Юридична компанія «ПІК»

РЕФІНАНСУВАННЯ МФО З ПРОСТРОЧЕННЯМ УКРАЇНА

 

У вас проблеми з оплатою за позикою, боїтеся наслідків, дзвінків, колекторів і думаєте де взяти кредит щоб закрити мікрозайми. Хтось хоче взяти кредит на погашення боргів, прострочень, хтось хоче взяти кредит в банку або в МФО, щоб розплатитися з 5-15 МФО і платити одному. Взяти кредит щоб закрити мікрозайми, це неправильний шлях.

Пропозицій від мікрофінансових організацій (МФО) в інтернеті, друкованих виданнях та на кожному стовпі достатньо. Нова фішка МФО, призначена для залучення клієнтів – допомога в рефінансуванні мікрозайму. Розберемося, що пропонується позичальникам під цією назвою, і чи є цей кредитний продукт допомогою.

Методи роботи МФО

МФО – це комерційні організації, головною метою діяльності яких є прибуток. Спосіб її одержання – видача порівняно невеликих сум в борг під відсотки.

До відома! Особливістю мікрзайму є те, що платоспроможність клієнта практично не перевіряється. Гроші можна отримати швидко, надавши мінімум документів. Люди, яким терміново потрібні гроші, в тому числі і ті, кому потрібна фінансова допомога в погашенні кредиту, часто беруть позики в МФО.

Платою за легкість отримання грошей стають:

 • підвищені ставки кредитування, суттєво перевищують стандартні банківські відсотки;
 • вкрай високі штрафи і пені за прострочення платежів, які можуть за короткий час збільшити суму боргу в кілька разів;
 • особливий фірмовий стиль МФО, при зборі простроченої заборгованості – колектора.

Увага! Особливістю цього стилю є жорсткий пресинг боржника.

Все жахливе, що ви чули про колекторів, ви чули про колекторів МФО. Їх завдання – змусити позичальника терміново розрахуватися за кредитом, виплативши, в тому числі, всі відсотки, штрафи і пені. Якщо позичальникові потрібна грошова допомога в погашенні кредиту, колектори порадять йому звернутися в інше МФО і отримати гроші там.

У чому полягає обман пропозицій МФО з надання допомоги боржникам

Увага! Будь-яка допомога повинна полегшувати становище тим, хто її потребує, а не погіршувати його.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Якщо допомогу з боргами вам пропонують близькі люди, надавши кошти безоплатно або без відсотків – це дійсно допомога. МФО пропонують іншу схему.

Позичальнику пропонується отримати новий кредит під відсотки. Попередній борг вже збільшився за рахунок відсотків, пені та штрафів. Боржник не в змозі його оплачувати. Тут йому пропонують, на тих же або навіть більш суворих умовах, позичити суму більше тієї, яку він взяв спочатку і оплачувати не зміг.

Нова позика відразу обростає відсотками, а пізніше і штрафними санкціями. Борг знову зростає. Справитися з платежами боржник знову не може, і до нього знову приходять колектори.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Врахуйте: вся вигода від рефінансування – максимум місяць психологічного відпочинку від тиску кредиторів. Фінансове становище боржника за цей час погіршиться.

Де шукати реальну допомогу з боргами МФО

Реальну допомогу у виплаті кредиту можуть надати тільки юристи, які захищають права боржника. Вони зменшать тиск колекторів, доб’ються скасування неправомірно нарахованих відсотків і штрафних санкцій (тобто зменшать борг), запропонують варіанти погашення кредиту, які дозволять позичальникові позбавитися від боргу, не розорившись повністю.

 

Рефінансування мікрозаймів в Україні.

Рефінансування МФО! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.



Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз




Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн