Юридична компанія «ПІК»

ЯКЩО ПОДАЛИ ДО СУДУ ЗА НЕСПЛАТУ КРЕДИТУ

Банк подав до суду за несплату кредиту, наданого позичальнику, оскільки той не сплачував встановлені розрахунки. У процесі, банк є позивачем, тобто, тією стороною, яка подає позов, а позичальник – відповідачем. Банк стверджує, що умови кредитного договору було порушено, т.к. сума, встановлена за регламентом, була сплачена. Таким чином, банк вимагає, щоб суд визнав його правоту і виніс відповідне рішення. Ризик втратити майно чи кошти після рішення суду дуже великий. Причиною може бути як прострочення, так і відмова від оплати загалом.

Банк подав до суду за несплату

Банк – це комерційна установа, яка не може пробачити кредит, які б складності не відчував позичальник. Банк не тільки зацікавлений у стягненні боргів, але і прямо зобов’язаний їх збирати по законодавству. З’ясуємо, як, з точки зору законів, як ставиться до ситуації, якщо банк подав до суду за несплату кредиту.

До відома! Якщо ви ігноруєте оплати по кредиту більше 90 днів, банк може подати в суд на боржника, при цьому навіть якщо на сьогодні у вас немає судового засідання, про вас точно не забудуть і борг не пробачать.

Суд по несплаті кредиту

Коли банк, в результаті проведених переговорів з позичальником, переконався, що той не може або не хоче платити за кредитом, у нього залишається два шляхи:

 • Продати борг колекторським агентствам зі значною знижкою, і надати вирішувати проблему стягнення заборгованості колекторам.
 • Займатися стягненням боргу самостійно і суд по несплаті кредиту.

Перший варіант банки вважають за краще, коли перспективи стягнення боргу туманні. До другого варіанту банки вдаються, якщо шанси задовольнити свої претензії за рахунок майна боржника високі.

Подавши позов до суду, банк:

 • Виграє справу і отримує виконавчий лист.
 • Арешт рахунків і продаж майна.

З виручених коштів задовольняються претензії банку. Якщо щось залишилося, ця частина коштів передається позичальнику.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Перевіряйте наявність судових засідань в онлайн сервісі “Судова Влада”, особливо якщо ви не проживаєте за пропискою.

Що робити якщо банк подав до суду за невиплату кредиту

Що робити якщо банк подав до суду за несплату кредиту, закон надає позичальникові цілий ряд можливостей вийти із ситуації з найменшими втратами. До цих методів належать:

 • Мирова угода.
 • Реструктуризація кредиту.
 • Банкрутство.
 • Рефінансування.
 • Викуп боргу.

Є й інші варіанти вирішення проблеми. Складність в тому, що для вирішення проблеми одним з наявних способів потрібні юридичні знання і досвід, яких у більшості українців немає. Юридична компанія “ПІК” допоможе знайти вихід з ситуації, що склалася.

Суд по кредиту!

Оскаржити рішення суду по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн