Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОЖІТЬ ПОГАСИТИ КРЕДИТ

Як погасити кредит – це питання особливо хвилює позичальників мікрофінансових організацій, боржників МФО, онлайн кредитів та мікрозаймів в Україні.

Понад 50% позик, взятих до МФО, є проблемними. Незважаючи на проблеми з грошима, платити у будь-якому випадку доведеться. Найбільш розумний та раціональний вихід у такій ситуації – домогтися зменшення суми виплат.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як погасити борги за кредитами

Пошук боржниками шляхів, як погасити кредити, стає актуальним у зв’язку з нарахуванням штрафів та пені та, відповідно, суттєвим збільшенням суми виплат.

Якщо позичальник не реагує на дзвінки та повідомлення співробітників, МФО може:

 • продати борг колекторам;
 • стягнути кошти за допомогою виконавчого напису нотаріуса;
 • звернутися до суду.

Виконавчий напис нотаріуса, судове рішення можуть бути підставами для арешту банківських рахунків та майна, списання грошей з карток у рамках виконавчого провадження. Щоб уникнути неприємних сюрпризів у майбутньому, варто насамперед домовлятися із кредитором.

До відома! Якщо необхідно погасити кредит із простроченнями без залучення колекторів та судового розгляду, у вас є три шляхи: мирова угода зі списанням, оплата всього боргу, реструктуризація та оплата частинами.

Як погасити борг МФО

Якщо через заборгованість виникла прострочка і сума збільшилася, як погасити кредит у МФО, не сплачуючи«драконівських» штрафів і пені ? Справді, нерідко трапляється, що вже за місяць-два після прострочення сума кредиту зростає у 2–3 рази.

З початку 2021 року в Україні діють поправки до Закону «Про споживче кредитування». Відповідно до нових споживчих норм вважається кредит на суму не більше 1 мінімальної зарплати або видається на строк до 1 місяця. Борг за такими позиками не може перевищувати подвійний розмір фактично отриманої суми.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо ви знайшли гроші, щоб погасити онлайн-позику, але кредитор нарахував надмірно високу суму, зверніться за допомогою до юриста. Спеціаліст з кредитів зможе довести неправомірність нарахованих сум, за необхідності захистить ваші права у суді.

Як погасити всі мікропозики

Пам’ятайте, що найкраще погасити кредит МФО у строк. Однак нерідко, опинившись у скрутній ситуації, люди роблять необачний крок – беруть новий кредит, заганяючи себе у боргову яму.

Якщо не знаєте, як погасити мікрозайм в строк, домовляйтеся з кредитором про зменшення суми виплати, спробуйте повністю погасити суму. У разі виникнення форс-мажору надішліть МФО лист із копіями підтверджуючих документів (трудової книжки, довідки про хворобу тощо) та проханням про закриття кредиту зі знижкою чи реструктуризації.

Ви також можете погасити заборгованість зі знижкою у колекторів. Ще одна можливість зменшити обсяг боргу – заперечення кредиторських вимог у суді.

Важливо! Якщо ви порушили графік платежів, щоб не зіткнутися згодом з додатковими вимогами, не погоджуйтесь на пропозицію погасити мікрозайм частково без підписання нового договору або видачі документа про закриття кредиту.

Як погасити позику без відсотків

На сьогоднішній день в офлайні та інтернеті можна зустріти чимало пропозицій щодо безвідсоткової позики без поруки, довідки про доходи, з будь-якою кредитною історією. Проте закон забороняє видавати фінансові кошти під 0%, тож поняття безвідсоткового кредиту у цьому випадку є відносно. Мінімальна ставка навіть на пільговий період становить 0,01%. Переплата буде невеликою при поверненні позики вчасно.

Погасити кредит без відсотків можна за неплатоспроможності та наявності поважних причин, за домовленістю з МФО. При цьому остаточне рішення щодо списання відсотків залишається на розсуд кредитора.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Щоб погасити позику без надлишкових відсотків, перевірте термін дії кредитного договору. Після закінчення кредитор втрачає можливість отримання відсотків за користування позиковими грошима.

Що робити, якщо не можеш віддати кредит

До наших юристів нерідко звертаються боржники МФО з питаннями: “Не можу віддати швидкий кредит, як вчинити?”, “Чи можна не віддавати борг і сподіватися на його списання?” Кредитні організації не дарують гроші і не діють собі на збиток. Хоча часом можна розраховувати на знижки.

Основний борг доведеться віддавати в обов’язковому порядку, винятком можуть бути лише грубі порушення законодавства. Насправді таке трапляється вкрай рідко. Зменшити суму виплат можна, домовившись із кредитором, колекторами чи через суд. Для цього варто заручитися підтримкою спеціаліста з кредитів.

До відома! Чи не можу віддати кредит, як діяти, щоб уникнути неприємного спілкування з колекторами або примусового стягнення коштів? Насамперед не панікуйте, але й не затягуйте з вирішенням питання. Для вибору правильної стратегії дій зверніться по допомогу до юриста.

Як погасити прострочені позики

Способів, як погасити прострочені кредити, існує три:

 • оплата безпосередньо позикодавцю тіла кредиту, відсотків, штрафу та пені (якщо нарахування відсотків та неустойки не суперечить закону);
 • погашення факторинговій компанії або іншому суб’єкту, який купив борг;
 • повернення позики у межах виконавчого провадження.

Якщо у справі відкрито виконавче провадження, добровільне погашення здійснюється за реквізитами державної виконавчої служби або приватного виконавця. Заходами примусового стягнення заборгованості є накладення арешту на рахунки банку, нерухомість, авто, відрахування із зарплатної чи соціальної картки.

Важливо! Якщо ваша мета – погасити прострочений кредит без додаткових нарахувань, не погоджуйтесь продовжувати договір. Пролонгацією ви погоджуєтеся з усіма нарахованими сумами.

Позика на погашення прострочоки

Оформлення позики погашення позик – крайній захід, яку йдуть позичальники, які мають можливості погасити швидкий кредит вчасно. Рефінансування можливе як у тому ж, так і у сторонній фінустанові – у МФО чи ​​банку. Чинне в Україні законодавство не забороняє брати 2 і більше кредитів в одній кредитній організації.

Практика рефінансування поширена на Заході, у нашій країні такий метод не надто популярний. Крім того, з юридичного погляду другий кредит вважається цільовим: отримана сума грошей має бути спрямована виключно на його погашення.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Взяти кредит, щоб погасити мікропозики – не найпростіший вихід за наявності проблем із платоспроможністю. Це шлях у боргову яму. Навіть якщо за одним кредитом допущено прострочення, звертайтесь до юриста з кредитів.

Як погасити кредит без переплат

“Допоможіть погасити кредит” – з таким і схожими зверненнями нашим юристам доводиться стикатися постійно. У таких випадках може йтися про психологічний тиск з боку співробітників мікрофінансової організації, колекторів або про нарахування непомірних відсотків та штрафних санкцій.

Фахівці юридичної компанії «ПІК» детально розбирають кожну ситуацію, допомагають з’ясувати законність додаткових нарахувань, розробляють стратегію грамотного захисту прав боржника у переговорах із кредитором та в суді.

До відома! Отримавши якісну правову допомогу, погасити кредити ви зможете набагато легше, ніж самостійно. Навіть з урахуванням оплати послуг юриста ви залишитеся у виграші, оскільки зумієте довести протизаконність величезних відсотків та неустойки.

Як правильно погасити кредити

Універсальних правил, як правильно погасити мікрозайм, не існує. Головна умова, яку необхідно дотримуватись, – сплачувати за кредитом у встановлений термін. Деякі МФО, щоб не втрачати заробіток, передбачають додаткові виплати. Штрафні санкції заборонені законодавством. Якщо ви сплатили неустойку, надалі ви можете стягнути її в судовому порядку.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Щоб правильно сплатити кредит, уважно читайте умови кредитування. Звертайте увагу на приховані платежі та комісії.

Як розрахуватися з боргами МФО

Якщо у вас є кошти на погашення позики, питання про те, як розрахуватися з кредитами, вирішується досить швидко за допомогою повної сплати суми. Відповідно до ч. 3 ст. 1049 Цивільного кодексу позика вважається повернутою з моменту зарахування суми на розрахунковий рахунок позикодавця.

У разі виникнення фінансових труднощів не варто пускати справу на самоплив. Від цього борг нікуди не дінеться. Намагайтеся домовитися з кредитором чи колекторами. На психологічний тиск реагувати спокійно, акцентувати на готовності до розгляду справи в суді.

Важливо! Якщо ви не встигли розплатитися з боргами в МФО, не поспішайте продовжувати договір, пролонгація стала дорожчою в рази, штрафи неадекватні вам потрібна консультація юриста.

Що робити, якщо не можеш погасити кредит

Що робити, якщо не можеш погасити мікрозайм? Якщо таке питання у вас виникло, то ви напевно належите до людей, які загрузли в кредитах. Хвороба, втрата роботи, бізнес, що звалився, – від таких ситуацій ніхто не застрахований.

Бажаєте вирішити проблему з мікропозикою, онлайн-кредитом, позикою в МФО? Борг продовжує накопичуватися? Зверніться за допомогою до спеціалістів із кредитів юридичної компанії «ПІК». Ми допоможемо вибратися із проблемного кредиту законно, з мінімальними фінансовими втратами та без негативної кредитної історії.

Як погасити мікрозайми?

Погашення кредиту в МФО. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн