Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОГА У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ З КРЕДИТАМИ

Матеріал про нашу роботу, коротко розповімо про юридичну компанію “ПІК”

Допомога в погашенні кредиту. Безнадійне становище з кредитом в МФО, може виникнути у вас і у будь-кого, якщо не звернутися за допомогою, це ми знаємо точно, нам це говорять ті, хто потрапив у боргову яму і потім вже звернувся до нас.

Розмір переплати по онлайн кредитам і позикам МФО вражає! Люди беруть один, другий і через рік доходять до п’ятнадцяти, а то і двадцяти кредитів. Беруть кредити на погашення кредитів, відсотків і штрафів, пролонгацій.

Вас залякують, обманюють, шантажують, тероризують, дискредитують і «обдирають» по повній.

Як закрити всі кредити?

Ми можемо допомогти кожному, коли у вас один або двадцять кредитів, так все, що ми робимо, вже системно і відпрацьовано, у нас все «розкладено по поличках». Ми користуємося сучасними системами комунікації, оплати і супроводу клієнта. Ми майже нічого не забуваємо і не упускаємо, все перевіряємо і ще раз перевіряємо.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Ситуація кожного клієнта індивідуальна. Ніякі “покрокові інструкції” з інтернету по звільненню від боргів по кредитах вам не допоможуть.

Кому ми можемо допомогти?

Так, нами все продумано і поставлено на потік. Тому що потік неминучий, якщо в цьому не розбиратися, то можна цілий день пояснювати одному клієнту, що він повинен робити і що буде робити наш співробітник.

Вартість оплати за послуги нашого юриста за місяць, більше схожі на разову і марну консультацію у адвоката.

Обсяг роботи і результат незрівнянно більше, ніж оплата за наші послуги. Ми довгий час навіть не бралися за вирішення проблем по мікропозикам МФО, поки не змогли самі все систематизувати і надавати таку допомогу недорого, щоб ви змогли собі це дозволити.

Розуміючи, що кредит ви взяли не від хорошого життя. У більшості наших клієнтів вистачає проблем, ми позбавляємо людей від проблем з кредитами. Так, це не безкоштовно, так, ви оплачуєте наші послуги і ми беремо комісію, якщо списуємо або закриваємо кредит зі знижкою.

Так ми заробляємо, щоб існувати, а існуємо, щоб допомогти вам!

В чому наша перевага? Чому варто нам довіряти?

Ми знаємо, що деяких вже обдурили!

Важливо! Видалити з бази МФО або написати заяву і перестають дзвонити, нараховувати відсотки, закрити кредит тільки по тілу кредиту і тому подібні речі, це все не працює.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Перевіряйте того, хто обіцяє вам допомогу! Багатьох обдурили і ще обдурять. Наприклад, є компанії, які копіюють нашу, ПІК ФІНАНС.

Ось їхній інстаграм – инстаграм – https://www.instagram.com/pick.finance/. Так, це наша юридична особа, ми використовуємо її для угод по викупу кредитів, рекламу видалити з бази МФО не даємо.

Ось наш інстаграм – https://www.instagram.com/pic.kiev/. Таких відморозків дуже багато, а ви, сподіваючись, що вирішити питання можна дешево і відразу, платите і втрачаєте останні кошти.

Суїцид, так хочуть вирішити питання ті, хто заплутався в кредитах, мило і петля або грамотна юридична допомога з кредитами?

Юридична Компанія “ПІК”, ми займаємося боргами. Не займаємося кримінальними, податковими, сімейними суперечками, тільки боргами. Ми постійно вдосконалюємось, допрацьовуємо заяви, скарги, взаємодіємо з колекторами і МФО.

Ми закриваємо кредити, знаходимося в Києві, але працюємо по всій Україні. Закрити мікрозайм нелегко, не платити, так, можна, але ваше життя перетворять на кошмар, ваше і ваших близьких. Ми не вимовляємо підписати договір і заплатити нам гроші, це розповідь про нас, про те, що ми робимо.

 • Заява на відгук персональних даних;
 • Скарга в Нацбанк;
 • Скарга в Департамент захисту персональних даних;
 • Заява в поліцію;
 • Заява на реструктуризацію кредиту;
 • Викуп кредиту в колекторів;
 • Закрити кредит МФО зі знижкою;
 • Скасувати виконавчий напис нотаріуса;
 • Закрити виконавче провадження;
 • Оскаржити суму боргу;
 • Захист боржника в суді;
 • Зняти арешт з зарплатної картки.

Розберемо ваші кредити, розробимо стратегію і покажемо результат.

Позбутися від дзвінків, тиску і кредитів можливо, але на це потрібен час і гроші. На жаль, без грошей – не працює.

 

Допомога у вирішенні проблем з кредитами.

Допомога в погашенні кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Игорь

  02.10.2020 в 12:48

  У меня 12кредитов уже есть просрочки и звонки и мне и на работу помогите закрыть кредиты

  Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн