Юридична компанія «ПІК»

Реструктуризація мікрозайма

Про те, як зробити реструктуризацію кредиту, замислюються позичальники, які втратили здатність своєчасно сплачувати позику. Реструктуризація боргу – одна з можливостей уникнути плачевних наслідків прострочення. З’ясуємо, що являє собою цей процес, і як домогтися згоди кредитора на реструктуризацію.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОПОМОГА В РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ КРЕДИТУ

Що таке реструктуризація боргу

Перед тим, як отримати реструктуризацію кредиту, слід чітко розібратися, що це таке. Будь який займ оформляється договором, в якому вказується його сума, процентна ставка, крайній термін повернення коштів і графік погашення боргу. На підставі цих відомостей, можна точно розрахувати суму, яку доведеться виплатити для погашення кредиту.

При реструктуризації кінцевий термін погашення відсувається. В результаті, розмір суми щомісячного платежу зменшується. Відбувається це тому що розмір позики ділиться на більшу кількість місяців. Люди, чиї доходи не дозволяють вносити платежі в повному обсязі, можуть відновити платоспроможність.Так як користуватися кредитними грошима доведеться довше, загальна сума відсотків за термін кредитування збільшується.

Теоретично, ця схема вигідна всім. Позичальник відновлює платоспроможність. Кредитор отримує додаткові відсотки. Однак в період перманентної економічної кризи в Україні, МФО і банки вкрай неохоче погоджуються на реструктуризацію боргів. Економічна нестабільність підштовхує їх до якнайшвидшого збору всіх заборгованостей. Перед позичальником постає питання про те, як домогтися реструктуризації кредиту.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ БОРГУ ЗА КРЕДИТОМ

Хто може допомогти з проведенням реструктуризації

Більшість громадян України не мають досвіду проведення важливих переговорів і потрібного обсягу юридичних знань, для того, щоб переговори завершилися необхідним результатом. Процес досягнення угоди про реструктуризацію боргу – це саме переговори. При цьому, м’яко, але наполегливо слід переконати кредитора, що вибір у нього невеликий – або він погоджується і пізніше повертає гроші, або не отримує нічого або зазнає значних збитків. Звичайно, довести, що все саме так, а не інакше, можна тільки спираючись на законодавство. На початковому етапі МФО і колектора вважають, що отримають всі і швидко. Переконати їх, що це не так – основне завдання парламентера.

Допомогу в реструктуризації кредиту можуть надати тільки досвідчені адвокати, які спеціалізуються на кредитних відносинах. Юридична компанія ПІК працює по всій Україні і спеціалізується на вирішенні боргових проблем. Зверніться до співробітників компанії за консультацією, і вони допоможуть вам знайти вихід зі складної фінансової ситуації.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн