Юридична компанія «ПІК»

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ МІКРОЗАЙМІВ

 

Кредити онлайн і миттєві позики МФО, на перший погляд, дуже зручні. Однак працівники мікрофінансових організацій рідко повідомляють позичальнику справжні умови позики, а вони такі: відсотки за користування грошима непомірно високі, штрафи та пені за несвоєчасну сплату можуть в короткий термін збільшити борг у кілька разів. Ті, хто вже не можуть платити, замислюються над тим, як реструктуризувати кредит.

Що таке реструктуризація боргу

До відома! Умови кредитного договору передбачають повернення боргу або певної його частини до конкретного числа. Якщо це не виконано, кредит вважається простроченим, а позичальник – не виконуючим свої зобов’язання. На суму боргу нараховуються штрафи і пені. Кредитор має право вимагати повернення всієї суми боргу відразу.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Майте на увазі: МФО не відразу йдуть на крайні заходи. Вони зацікавлені в тому, щоб боржник розрахувався. Штрафи нараховуються, дія кредитного договору не переривається.

А якщо пролонгація…

Частина МФО використовує автоматичну пролонгацію договору — якщо проценти сплачуються, повернення основної суми боргу згодні почекати.

Важливо! Цей метод дає тимчасовий перепочинок, але не вирішує основної проблеми. Умови договору колишні, і кредитор має право припинити його дію в будь-який момент і вимагати повернення всього боргу. Цю проблему може вирішити реструктуризація позики МФО.

Переваги реструктуризації

Сама по собі реструктуризація — це зміна умов кредитного договору так, щоб позичальник мав змогу його виконувати. Зазвичай, загальна сума платежів кредитору і термін виплати боргу збільшується, зате позичальник отримує можливість вносити платежі вчасно. Відповідно, він не піддається ризикам штрафів і пені.

Як добитися реструктуризації кредиту МФО

Важливо! Вирішувати проблему кредитних платежів краще ще до виникнення прострочення. Але навіть якщо ви вже не заплатили, є надія домовитися. Для цього потрібно вступити в переговори з мікрофінансовою організацією і написати відповідну заяву.

Зразок заяви про реструктуризацію боргу в МФО можна скачати в інтернеті або скласти за допомогою кваліфікованого юриста. Заява повинна містити:

 • Найменування та реквізити кредитора.
 • Ф. І. О. та адресу позичальника.
 • Найменування: «Заява про реструктуризацію боргу».
 • Основну частину, в якій розкриваються: факт отримання кредиту, причини, за якими позичальник не справляється з платежами (звільнення, хвороба тощо), пропозиції щодо вирішення проблеми. Пропозиції оформляються у вигляді прохання: «Прошу реструктуризувати кредит на термін…». Розраховуючи пропоновані терміни реструктуризації, потрібно виходити із своїх реальних фінансових можливостей.
 • У кінці заяви ставляться дата і підпис заявника.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Заяву потрібно подавати в офіс або на електронну пошту кредитора. Ніякі телефонні домовленості пред’явити в суді не можна. А так ви отримаєте відповідь на заяву.

Навіть якщо вона буде негативною, її можна буде пред’явити в суді, як доказ наміри розрахуватися. Але найнебезпечніше, що і кредитор може пред’явити цю заяву, як доказ визнання долга. Так що тут ситуація двояка.

Як домогтися позитивного рішення МФО про реструктуризацію боргу

МФО, особливо на першому етапі, не надто охоче погоджуються йти на поступки позичальникам, розраховуючи, що ті візьмуть позику в інший мікрофінансовій організації і розрахуються з ними. Такий шлях вирішення проблеми може привести боржника в справжню кредитну яму і його використовувати не можна.

 

Що таке реструктуризація боргу?

Реструктуризація в МФО! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн