Юридична компанія «ПІК»

ВЗЯТИ КРЕДИТ З ВЕЛИКИМИ ПРОСТРОЧЕННЯМИ

 

Довгострокові кредити з поганою кредитною історією! Саме такий запит пишуть багато боржників МФО, зіткнувшись з колекторами після прострочення. Борг зростає щодня, дзвінки від МФО надходять щогодини. Боржник в паніці, все майно заарештують, пустять “по світу”, уб’ють. Так, отримуючи нові і нові кредити, не вирішуючи проблему в цілому, а покриваючи лише частину боргу, ви повільно, але впевнено скочується в “прірву” боргів.

Терміново взяти кредит для погашення займів

У нашій практиці були клієнти і з 5 і 15 кредитами в МФО, рекорд на сьогодні 48 позик. Причому це аж ніяк не шахрай, а жінка, яку залякували, а вона оформляла новий кредит на погашення старого. Її життя давно перетворилося на жах.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Взяти позику з простроченням звичайно можна, але так ви тільки збільшите свій борг, а проблему не разв’яжете. Ваш борг буде рости з блискавичним темпом.

У чому терміновість? Якщо ви вже в простроченні, що станеться? Вам негайно потрібна консультація юриста.

Де можна взяти кредит з простроченням

Якщо труднощі тимчасові і ви точно знаєте, що отримавши відстрочку зможете через місяць повернути всю суму і за старим, і за новим кредитом, варіант позичити ще грошей можна розглядати. Але, на жаль, більшість боржників оформляють кредити просто не подумавши, не отримавши консультацію юриста і не розрахувавши свої фінансові можливості.

Важливо! Де взяти кредит, якщо є прострочення? Наша порада, пробуйте оформити в банку, позичити у родичів або знайомих. Оформляти ще і ще в МФО не варто, мінімальна процентна ставка по мікрозайму 300% річних, в більшості 500% і більше.

Як отримати кредит якщо є прострочення

Вийшло як вийшло, у вас прострочення, борг зростає, колектора дзвонять, ви шукайте “як отримати кредит з простроченням”. Випадків, коли люди потрапляють на вудку шахраїв, намагаючись оформити позику, дуже багато.

Шахраї себе називають:

 • кредитний брокер;
 • приватний інвестор;
 • кредитний брокер онлайн;
 • чорний брокер кредит;
 • хороший кредитний брокер;
 • офіційний кредитний брокер;
 • приватний інвестор кредит.

“Кредит боржникам з простроченням”, “кредит з простроченням Київ” зазвичай так вони рекламують себе в інтернеті і соціальних мережах. Зв’язавшись з таким фахівцем, в більшості випадків, ви тільки втратите гроші. Вам запропонують оплатити консультацію, суму за перший місяць користування кредитом, комісію за видачу грошей та інше.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Запам’ятайте! Не можна платити гроші наперед, вас обдурять. Якщо необхідність отримати кредит є, звертайтеся в банк або МФО безпосередньо.

Мікропозики з простроченням

За вашим запитом в інтернеті “мікрозайм з простроченням терміново” замініть на інший “юрист по мікропозиках”. Так буде правильніше, отримавши консультацію юриста, а не кредитного брокера, ви отримаєте необхідну допомогу. Ми не будемо заперечувати, що методи роботи колекторів і МФО дуже жорсткі, але, отримуючи нову позику, ви тільки на час можете поліпшити ситуацію, а проблема в цілому тільки посилиться.

Важливо! Навіть один прострочений кредит в МФО – проблема, чим більше кредитів, тим більше буде проблем.

Оформити кредит з простроченням або звернутися до юристів за кредитами МФО, вирішувати вам. Ми, як фахівці, точно знаємо, що можуть, а чого не можуть МФО. Які дії вони здійснюватимуть і що будуть говорити, чим лякати. Куди скаржитися і писати заяви, допоможемо розібратися в ситуації і позбутися від боргу назавжди, а не покрити частину позики за рахунок нового кредиту.

 

Взяти кредит з простроченням в МФО.

Кредит з простроченням! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Марина

  18.03.2021 в 15:04

  ХОЧУ ИСБАВИТСА ОТ КРЕДИТОВ

  Відповіcти
  • admin

   23.03.2021 в 12:41

   Марина, будь ласка зателефонуйте, допоможемо позбутися кредитів зі знижкою.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн