Юридична компанія «ПІК»

ЗАКОННИЙ СПОСІБ НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ

Більшість українців – законослухняні громадяни, взявши кредит в МФО і допустивши прострочення, багато хто хоче все таки сплатити борг, але розуміючи, що сума, нарахована МФО, занадто велика, а відсотки і штрафи величезні, багато хто шукає в інтернеті відповідь – як законно не платити кредит.

Законність самих МФО

Як не платити кредит законно? Набираючи в пошуку такий запит, ви отримаєте багато відповідей, але з точки зору законів України, такої можливості на жаль немає.

Існує багато форумів і блогів, які говорять, що: “ Ось я просто не плачу МФО і мені за це нічого не буде”. Багато просто змінюють телефон, не відповідають на дзвінки і так не платять за кредитами “законно”. Інші кажуть, що самі МФО і їхня діяльність незаконна, нараховані штрафи і пеня незаконні. Виправдовуючи тим самим свої неплатежі за позиками.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОЗАЙМ

Важливо! З точки зору закону, діяльність МФО і нараховані ними відсотки законні, порушення можуть бути лише в порядку нарахування та суми штрафів.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Не розраховуйте використовувати в якості зачіпки онлайн-форму договору мікрозайму. Всі електронні договори законні”.

Українські суди приймають до розгляду позови по стягненню боргу за онлайн позиками. Є достатня кількість рішень не на користь боржника. Єдиним спірним моментом є нотаріальний напис на онлайн позиці, але нотаріуси вчиняють такі дії, відкриваючи кредитору шлях до стягнення.

Які можливості є у боржника

Звернувшись до адвокатів з таким же питанням, як не платити кредити законно, ви теж не отримаєте чіткої відповіді.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Вирішення проблеми з боргом по мікрозайму ґрунтується на ретельному аналізі кредитного договору. Передайте договір, який став джерелом ваших проблем, юристу”.

Будь-який адвокат скаже, що потрібно дивитися договір, а так як у більшості МФО вони продумані, їх складали юристи, договір оскаржити не вийде.

Самі компанії по мікропозикам, якщо говорити про законність, тільки видають кредити законно, стягнення, якщо не межує з законністю, то часто переступає цю межу. Якщо справа якимось чином дійшла до суду, адвокат може допомогти тільки законно зменшити пеню, штрафи і відсотки.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКОННО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОЗАЙМИ В УКРАЇНІ

Як заощадити на виплаті кредиту

Тому відповіді на питання “як законно не платити кредит”, ви не отримаєте ні в інтернеті, ні у адвоката, отримавши платну консультацію. Кредит доведеться платити, або довгий час терпіти весь жах колекторів, і в кінцевому підсумку можуть подати до суду і стягнути борг.

Як заощадити на погашенні кредиту, може підказати тільки юридична компанія, спеціалізація якої мікропозики і онлайн кредити. Зменшити тиск колекторів, припинити погрози і залякування, і перевести діалог в законне русло, погасити кредит зі знижкою, вам допоможуть юристи юридичної компанії “ПІК”.

Як законно не платити кредит? 

Законний спосіб не платити кредит! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн