Юридична компанія «ПІК»

Допоможемо закрити кредит

Мікрокредити, в зв’язку зі зниженням економічної активності в країні і складнощами пошуку роботи, беруть, найчастіше, для забезпечення життєвих потреб. Проблема в тому, що значна частина позичальників абсолютно не аналізує питання про те, як вони збираються повертати кредит. Думати про це люди починають після появи колекторів. У цей момент боржники схильні пустити справи на самоплив і чекати розвитку ситуації, нічого не роблячи. Робити так категорично не можна. З’ясуємо, як закрити прострочені мікропозики.

Що буде, якщо не розплатитися по мікропозикам

Власники фінансових організацій видають мікрокредити для того, щоб отримати високий прибуток в короткі терміни. Такі кредити характеризуються обсягом, який рідко перевищує 10 тис. гривень, коротким терміном повернення і вкрай жорсткими фінансовими умовами. Відсотки за користування грошима перевищують стандартні, для звичайних позик, в кілька разів. Прострочення платежів карається великими штрафами. Відповідно до умов договору, сума боргу може швидко вирости в кілька разів. І відмовлятися від цих доходів кредитори не збираються. Очікувати, що борг пробачать і забудуть про нього, не доводиться.

До неплатника швидко приходять колектори. У ці служби спеціально наймають людей страхітливої зовнішності. Головне їхнє завдання – залякати боржника і змусити його знайти гроші будь-яким способом. Часто збирачі боргів пропонують зробити позику в іншому МФО. Взяти кредит, щоб закрити інші кредити. Не погоджуйтеся на такі пропозиції, так ви остаточно заплутується в боргах.

Якщо вибити гроші швидко не вдалося, кредитори переходять до їх стягнення згідно із законом:

 • Отримати рішення суду про примусове стягнення боргу.
 • Через виконавчу службу, заарештовують, конфіскують і розпродають майно. Ціни на розпродажах низькі, реальна вартість майна, якого позбавляється боржник, перевершує розмір боргу.

Тим, хто розмірковує про те, як закрити онлайн кредити, позики МФО і борги за кредитними картками банків і не розоритися, потрібна юридична допомога.

Чим юристи допоможуть боржникам

Як закрити борги МФО? Основна проблема неплатоспроможних позичальників – відсутність коштів на повне погашення кредиту. Зменшення боргу може їм істотно допомогти. Якраз в разі мікропозики, юристам часто вдається зменшити заборгованість. МФО виходять за рамки законодавства при нарахуванні відсотків, штрафів і пені. Незаконні нарахування можна списати. Для цього потрібен специфічний досвід, але це можливо. Кредитний юрист може вирішити цю проблему.

Компанія “ПІК” захищає права позичальників вже 10 років і працює по всій території України, зверніться, та вони закриють і ваш кредит в МФО.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн