Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОГА В ОТРИМАННІ КРЕДИТУ БОРЖНИКАМ

 

За запитом в інтернеті: «допомога в отриманні кредиту боржникам Україна» можна отримати кілька сторінок посилань на пропозиції різних кредитних брокерів і інших помічників боржникам. Така ж рекламна інформація атакує потенційних споживачів цієї послуги і по інших каналах інформації. Розберемося, чому допомога взяти кредит є для боржника не допомогою, а шахрайством, і яку допомогу слід отримати.

Що насправді пропонують боржникам посередники

Для отримання позики важлива кредитна історія. Позичальникам, які мають проблеми з погашенням кредиту або мали такі проблеми в минулому, в нових позиках найчастіше відмовляють. Другий варіант – їм виставляють жорсткіші умови для отримання кредиту, ніж особам з хорошою історією.

Увага! Допомога в отриманні кредиту боржникам – це такі собі посередницькі функції, в результаті виконання яких займ отримує той, хто за правилами не може його отримати.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Посередництво в отриманні позики – це незаконні або балансують на межі законності послуги. Для боржника наслідки будуть відповідними.

У звичайних обставинах, відчувши це, люди відразу відмовляються від подібних пропозицій. Боржники, що знаходяться під психологічним пресингом, іноді на них погоджуються, а робити цього не варто і ось чому.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОПОМОГА ЮРИСТІВ ПО КРЕДИТАХ

Що буде, якщо скористатися пропозицією посередника і взяти новий кредит

Важливо! Ви не справляєтеся з виплатою конкретної суми. Щоб її покрити новим кредитом, зайняти доведеться більше, ніж перший раз.

За час прострочення на первинний кредит набігли відсотки і штрафи, і сума боргу збільшилася. Додайте до цієї суми гонорар посередника в незаконному отриманні позики, і ви зрозумієте, що новий кредит буде більше попереднього. Умови ж по ньому – відсотки і штрафи будуть більш жорсткими.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Якщо ви не справлялися зі старим боргом, не впораєтеся і з новим, а віддавати доведеться більше. Після «допомоги» посередника становище не покращиться, а погіршиться.

Друга категорія шахраїв ще більш цинічна, потрапивши на такого лиходія, ви можете оплатити нібито за перший місяць користування кредитом так званий депозит 10-20% від майбутнього кредиту. Боржники, в надії отримати позику, оплачують дві – три тисячі гривень і так і не отримують ніякого кредиту. Кредитний брокер просто пропадає.

Важливо! Допомога в кредиті на покриття старої заборгованості боржнику не тільки не потрібна, а й може призвести до фінансових втрат. Але це не означає, що допомога їм зовсім не потрібна.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ДОПОМОГА В ОТРИМАННІ КРЕДИТУ

Яка допомога потрібна кредитним боржникам

Якщо позичальник не справляється з платежами, йому потрібна професійна юридична допомога адвокатів, що спеціалізуються в сфері кредитування. Вони можуть:

 • Незаконні нарахування можна скасувати і зменшити цим суму боргу.
 • Припинити неправомірні дії колекторів.
 • Затягнути процеси стягнення боргу примусово, щоб надати боржникові час на пошук інших рішень.
 • Запропонувати варіанти щадного погашення позики. Один з них – викуп боргу і розрахунок за ним зі знижкою, але є й інші варіанти.

Не погоджуйтеся на пропозиції взяти новий кредит, це не вихід із ситуації. Зверніться по допомогу до юристів.

 

Допомога в отриманні кредиту.

Кредит з простроченням! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн