Юридична компанія «ПІК»

НЕМАЄ ГРОШЕЙ ПЛАТИТИ ЗА КРЕДИТ

Що робити, якщо немає грошей сплачувати кредити, чи можна пропустити платіж, питання, з якими позичальники звертаються до наших спеціалістів щодня.

Як бути, якщо борги за кредитами збираються, а платити нема чим? Які є способи вирішення кредитних проблем?

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Якщо немає грошей платити кредит

Наступного дня після прострочення кредиту у людини починаються проблеми: кредитор, банк, МФО, вимагають сплати боргу та погрожують санкціями. Якщо немає грошей сплачувати кредит, справа може дійти до суду. Якщо говорити про кредити МФО та позики, тут наслідки ще неприємніші. Колекторські методи стягнення в рази ефективніші, суд справа довга. Виконавчий напис також може бути використаний незаконно, але така практика досить поширена.

До відома! Якщо немає грошей платити кредити, щоб не допустити погіршення ситуації, варто звернутися до юриста за допомогою.

Як платити за кредит, якщо немає грошей

Як сплачувати кредит, якщо немає грошей? Задаючи таке питання чекати на відповідь, яка вас влаштує, не варто – “НІЯК”. Є способи зменшити суму боргу та ті, що дозволяють позбутися боргів:

 • реструктуризація;
 • процедура банкрутства;
 • визнання кредитних договорів недійсними;
 • юридичний захист позичальника від незаконних дій колекторів;
 • оскарження заочних судових рішень щодо стягнення боргу за кредитом;
 • закриття кредиту на справедливих умовах (мирова угода).

Рада юридичної компанії «ПІК»

Немає унікального “рецепту” вирішення проблеми з кредитом за відсутності коштів. Кредит – це боргове зобов’язання, пробачають борги рідко і кредитор намагатиметься повернути позичене.

Немає грошей платити кредити, що робити

Що робити, якщо немає грошей сплачувати кредит? Деякі позичальники думають, що борги спишуть через 3 роки прострочення через закінчення терміну подання позову. Проте таке трапляється рідко. Зазвичай фінансова організація ініціює судовий процес упродовж року, МФО можуть дзвонити вам роками.

Тут варто звернути увагу, що “НЕМАЄ ГРОШЕЙ” поняття відносне, найчастіше вимоги кредитора не обґрунтовані та завищені. Якщо зменшити суму виплати, можливо ви зможете знайти необхідні кошти. Не варто шукати вирішення проблеми зі сплатою боргу за кредитом самостійно. Якщо немає грошей на погашення позики, довірте свою справу професіоналам. Юридична компанія “ПІК” має великий досвід роботи у вирішенні кредитних проблем!

Що робити, якщо нічим платити кредити?

Як виплатити мікрозайми?! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн