Юридична компанія «ПІК»

ЯК ВИЙТИ З БОРГОВОЇ ЯМИ

Застарілий термін — боргова чи кредитна яма — набув нового дихання. Так, життя боржників без грошей і під постійним психологічним тиском у чомусь нагадує тюремне.

Як вийти з кредитної ями, якщо за кредитами пішли прострочення, нову позику ніхто не дає, а колектори вимагають оплату вже сьогодні.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як вийти з боргової ями за кредитом

Мікрофінансові організації (МФО) роздають відносно невеликі суми, практично всім бажаючим, під високі відсотки. Платоспроможність позичальника не перевіряється, і коли він справляється з платежами, на заборгованість нараховуються жахливі штрафи.

Протягом короткого часу сума боргу може збільшитись у кілька разів. Перед позичальником постає питання про те, як вийти з боргової ями мікрозаймів. Відповідну відповідь, трохи пізніше, боржникові підкажуть колектори. Відразу скажемо, що дотримуватися цієї поради не можна.

До відома! “Борги у МФО. Прострочок немає, але я вже багато їм переплатив, а тіло так і висить. Якщо саме так виглядає ваша ситуація, вам потрібна юридична допомога.

Як вийти з боргової ями – взяти новий кредит

Коли клієнт “дозрів”, йому часто пропонують варіант того, як швидко вийти з боргової ями. Суть пропозиції проста – потрібно взяти кредит в іншому МФО і розрахуватися за боргом. Якщо наслідувати цю пораду, ваша нова яма стане глибшою за попередню.

Ви позичили певну суму, яку виплатити не можете. На борг набігли відсотки та штрафи, його сума збільшилася. Щоб розрахуватися, доведеться позичити суму, що перевищує початкову. Відсотки та штрафи у новому МФО теж грабіжницькі. Ви не могли виплачувати менший борг, не зможете виплачувати й більшого. Прийдуть нові колектори, які запропонують старий варіант вирішення проблеми. Борг виросте знову. Цей метод не допоможе швидко вийти з боргової ями, а лише глибше занурить вас у неї.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Навіть після прострочення по одному кредиту проконсультуйтеся з юристом про наслідки, брати нові позики не варто. Так можна швидко опинитись у борговій ямі, а не вийти з неї.

Як вийти з кредитної боргової ями

Щойно виникли проблеми з виплатою кредиту МФО, зверніться за допомогою до юристів, які спеціалізуються у цій галузі фінансового права. Варіанти вирішення вашої проблеми є. Юрист допоможе зняти частину психологічного тиску, проконсультує про наслідки неплатежів та допоможе закрити кредити зі знижкою. У разі судових позовів, без допомоги адвоката за кредитами не обійтися.

Не чекайте на диво. Зверніться по допомогу. Не варто боятись колекторів та МФО, юристи компанії “ПІК” допоможуть розібратися з боргами, скласти графік погашення кредитів та вийти з боргової ями з найменшими фінансовими втратами.

Як вилізти з боргової ями?

Вибратися з боргової ями! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн