Юридична компанія «ПІК»

Реструктуризація мікрозайма

Про те, як зробити реструктуризацію кредиту, замислюються позичальники, які втратили здатність своєчасно сплачувати позику. Реструктуризація боргу – одна з можливостей уникнути плачевних наслідків прострочення. З’ясуємо, що являє собою цей процес, і як домогтися згоди кредитора на реструктуризацію.

Що таке реструктуризація боргу

Перед тим, як отримати реструктуризацію кредиту, слід чітко розібратися, що це таке. Будь який займ оформляється договором, в якому вказується його сума, процентна ставка, крайній термін повернення коштів і графік погашення боргу. На підставі цих відомостей, можна точно розрахувати суму, яку доведеться виплатити для погашення кредиту.

При реструктуризації кінцевий термін погашення відсувається. В результаті, розмір суми щомісячного платежу зменшується. Відбувається це тому що розмір позики ділиться на більшу кількість місяців. Люди, чиї доходи не дозволяють вносити платежі в повному обсязі, можуть відновити платоспроможність.Так як користуватися кредитними грошима доведеться довше, загальна сума відсотків за термін кредитування збільшується.

Теоретично, ця схема вигідна всім. Позичальник відновлює платоспроможність. Кредитор отримує додаткові відсотки. Однак в період перманентної економічної кризи в Україні, МФО і банки вкрай неохоче погоджуються на реструктуризацію боргів. Економічна нестабільність підштовхує їх до якнайшвидшого збору всіх заборгованостей. Перед позичальником постає питання про те, як домогтися реструктуризації кредиту.

Хто може допомогти з проведенням реструктуризації

Більшість громадян України не мають досвіду проведення важливих переговорів і потрібного обсягу юридичних знань, для того, щоб переговори завершилися необхідним результатом. Процес досягнення угоди про реструктуризацію боргу – це саме переговори. При цьому, м’яко, але наполегливо слід переконати кредитора, що вибір у нього невеликий – або він погоджується і пізніше повертає гроші, або не отримує нічого або зазнає значних збитків. Звичайно, довести, що все саме так, а не інакше, можна тільки спираючись на законодавство. На початковому етапі МФО і колектора вважають, що отримають всі і швидко. Переконати їх, що це не так – основне завдання парламентера.

Допомогу в реструктуризації кредиту можуть надати тільки досвідчені адвокати, які спеціалізуються на кредитних відносинах. Юридична компанія ПІК працює по всій Україні і спеціалізується на вирішенні боргових проблем. Зверніться до співробітників компанії за консультацією, і вони допоможуть вам знайти вихід зі складної фінансової ситуації.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн