Юридична компанія «ПІК»

ЯК ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМИ З МІКРОЗАЙМАМИ

 

Проблеми з мікрозаймами відчуває більшість їх одержувачів. Позичальники порівняно невеликих сум рідко замислюються про те, яким способом збираються їх віддавати. Ще рідше вони уважно читають договір позики, а даремно. Умови цього кредитування вкрай невигідні для одержувачів позик:

 • термін позики короткий;
 • відсотки за користування кредитом перевищують стандартні для банківського кредитування;
 • пені і штрафи за прострочення платежів надзвичайно завищені.

Як позичальники мікрокредитів втягуються в неприємності

Не дивно, що проблеми з мікрозаймами відчуває майже кожен, хто їх узяв. Однак такі позики оформляються дуже швидко, документів потрібно мінімум, а іноді взагалі не потрібні документи, порівняно невеликий розмір боргу діє на позичальника убаюкивающе.

Гірше того, особи, які не можуть розплатитися з одною мікропозикою, часто беруть нову таку позику, на покриття попередньої, деякі позичальники мають по 5 і більше таких проблемних позик.

Як вирішити проблему з позикою

До відома! Слід ясно розуміти, що мікропозика це не тільки кредит, отриманий в мікрофінансової організації (МФО), але і гроші, зняті з кредитки банку.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Запам’ятайте: умови по карткових кредитах нітрохи не менше грабіжницькі, ніж в МФО. Борги по таким кредитам теж стрімко зростають.

Люди відчувають проблеми з мікропозиками, чомусь думають, що МФО або банк не буде стягувати заборгованість, та це відбувається в останню чергу, але кредитор:

 • звернеться до суду і виграє справу;
 • заарештує майно позичальника через виконавчу службу;
 • конфіскує його і продасть на торгах;
 • з виручених від продажу сум буде вилучено борг з усіма відсотками, пенями і штрафами.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Це не казки! Якщо справа дійде до продажу майна боржника на торгах, то ціни будуть встановлені мізерні. Взяти мікрозайм на смартфон, а залишитися без авто – реально.

Зверніться по допомогу до юристів компанії ПІК. Рішення проблем кредитних боржників – основний профіль їх діяльності. Досвід дозволяє запропонувати різні варіанти співпраці і взаємодії, щоб їх підказати, потрібно вивчити вашу конкретну проблему.

 

Як вирішити проблему з мікрозаймом?

Проблеми з кредитом! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн