ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ✔️адвокат по кредитах
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Як закрити кредити

Закрити кредити, таке бажання виникає у боржника, втомленого від дзвінків колекторів, психологічного тиску. Якщо у вас виникло прострочення, а ще гірше – борг, не по одному, а по десятку кредитів в МФО, ваше життя навряд чи можна назвати спокійним. Природно, проблему хочеться вирішити, як її вирішити і чого робити не варто розповімо нижче.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД КРЕДИТІВ

Чи можна закрити кредит якщо немає грошей

Як закрити кредит, якщо немає грошей, вам не розповість ніхто і ні в кого немає такого досвіду. Немає сенсу шукати відповідь на це питання. Борг по кредиту потрібно платити, єдиний спосіб для неплатоспроможного боржника піти від оплати за кредити – терпіти. Терпіти дзвінки, погрози, не оформляти майно у власність і не користуватися кредитними картами, не працювати офіційно. Картина похмура, але, на жаль, по-іншому не вийде. Згодом від вас відстануть, але це буде не скоро.

Допомога у закритті мікрозайму

“Допоможіть закрити мікрозайм” пишете ви інтернеті, в надії вирішити проблему. Ви знайдете “допоможу закрити кредити”, реклами і публікацій на цю тему дуже багато. Допомога рідко буває безкоштовною, та й як вам можуть допомогти, без грошей кредит не закрити, про що ми писали вище, зайняти грошей або взагалі обдурити, більшість цієї реклами і оплачується самими МФО або шахраями. МФО шукають боржника, який готовий оформити нову позику на будь-яких умовах, шахраї просто під будь-яким приводом хочуть виманити у вас гроші. Шукайте допомоги у юристів і юридичних компаній, які спеціалізуються на кредитах і боргах, інший вид допомоги крім юридичної розглядати не варто.

Взяти новий кредит щоб закрити старі

Взяти кредит щоб закрити інші кредити саме такий шлях або рішення проблеми вибирають боржники, в надії, що зможуть впоратися з борговими зобов’язаннями. Новий і новий кредит, щоб розплатитися зі старими, так багато наших клієнтів доводять кількість кредитів до декількох десятків. І все, тепер у вас 5 або 25 кредитів, купа боргів, дзвінків і колекторів, а кредит вам більше ніхто не дає. Цього не можна робити ні в якому разі, рішення проблеми з мікрозамами таким чином приведе вас до фінансового краху, зіпсованої кредитної історії і масі супутніх проблем: судам, арештам і стягненню. Якщо ви розумієте, що пішли в прострочення і борг виріс, брати новий кредит не варто, йдіть до юристів.

Рада юридичної компанії “ПІК”

«Ніколи не беріть новий кредит для погашення діючих кредитів або простроченої заборгованості, навіть якщо вам погрожують убити. Вас ніхто не вб’є, це просто погрози, а боргів стане тільки більше »

Де можна взяти гроші для погашення боргу

Де взяти гроші щоб закрити мікрозайми? Якщо у вас ще не зіпсована кредитна історія, беріть в банку, на картку або у родичів. Банківський кредит буде в рази дешевше, ніж в МФО. У родичів, якщо є можливість, теж можна попросити під невеликий відсоток. У пошуках грошей можна знайти кредитного брокера або кредитного експерта, вам схвалять кредит і обдурять. Не платіть гроші наперед, більшість шахраїв використовують саме цю схему. Схвалюють кредит і просять оплатити відсотки за перший місяць, комісію за перерахування коштів, ви платите, і ні кредиту, ні грошей. Банк, родичі, знайомі і друзі – інших варіантів немає.

Чи можна швидко закрити всі кредити

Відсотки за позиками МФО можна сміливо назвати грабіжницькими, багато хто хотів би просто закрити всі кредити. Як закрити кредити швидко і правильно? У МФО на цей рахунок є багато “підводних каменів”. Якщо ви готові платити за кредитом всю суму, перераховуйте гроші заздалегідь, термін зарахування коштів на особистий рахунок після оплати, може бути до трьох днів і навіть якщо ви оплатили всю суму, частину спишуть на прострочення. Перевіряйте в особистому кабінеті залишок і вимагайте довідку про відсутність боргу. Якщо у вас прострочення і вам пропонують “закрити кредит по акції”, вимагайте гарантійний лист, якщо мова йде про списання частини боргу. Інакше після оплати гроші просто спишуть в рахунок погашення прострочення. Швидко закрити можна тільки непрострочені кредити, якщо у вас прострочення і борг виріс, закрити кредит швидко не вийде.

Як можна закрити прострочений кредит

Як закрити прострочений кредит в мікрозаймах, МФО або банку? По суті є два варіанти: повне погашення всієї суми і погашення зі списанням. З першим варіантом зрозуміло, перераховувати всю суму. Другий варіант набагато складніше, навіть якщо ви переплатили два і три тіла кредиту, заплатили величезну суму відсотків і пені, просто так вас ніхто не відпустить. Як закрити кредит без відсотків, пені та штрафів? Питання немає однозначної відповіді або алгоритму дій. Зверніться до юристів, потрібно проаналізувати всі заборгованості, з’ясувати, де знаходиться борг по кредиту, адже продаж боргів колекторам після прострочення відбувається вже через 30-90 днів. Закрити кредит без відсотків можливо, але для цього знадобиться від трьох до 6 місяців, іноді і більше. Допомога юриста вам буде просто необхідна.

Рада юридичної компанії “ПІК”

«Якщо у вас є бажання і можливість закрити всі кредити, звертайтеся до перевірених фахівців. Просто видалити дані про кредити та бази МФО неможливо, це шахраї.»

Як боржникам закрити всі мікрозайми

Як закрити всі мікрозайми? Звертайтеся до юристів, тільки вивчивши кожну кредитну історію, зясувавши всі обставини, юрист може дати рекомендації і провести переговори з кредитором. Важливим моментом будуть такі фактори, як наявність коштів для закриття кредитів і термін прострочення, якщо воно було допущене. Закрити мікрозайм без прострочення можна тільки при оплаті всієї суми, ніяких знижок за діючими кредитними договорами домогтися неможливо.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЯК ЗАКРИТИ ВСІ МІКРОЗАЙМИ

Як закрити борги по кредитах

Закрити кредити і заощадити при цьому кошти самостійно або за допомогою юристів – вирішувати вам. Залучення до процесу юриста, по-перше, мінімізує ризик бути обманутим, ви не витратите гроші на шахраїв. По-друге, залучення юристів, юристів компанії “ПІК”, мінімізує психологічний тиск на боржника. Юристи компанії допоможуть розібратися і розкажуть, як вести себе боржнику з МФО або колекторами. Якщо у вас прострочений кредит, ніхто не позбавить вас від дзвінків і погроз швидко, але ви з цим справитися, з нашою допомогою набагато швидше, ніж самостійно. Як закрити всі борги по кредитах, знають юристи юридичної компанії “ПІК”.

Як закрити прострочені мікрозайми? Відповіді на питання по займах в МФО, ви можете отримати звернувшись в юридичну компанію “ПІК”. Залишайте заявку прямо зараз, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

2 коментарі

 1. Оксана

  18.04.2021 о 08:22

  Прошу допомогти мені у вирішенні проблеми з мікрозаймами , тому-що сили більше не має..я незнаю куди звернутися будь ласка!!!!

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   19.05.2021 о 17:26

   Оксана, не втрачайте сил. Звісно допоможемо, не хвилюйтесь телефонуйте +38 (095) 150 0501 або +38 (097) 050 0501

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img