Юридична компанія «ПІК»

БАНК ПОДАВ ДО СУДУ

Чи може банк подати до суду однозначна відповідь, та може, як правило, кредитна установа виграє, якщо опонент (боржник) не проявляє активності, доводячи свою правоту.

А знаєте, як не програти суд? В ідеалі – найняти досвідченого адвоката або юриста. Він допоможе розібратися в тонкощах процесу, доведе невинність боржника, доб’ється максимально лояльного рішення суду.

Банк подав до суду по кредиту

Отже, ви не платили тривалий час кредит (від 2-3-х місяців). З банку вам дзвонили, писали листи, але можливості погасити борг у вас не було. В результаті банк подав до суду, і ви не знаєте, що робити. Розглянемо процедуру детальніше:

 • Вас повинні повідомити про відкриття судового провадження. Іноді, такі листи приходять із запізненням або з різних причин не доходять до адресата. Є побоювання, що суд відбудеться без вашої участі.
 • Зверніться до юриста. Можливо, у вас є досвід в області права і ви здатні вирішити проблему без його втручання. Тоді спробуйте боротися самостійно. В іншому випадку рекомендується не нехтувати хоча б консультацією, адже ситуація може виявитися заплутаною.

До відома! Відсутність боржника в суді, без поважної причини, призведе до розгляду справи по суті і всі вимоги кредитора будуть задоволені.

Суди по кредитах

Суд з банком передбачає, що сторони не змогли прийти до угоди і банк змушений подати до суду, щоб стягнути кошти або майно. З юридичної точки зору, успішна боротьба з банком, МФО, колекторами здійсненна за допомогою наступних тактик:

 • Пошук можливих похибок у кредитному договорі. Нерідко в документі знаходяться несправедливі пункти, які оскаржуються в суді.
 • Взяти банк «змором». Судовий процес можна затягнути. Наприклад, банк отримав рішення суду, а ви в свою чергу подаєте апеляційну скаргу. Ефективно працюють клопотання, зустрічні позови, проведення додаткових експертиз та ін.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Не варто зловживати подачею необгрунтованих позовів з надуманими обставинами, ви програєте, відносини з кредитором будуть зіпсовані, і можливість діалогу втрачена.

Якщо банк подав до суду по кредиту

Суд з банком по кредиту не завжди можна виграти в цілому, цілком реально отримати рішення, що частково задовольняє боржника. Списати борг, або більшу його частину, домогтися перерахунку, скасувати пеню і штрафи. Не варто панікувати, піддаватися давленію. Завжди є слабкі місця, головне їх вчасно розпізнати.

Суд по кредиту!

Оскаржити рішення суду по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн