Юридична компанія «ПІК»

Кредит боржникам з простроченням

Мікрозайми, у зв’язку з погіршенням матеріального становища українців, стали надзвичайно популярні. Видають їх майже кожному бажаючому, перевірка платоспроможності позичальника відсутня. Однак легкість отримання позики часто обертається серйозними проблемами при його погашенні. З’ясуємо, чого категорично робити не можна, якщо ви маєте кредит з простроченнями, і куди звернутися за допомогою.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВЗЯТИ КРЕДИТ З ПРОСТРОЧЕННЯМ В МФО

Чому мікропозики настільки небезпечні для позичальників

До мікрозаймів відносяться порівняно невеликі за розміром кредити видаються без застави та належної перевірки позичальника кредиту. Найбільш часто такі позики беруть в мікрофінансових організаціях (МФО) або онлайн. Позики по кредитних картах різних банківських установ не відрізняються від названих раніше своїми умовами і теж відносяться до мікрозаймів.

Люди, що отримують швидку позику, часто не замислюються про те, що вступили в кредитні відносини. Коли виникають проблеми з платежами, в інтернеті з’являються пошукові запити типу: «взяти кредит з простроченнями в МФО», що говорить про те, що позичальник мало розуміє свою ситуацію. Взяти кредит з простроченням до МФО з часом стає неможливо. За прострочення по мікропозикам нараховуються грабіжницькі штрафи і пені, і люди шукають, де взяти ще один кредит, щоб погасити хоча б відсотки або зробити пролонгацію кредиту. Іноді, в перший же день прострочення, сума боргу збільшується вдвічі. У сукупності з надзвичайно завищеною процентною ставкою, прострочена мікропозика може створити серйозні проблеми своєму одержувачу, який “набрався” кредитів.

Кредит на карту з простроченнями в Україні теж не видають. Але прострочення трапляються і тут володар карти з подивом дізнався, що умови кредитування сильно відрізняються від звичайних банківських, і відповідаю тим, що виставляють різні МФО.

Що буде далі?

Кредитори чекати не люблять. На позичальника спускаються колектори. Їх мета – залякати і примусити боржника терміново розрахуватися, “знайти” гроші будь-яким способом. Їх загрози ефемерні тільки частково. Та частина, яка відноситься до подачі в суд, арешту майна, його конфіскації і розпродажу за безцінь, цілком можлива. Але на запитання: «якщо прострочення за кредитом, що робити?», колектор відповідає завжди невірно.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ДЕ ДАЮТЬ КРЕДИТ З ПРОСТРОЧЕННЯМ

Що робити, якщо ви прострочили платежі

Спочатку чітко з’ясуємо, чого робити не можна ні в якому разі. Не можна брати позику в іншому МФО, щоб розрахуватися за наявного боргу, а саме таку пораду подають колектори. Подумайте самі:

 • Ви взяли порівняно невелику суму в борг, але заплатити її своєчасно не зуміли.
 • Сума боргу помітно зросла. Тепер дайте відповідь на питання: «Чи зможете ви вчасно оплатити новий кредит, взятий на тих же умовах, на велику суму?». Правильна відповідь на нього – ні. Відповідно, маючи кредит з простроченням, потрібно шукати інші способи виходу з положення.

Варіанти вирішення проблеми, а вони є, вам можуть підказати в юридичній компанії ПІК. Компанія спеціалізується на захисті прав позичальників понад 10-ти років. Списані мільйонні суми боргів. Захищені тисячі клієнтів. Кожна кредитна справа має свої особливості. Видати універсальні поради неможливо. Зверніться за консультацією в ПІК, і дізнайтеся, як діяти правильно.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн