізніше у справу вступають колектори, які залякуватимуть боржника та його родину. Про проблему колектори повідомляють всім знайомим позичальника. Їхнє завдання – отримати гроші швидко. Часто колектори пропонують взяти кредит в іншому МФО, щоб розрахуватись з боргом.
 • Якщо колекторські методи не спрацювали, кредитори переходять до примусового стягнення боргу закону. Вони одержують рішення суду або виконавчий напис нотаріуса, через виконавця відкривають провадження.
 • Вносять до реєстру боржників, все майно під арештом, якщо сума велика, можуть розпочати конфіскацію автомобіля або навіть квартири.

Виручені кошти йдуть на сплату боргу.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Потрібно чітко засвоїти — проблема сама не вирішиться, сума боргу зростатиме до його погашення. Самостійно з цією проблемою впоратися нереально, зверніться за допомогою до юристів, які спеціалізуються на захисті прав боржників.

Як не платити за кредитами в Україні

Як не платити кредит в Україні, у конкретному випадку залежить від обставин справи. Вивчивши матеріали, юрист може запропонувати варіанти вирішення проблеми. До них входять:

 • Списання неправомірно нарахованих штрафів до встановленого законом рівня шляхом переговорів;
 • Заперечення стягнення виконавчих проваджень. Мета – примус кредитора до переговорів, з сильною позицією у боржника.
 • Мирова угода щодо кредиту. Нині добре працює метод погашення зі знижкою.

Зверніться до юридичної компанії ПІК, там вам допоможуть.

Як не платити кредит?

Що буде, якщо не платити кредити!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн