Юридична компанія «ПІК»

РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ ІПОТЕКИ

Списання іпотечних боргів, припинення іпотеки, зменшити борг за іпотекою, ось що справді цікаво боржникам за іпотечними кредитами.

Зменшити борг по іпотеці можливо, ситуація в Україні, як не сумно, у певному сенсі грає на руку боржникам. Банки банкрутують, неплатежі стають масовими, суди працюють погано, стягнення затягується на довгі роки, колектори купують кредити у банків з дисконтом і, звичайно ж, війна в Україні.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Варіанти погашення іпотеки

Як скасувати іпотеку і врятувати іпотечну квартиру, у пошуках відповіді можна витратити не одну годину і день, але ми будемо реалістами, способи скасувати підписаний іпотечний договір існують, але застосувати їх вдається дуже рідко.

У свідомості людей, придбана за рахунок іпотечного кредиту нерухомість, стає їхньою власністю, а це далеко не так, майно так і називається – заставне чи іпотечне. Можливість відмови від виплати іпотеки звичайно існує, ви можете припинити сплачувати і навіть якийсь час користуватися іпотечною квартирою, при цьому уникнути фінансових та репутаційних втрат не вдасться.

Варіанти погашення боргу з іпотеки:

 • мирова угода зі списанням частини боргу;
 • погашення іпотечного кредиту колекторській компанії після продажу;
 • погашення за рішенням суду;
 • погашення з виконавчим проведенням.

До відома! Припинення іпотеки підлягає обов’язковій державній реєстрації у реєстрі.

Чи можна списати іпотеку

Як списати іпотечний кредит? Українці шукають відповідь на це питання, сподіваючись на списання боргу після певного часу. Надії на те, що банк спише ваш борг за іпотечним кредитом навіть за двадцять років – марні.

Списати іпотечний кредит можна лише шляхом переговорів із кредитором чи через суд, “старі іпотечні кредити” можуть мати суттєві підстави для списання боргу чи його частини. Неправильні розрахунки, відсутність оригіналів договорів, наявність прописаних неповнолітніх сприяють зниженню вартості погашення іпотечного кредиту.

До відома! Списання основного боргу з іпотеки теж можливе, але кредитор має бути абсолютно впевненим, що він не має інших варіантів погашення.

Визнання недійсним договору іпотеки

Визнання договору іпотеки недійсним, найбільш гучна можливість позбутися іпотеки, нібито визнали договір недійсним, квартира ваша, а боргу більше немає.

На жаль, немає позитивної судової практики з визнання іпотечних договорів недійсними. Визнати іпотечний договір недійсним можна лише за його індивідуальними особливостями, такими як підроблений підпис, відсутність повноважень у підписанту тощо.

Припинення договору іпотеки та рішення суду про припинення іпотеки навпаки можливо після виконання умов кредитування або виконання рішення суду.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Розірвання договору іпотеки або визнання іпотечного договору недійсним переважно “адвокатські розводи” боржника на оплату юридичних послуг. Для визнання іпотечного договору недійсним суду потрібні “залізні підстави”. Будьте уважні та не вірте порожнім обіцянкам.

Викуп іпотечного кредиту

Викуп іпотеки, як спосіб одночасно і списання боргу за іпотечними кредитом та погашення іпотеки зі знижкою, можна вважати одним із найбільш прийнятних варіантів.

Викуп іпотечної квартири, без залучення факторингової компанії, неможливий, банк не може продати борг за іпотекою фізичній особі. Самі переговори та супровід угоди також краще довірити юристу. Викуп квартири в іпотеці, звичайно, передбачає наявність у боржника по іпотеці певної суми на погашення, платіж вноситься на рахунок кредитора, далі йдуть відступлення боргу, списання або прощення боргу іпотекодержателем.

Іпотечний кредит в Україні справжній іспит для боржника, виконати умови договору та погасити іпотеку вчасно вдається небагатьом, проблеми тягнуться роками, а ризик втратити іпотечне майно залишається.

Весь досвід вирішення подібних проблем застосовують юристи компанії “ПІК”, запис на консультацію – ваш перший крок, ми допоможемо закрити іпотечний кредит зі знижкою.

Припинення договору іпотеки!

Визнання договору іпотеки недійсним. Списання іпотечних боргів. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн