Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ, ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ

Якщо кредит не платити, що буде і як розвиватиметься ситуація, залежить в першу чергу від того, хто ваш кредитор. Банк, МФО, колекторська фірма мають різні методи примусу боржника до оплати. Розкажемо про найпоширеніші.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Що буде якщо не платити за кредитами

«Боргова яма» — в’язниця, де утримують боржників, до виплати заборгованості, українцям це зараз не загрожує. Це покарання скасовано в Україні законом від 7 березня 1879 року. Але це не означає, що, якщо не платити за кредитом, відповідальність в Україні відсутня. За боргами і, зокрема, за кредитом, боржник відповідає всім своїм майном.

Звичайно все залежить від суми, позиченої у позику, чим більша сума, тим більше зусиль буде витрачено кредитором на її повернення. В Україні було ухвалено Закон про Колекторську Діяльність і тепер кредити, за відсутності оплати з боку боржника, можуть стягувати колектора – офіційно.

До відома! Не платити за кредитом і жити спокійно не вийде, у багатьох країнах за наявності боргу боржник обмежується у правах. Україна як держава теж захищає права кредиторів.

Якщо не платити за кредитами

Багато хто помилково вважає, що, взявши кредит, у найгіршому випадку їм дзвонитимуть і вимагатимуть повернути борг — нічого подібного. Зрозуміло, що для того, щоб кредитор почав стягувати нерухоме майно боржника, борг має бути більшим за 120 000 грн. Для стягнення коштів та автомобілів достатньо і меншої суми.

В інших випадках, якщо не платити за кредит, що буде, знають уже багато хто:

 • спочатку вас візьметься відділ коллекшена, він зробить ваше життя “не нудним”;
 • якщо це не допоможе, можуть зробити нотаріальний напис;
 • виконавча служба порушує виконавче провадження, заарештовує все майно боржника;
 • усі кошти, що надходять на його рахунки, відразу заарештовують і гроші списують у рахунок погашення боргу.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо виникли прострочення в оплаті, звертайтесь до юристів за кредитами. Що буде, якщо не платити кредити, вони знають краще за вас.

Що може бути якщо не платити кредит

Уявіть собі ситуацію, коли у вас відкрито три чи п’ять виконавчих проваджень зі стягнення. Зарплатну картку заарештовано, списують частину боргу із заробітної плати. А ще вам постійно дзвонять та вимагають повернути борг. Бути жебраком боржником цілком можливо.

Якщо виникли проблеми з оплатою кредиту, терміново зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК, що спеціалізується на захисті боржників.

Як не платити кредит?

Що буде, якщо не платити кредити!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн