Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД БОРГІВ

 

Це стаття для тих, хто хоче позбутися від кредитних боргів законно. Ми постараємося вселити надію в тих, хто взяв кредит в МФО або інтернет займ. Довести, що за допомогою грамотного юриста, терпіння клієнта і знання закону можна цілком сподіватися на “щасливий кінець”.

Однозначно всім, у кого існує непогашений кредит, зрозуміло, що позбутися від кредиту, погасивши всю нараховану суму, особливо якщо були прострочення, можна або “продавши нирку”, або “пограбувавши банк”. Взявши в кредит в 10 000 грн., можна через три місяці заборгувати 30 000 грн., і це далеко не межа. Для простої людини, в якої не має бізнесу, а працює за зарплату, сума непідйомна.

Що буде якщо не платити?

Що ще поганого може статися якщо у вас борг по мікропозиці в Україні? Те, що шляхом нескладних маніпуляцій у вас вже не один, а 5 або 20 кредитів.

Вас залякують і говорять погасити прострочення, ви думаєте, що впораєтеся, берете ще кредит на погашення кредиту. Тепер у вас два кредита. Потім ви пишете в інтернеті “кредит на погашення кредиту”, телефонуєте або відправляєте заявку, але ніхто більше не дає. Знайомо?

Чи можна позбутися боргів по кредитах?

Наступний ваш пошук “як позбутися від кредитів”. Відповідей буде маса, які в основному не дають прямого вирішення питання, а пропонують консультацію за якісь гроші або відвертих шахраїв, які говорять – ми напишемо лист і боргу більше не буде або видалимо ваш кредит з бази МФО.

До відома! У кращому випадку, це буде юрист, можливо він і допоможе вам, але не кожен адвокат знає, що робити з вашими проблемами. Прочитавши, в тому числі і наші публікації про мікрокредити, ви звичайно багато чого дізнаєтесь, але застосувати ці знання на практиці одному, дуже складно.

Набравшись сміливості, ви звичайно можете піти в “глуху оборону”, поміняти телефон собі і всій родині. Але вони все одно вас знайдуть.

Рада юридичної компанії «ПІК»

При відсутності контакту з боржником, МФО можуть продати кредит колекторам, подати в суд, відкрити виконавче провадження. І тоді все буде набагато складніше.

Який вихід із ситуації?

Чи є вихід з ситуації, що склалася? Як позбутися від кредитів і боргів?

Важливо! Одразу відзначимо, що як з будь-яким кредитом, списати борг мікрозайму досить складно. Так, нараховано дуже багато, але ви ж самі підписали кредитний договір і звинувачувати можна тільки себе. Юридична компанія “ПІК”- компанія, яка працює з боргами. Роботу з проблемною заборгованістю можна розділити на етапи:

 • первинний аналіз ваших кредитів;
 • визначення стратегії по кожному кредиту;
 • закриття кредиту.

Уклавши договір з компанією, ви отримуєте на постійній основі юридичну підтримку по вашим кредитам.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Підтримка хорошого юриста по кредитах дає можливість правильно розуміти, яка ситуація насправді. Ви будете знати, що може статися, а чим вас просто лякають.

Рішення проблем з боргами – це не швидкий процес, але він буде під нашим контролем і обов’язково призведе до очікуваного вами і нами результату. У вас не буде кредитів, ви отримаєте в кінці кінців відповідь на своє питання – як позбутися від кредиту.

Вартість послуги: адвокат по мікропозикам від 999 грн. в місяць.

 

Як позбутися від кредитів і боргів?

Законно позбутися кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Іван

  02.11.2020 в 23:20

  Як видалити свою історію в швидко гроші

  Відповіcти
  • admin

   03.11.2020 в 11:28

   Ви можете написати заяву про відгук персональних даних.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн