Юридична компанія «ПІК»

Допоможемо закрити кредит

Мікрокредити, в зв’язку зі зниженням економічної активності в країні і складнощами пошуку роботи, беруть, найчастіше, для забезпечення життєвих потреб. Проблема в тому, що значна частина позичальників абсолютно не аналізує питання про те, як вони збираються повертати кредит. Думати про це люди починають після появи колекторів. У цей момент боржники схильні пустити справи на самоплив і чекати розвитку ситуації, нічого не роблячи. Робити так категорично не можна. З’ясуємо, як закрити прострочені мікропозики.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗАКРИТИ ПОЗИКИ В МФО

Що буде, якщо не розплатитися по мікропозикам

Власники фінансових організацій видають мікрокредити для того, щоб отримати високий прибуток в короткі терміни. Такі кредити характеризуються обсягом, який рідко перевищує 10 тис. гривень, коротким терміном повернення і вкрай жорсткими фінансовими умовами. Відсотки за користування грошима перевищують стандартні, для звичайних позик, в кілька разів. Прострочення платежів карається великими штрафами. Відповідно до умов договору, сума боргу може швидко вирости в кілька разів. І відмовлятися від цих доходів кредитори не збираються. Очікувати, що борг пробачать і забудуть про нього, не доводиться.

До неплатника швидко приходять колектори. У ці служби спеціально наймають людей страхітливої зовнішності. Головне їхнє завдання – залякати боржника і змусити його знайти гроші будь-яким способом. Часто збирачі боргів пропонують зробити позику в іншому МФО. Взяти кредит, щоб закрити інші кредити. Не погоджуйтеся на такі пропозиції, так ви остаточно заплутується в боргах.

Якщо вибити гроші швидко не вдалося, кредитори переходять до їх стягнення згідно із законом:

 • Отримати рішення суду про примусове стягнення боргу.
 • Через виконавчу службу, заарештовують, конфіскують і розпродають майно. Ціни на розпродажах низькі, реальна вартість майна, якого позбавляється боржник, перевершує розмір боргу.

Тим, хто розмірковує про те, як закрити онлайн кредити, позики МФО і борги за кредитними картками банків і не розоритися, потрібна юридична допомога.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ ПРОСТРОЧЕНІ МІКРОЗАЙМИ

Чим юристи допоможуть боржникам

Як закрити борги МФО? Основна проблема неплатоспроможних позичальників – відсутність коштів на повне погашення кредиту. Зменшення боргу може їм істотно допомогти. Якраз в разі мікропозики, юристам часто вдається зменшити заборгованість. МФО виходять за рамки законодавства при нарахуванні відсотків, штрафів і пені. Незаконні нарахування можна списати. Для цього потрібен специфічний досвід, але це можливо. Кредитний юрист може вирішити цю проблему.

Компанія “ПІК” захищає права позичальників вже 10 років і працює по всій території України, зверніться, та вони закриють і ваш кредит в МФО.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн