Юридична компанія «ПІК»

СУД ІЗ БАНКОМ

Суд із банком по кредиту може стати складним і стомлюючим процесом, який часто є останнім варіантом, що розглядається суддями. Банк, що у ролі кредитора, і боржник, є сторонами, що у судовому розгляді. Суддя має розглянути докази, подані цими сторонами, та ухвалити рішення, засноване на законі. У випадках, коли сторони не зможуть домовитися, суддя також розгляне їхні збитки, завдані один одному, і врахує їх, щоб ухвалити своє рішення.

А знаєте, як не програти суд? В ідеалі – найняти досвідченого адвоката або юриста. Він допоможе розібратися в тонкощах процесу, доведе невинність боржника, доб’ється максимально лояльного рішення суду.

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Банк подав до суду по кредиту

Отже, ви не платили тривалий час кредит (від 2-3-х місяців). З банку вам дзвонили, писали листи, але можливості погасити борг у вас не було. В результаті банк подав до суду, і ви не знаєте, що робити. Розглянемо процедуру детальніше:

 • Вас повинні повідомити про відкриття судового провадження. Іноді, такі листи приходять із запізненням або з різних причин не доходять до адресата. Є побоювання, що суд відбудеться без вашої участі.
 • Зверніться до юриста. Можливо, у вас є досвід в області права і ви здатні вирішити проблему без його втручання. Тоді спробуйте боротися самостійно. В іншому випадку рекомендується не нехтувати хоча б консультацією, адже ситуація може виявитися заплутаною.

До відома! Відсутність боржника в суді, без поважної причини, призведе до розгляду справи по суті і всі вимоги кредитора будуть задоволені.

Суди по кредитах

Суд з банком передбачає, що сторони не змогли прийти до угоди і банк змушений подати до суду, щоб стягнути кошти або майно. З юридичної точки зору, успішна боротьба з банком, МФО, колекторами здійсненна за допомогою наступних тактик:

 • Пошук можливих похибок у кредитному договорі. Нерідко в документі знаходяться несправедливі пункти, які оскаржуються в суді.
 • Взяти банк «змором». Судовий процес можна затягнути. Наприклад, банк отримав рішення суду, а ви в свою чергу подаєте апеляційну скаргу. Ефективно працюють клопотання, зустрічні позови, проведення додаткових експертиз та ін.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Не варто зловживати подачею необгрунтованих позовів з надуманими обставинами, ви програєте, відносини з кредитором будуть зіпсовані, і можливість діалогу втрачена.

Якщо банк подав до суду по кредиту

Суд з банком по кредиту не завжди можна виграти в цілому, цілком реально отримати рішення, що частково задовольняє боржника. Списати борг, або більшу його частину, домогтися перерахунку, скасувати пеню і штрафи. Не варто панікувати, піддаватися давленію. Завжди є слабкі місця, головне їх вчасно розпізнати.

Суд по кредиту!

Оскаржити рішення суду по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн