Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖНА ОСКАРЖИТИ РІШЕННЯ СУДУ ЗА КРЕДИТОМ

Оскаржити рішення суду за кредитом потрібно у випадках, коли боржник не згоден із сумою стягнення, нарахованими відсотками чи пенею, а також у випадках ухвалення судом заочного рішення. Отримання кредиту завжди передбачає умови, які позичальнику доводиться виконувати. У разі, якщо умови не виконуються, кредитор може прийняти рішення про повернення кредиту через суд. Коли сторони не можуть погодити умови погашення та суму, може знадобитися вирішення спору в судовому порядку.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як оскаржити рішення суду щодо стягнення боргу за кредитом

Як оскаржити рішення суду по кредиту, якщо воно вже винесено судом в Україні, що потрібно зробити боржнику та в які терміни. Почнемо з того, що можливості для оскарження у боржника обмежені:

 • оскаржити заочне рішення суду – протягом 30 днів з моменту оголошення повного тексту в суді, або 20 днів з моменту отримання повного тексту або ознайомлення зі справою
 • подати апеляцію на рішення суду протягом 30 днів з моменту оголошення повного тексту в суді, або 30 днів з моменту отримання повного тексту або ознайомлення зі справою

Важливо відразу зазначити, що якщо не брали участь у суді і вже минуло більше 30 днів з дня проголошення рішення – нічого страшного, суд відновить терміни на оскарження і вони будуть зважати на той момент, як ознайомлення зі справою або отримання повний текст рішення через пошту.

Якщо позичальник упевнений, що кредитор отримав у суді неправомірне рішення, він має можливість оскаржити рішення суду по кредиту. Насамперед, позичальнику слід вивчити свої права, щоб переконатися, що він має достатньо можливостей. Для цього рекомендується звернутися до юристів за кредитами, щоб вони проаналізували умови кредитного договору, рішення суду та суму стягнення за кредитом.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Слід повідомити банк-кредитор про бажання оскаржити рішення суду. Це повинні зробити адвокати, які вивчатимуть ситуацію, що склалася. Можливо, кредитор може запропонувати задовільну для обох сторін мирову угоду.

Як оскаржити у суді відсотки за кредитом

Як оскаржити відсотки за кредитом у суді? Для оскарження відсотків за кредитом слід підготувати докази, що сума відсотків, зазначена в позові чи судовому рішенні, є некоректною або завищеною. У цьому випадку слідує:

 • Залучити до аналізу суми експертів (юристів чи економістів) та перевірити відповідність умов нарахування законодавству про кредитні договори.
 • Продемонструвати, що відсотки за кредитом набагато вищі, ніж встановлено договором та законодавством, бажано підкріпивши це документально.
 • Звернутися до судді, щоб він відмовив у стягненні відсотків.

Якщо перерахунок з боку відповідача (позичальника) буде зроблено правильно і у судді не виникне сумнівів щодо його достовірності, суддя може ухвалити рішення про зміну суми вимог кредитора. Наприклад, суддя може знизити розмір плати, що буде зручним для позичальника.

Чи можна скасувати заочне рішення суду по кредиту

Заочне рішення суду в Україні можна скасувати, подавши заяву про перегляд та скасування заочного рішення. У цьому випадку суддя, який виніс раніше рішення, прийме до розгляду цю заяву. Для подання заяви слід звернутися до відповідного суду, який виносив заочне рішення. Після реєстрації заяви, суддя, який виніс рішення, протягом 15 днів має ухвалити рішення про відміну заочного рішення. Для успішного скасування заочного рішення суду необхідно, щоб суддя виявив факти, що суперечать раніше винесеному рішенню. У цьому випадку суддя приймає рішення про відміну минулого рішення.

Важливо! Скасування заочного рішення суду лише зупиняє стягнення та знімає відповідні записи з реєстрів, проте після скасування заочного рішення, позов кредитора продовжать розглядати із самого початку.

Як затягнути суд за кредитом

Для того, щоб зрозуміти, як правильно оскаржити рішення суду за кредитом, затягнути суд за кредитом, слід спочатку вивчити умови кредитного, іпотечного договору, договору застави та поруки, якщо така має місце. Позичальнику також слід знайти юридичну допомогу, щоб проконсультуватися, якщо рішення суду є неправомірним.

Допомога в суді за кредитом просто необхідна боржнику, особливо коли стягнення загрожує втратою майна або іншим суттєвим дискомфортом, арештом майна чи рахунку. Таким чином, позичальник зможе отримати підтримку та з’ясувати, чи є рішення суду щодо кредиту правомірним.

Оскаржити рішення суду щодо кредиту!

Як оскаржити заочне рішення суду та як оскаржити відсотки у суді? Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення Вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн