Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПОГАСИТИ ПРОСТРОЧЕНІ ПОЗИКИ

Як погасити прострочені кредити – це питання особливо актуальне для позичальників, які мають прострочення виплат перед банками та мікрофінансовими організаціями.

Сьогодні великий відсоток позик, особливо взятих до МФО, є проблемними. Щоб погасити заборгованість, розумніше спробувати домогтися зменшення суми виплат.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як правильно погасити прострочені кредити

Як можна погасити прострочений кредит, щоб не допустити арешту рахунку у банку, майна, а також списання грошей із картки в рамках виконавчого провадження? Щоб уникнути подібних сюрпризів, необхідно вчасно спробувати домовитися з кредитором. Якщо домовитися не вдалося, а здебільшого відбувається саме так, звертайтеся за допомогою до юристів.

Випадків, коли співробітники МФО та мікрозаймів обдурили боржника при погашенні кредиту – маса. Обіцяють списати частину боргу, але не списують, обіцяють перестати дзвонити, якщо ви заплатите певну суму і знову обманюють. Переплата при погашенні онлайн позик та мікрозаймів може бути величезною.

До відома! Погасити прострочену позику без підтримки юриста можна, але краще заручитися підтримкою фахівця. Так вдасться значно заощадити і вас точно не обдурять. Кредит буде погашено.

Як погасити прострочену заборгованість за кредитом

Погасити прострочений кредит, за яким накопичилися штрафи і пені буває досить проблематично. Нерідко через два-три місяці прострочення розмір кредиту зростає у кілька разів.

З 2021 року в Україні діє оновлений закон “Про споживче кредитування”. Тепер споживчим кредитом вважається позика розміром не більше однієї мінімальної зарплати або видається на строк до 1 місяця. Максимальна санкція за такою позикою не може бути вищою, ніж подвійний розмір фактично отриманої суми.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо погасити прострочений мікрозайм з штрафами, що накопичилися, проблематично, зверніться за допомогою до юриста. Досвідчений спеціаліст із кредитів допоможе довести незаконність нарахованих штрафів та захистить ваші права.

Як погасити прострочену позику в мікрофінансовій організації

Як погасити прострочений кредит без сплати всієї суми боргу і штрафів, що набігли. Основний борг доведеться виплатити здебільшого, хоч і тут бувають винятки, можливо, було порушення законодавства з боку кредитора.

Реальний вихід із ситуації – укладання мирової угоди з кредитором чи колекторами, розгляд справи у суді. Для отримання позитивного результату заручиться підтримкою юриста за кредитами. Юристи компанії “ПІК” допоможуть із вирішенням проблеми!

Як погасити мікрозайми?

Погашення кредиту в МФО. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн