Юридична компанія «ПІК»

ХТО МОЖЕ ДОПОМОГТИ ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

 

Закрити кредити, таке бажання виникає у боржника, втомленого від дзвінків колекторів, психологічного тиску.

Якщо у вас виникло прострочення, а ще гірше – борг, не по одному, а по десятку кредитів в МФО, ваше життя навряд чи можна назвати спокійним. Природно, проблему хочеться вирішити, як її вирішити і чого робити не варто розповімо нижче.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи можна закрити кредит якщо немає грошей

Як закрити кредит, якщо немає грошей, вам не розповість ніхто і ні в кого немає такого досвіду. Немає сенсу шукати відповідь на це питання. Борг по кредиту потрібно платити, єдиний спосіб для неплатоспроможного боржника піти від оплати за кредити – терпіти. Терпіти дзвінки, погрози, не оформляти майно у власність і не користуватися кредитними картами, не працювати офіційно. Картина похмура, але, на жаль, по-іншому не вийде. Згодом від вас відстануть, але це буде не скоро.

Допомога у закритті мікрозайму

“Допоможіть закрити мікрозайм” пишете ви інтернеті, в надії вирішити проблему. Ви знайдете “допоможу закрити кредити”, реклами і публікацій на цю тему дуже багато. Допомога рідко буває безкоштовною, та й як вам можуть допомогти, без грошей кредит не закрити, про що ми писали вище, зайняти грошей або взагалі обдурити, більшість цієї реклами і оплачується самими МФО або шахраями.

МФО шукають боржника, який готовий оформити нову позику на будь-яких умовах, шахраї просто під будь-яким приводом хочуть виманити у вас гроші. Шукайте допомоги у юристів і юридичних компаній, які спеціалізуються на кредитах і боргах, інший вид допомоги крім юридичної розглядати не варто.

Взяти новий кредит щоб закрити старі

Взяти кредит щоб закрити інші кредити саме такий шлях або рішення проблеми вибирають боржники, в надії, що зможуть впоратися з борговими зобов’язаннями. Новий і новий кредит, щоб розплатитися зі старими, так багато наших клієнтів доводять кількість кредитів до декількох десятків. І все, тепер у вас 5 або 25 кредитів, купа боргів, дзвінків і колекторів, а кредит вам більше ніхто не дає.

Цього не можна робити ні в якому разі, рішення проблеми з мікрозамами таким чином приведе вас до фінансового краху, зіпсованої кредитної історії і масі супутніх проблем: судам, арештам і стягненню. Якщо ви розумієте, що пішли в прострочення і борг виріс, брати новий кредит не варто, йдіть до юристів.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Ніколи не беріть новий кредит для погашення діючих кредитів або простроченої заборгованості, навіть якщо вам погрожують убити. Вас ніхто не вб’є, це просто погрози, а боргів стане тільки більше.

Де можна взяти гроші для погашення боргу

Де взяти гроші щоб закрити мікрозайми? Якщо у вас ще не зіпсована кредитна історія, беріть в банку, на картку або у родичів. Банківський кредит буде в рази дешевше, ніж в МФО. У родичів, якщо є можливість, теж можна попросити під невеликий відсоток. У пошуках грошей можна знайти кредитного брокера або кредитного експерта, вам схвалять кредит і обдурять.

Не платіть гроші наперед, більшість шахраїв використовують саме цю схему. Схвалюють кредит і просять оплатити відсотки за перший місяць, комісію за перерахування коштів, ви платите, і ні кредиту, ні грошей. Банк, родичі, знайомі і друзі – інших варіантів немає.

Чи можна швидко закрити всі кредити

Відсотки за позиками МФО можна сміливо назвати грабіжницькими, багато хто хотів би просто закрити всі кредити. Як закрити кредити швидко і правильно? У МФО на цей рахунок є багато “підводних каменів”. Якщо ви готові платити за кредитом всю суму, перераховуйте гроші заздалегідь, термін зарахування коштів на особистий рахунок після оплати, може бути до трьох днів і навіть якщо ви оплатили всю суму, частину спишуть на прострочення.

Перевіряйте в особистому кабінеті залишок і вимагайте довідку про відсутність боргу. Якщо у вас прострочення і вам пропонують “закрити кредит по акції”, вимагайте гарантійний лист, якщо мова йде про списання частини боргу. Інакше після оплати гроші просто спишуть в рахунок погашення прострочення. Швидко закрити можна тільки непрострочені кредити, якщо у вас прострочення і борг виріс, закрити кредит швидко не вийде.

Як можна закрити прострочений кредит

Як закрити прострочений кредит в мікрозаймах, МФО або банку? По суті є два варіанти: повне погашення всієї суми і погашення зі списанням. З першим варіантом зрозуміло, перераховувати всю суму. Другий варіант набагато складніше, навіть якщо ви переплатили два і три тіла кредиту, заплатили величезну суму відсотків і пені, просто так вас ніхто не відпустить.

Як закрити кредит без відсотків, пені та штрафів? Питання немає однозначної відповіді або алгоритму дій. Зверніться до юристів, потрібно проаналізувати всі заборгованості, з’ясувати, де знаходиться борг по кредиту, адже продаж боргів колекторам після прострочення відбувається вже через 30-90 днів. Закрити кредит без відсотків можливо, але для цього знадобиться від трьох до 6 місяців, іноді і більше. Допомога юриста вам буде просто необхідна.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо у вас є бажання і можливість закрити всі кредити, звертайтеся до перевірених фахівців. Просто видалити дані про кредити та бази МФО неможливо, це шахраї.

Як боржникам закрити всі мікрозайми

Як закрити всі мікрозайми? Звертайтеся до юристів, тільки вивчивши кожну кредитну історію, зясувавши всі обставини, юрист може дати рекомендації і провести переговори з кредитором. Важливим моментом будуть такі фактори, як наявність коштів для закриття кредитів і термін прострочення, якщо воно було допущене. Закрити мікрозайм без прострочення можна тільки при оплаті всієї суми, ніяких знижок за діючими кредитними договорами домогтися неможливо.

Як закрити борги по кредитах

Закрити кредити і заощадити при цьому кошти самостійно або за допомогою юристів – вирішувати вам. Залучення до процесу юриста, по-перше, мінімізує ризик бути обманутим, ви не витратите гроші на шахраїв. По-друге, залучення юристів, юристів компанії “ПІК”, мінімізує психологічний тиск на боржника.

Юристи компанії допоможуть розібратися і розкажуть, як вести себе боржнику з МФО або колекторами. Якщо у вас прострочений кредит, ніхто не позбавить вас від дзвінків і погроз швидко, але ви з цим справитися, з нашою допомогою набагато швидше, ніж самостійно. Як закрити всі борги по кредитах, знають юристи юридичної компанії “ПІК”.

 

Як закрити кредити в МФО?

Закрити мікрокредити! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Вакарь Светлана

  01.01.2022 в 19:53

  Хачу закрыть все кредиты как это сделать?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   05.01.2022 в 10:50

   Светлана, мы можем помочь закрыть все кредиты. Наберите проконсультируем.

   Відповіcти
 • Валентина

  05.11.2021 в 10:18

  Мой сын взял очень много кредитов МФО. Часть мы оплатили , больше денег нет, проценты росту так быстро что мы не успеваем зарабатывать деньги. Что делать?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   05.11.2021 в 11:04

   Валентина, ваша ситуация нам знакома. Нужно было сразу обратиться к нам. Звоните, поможем разобраться.

   Відповіcти
 • Оксана

  18.04.2021 в 08:22

  Прошу допомогти мені у вирішенні проблеми з мікрозаймами , тому-що сили більше не має..я незнаю куди звернутися будь ласка!!!!

  Відповіcти
  • admin

   19.05.2021 в 17:26

   Оксана, не втрачайте сил. Звісно допоможемо, не хвилюйтесь телефонуйте +38 (095) 150 0501 або +38 (097) 050 0501

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн