Юридична компанія «ПІК»

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗНЯТИ АРЕШТ З КВАРТИРИ

Во сколько обойдется снятие ареста с недвижимости

✅ Консультація щодо арешту 300 грн.

✅ З’ясування причини арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з квартири від 2000 грн.

Пошуковий запит: “скільки коштує зняти арешт з квартири Україна” з’являється в нашому сегменті інтернету все частіше. Якщо ви читаєте цю публікацію, швидше за все і ваша квартира арештована.

Рада юридичної компанії “ПІК”

За наявності боргів не втрачайте пильності. Кредитори і держава в останніми роками почали активно займатися спонуканням до виплати боргів. Арешт нерухомості використовується все частіше.

З’ясуємо, що таке арешт квартири, як він відбувається і яка буде ціна зняти арешт з квартири.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТ З НЕРУХОМОСТІ

Причини арешту квартири

Арешт будь-якого майна, в тому числі і квартири, з юридичної точки зору, є заходом забезпечення виконання власником покладених на нього зобов’язань. Він не дозволяє власнику продати квартиру і оголосити себе неспроможним. Якщо з інших джерел погашення боргу немає, квартиру можуть заарештувати і продати.

Увага! Навіть якщо ви не купували квартиру в кредит і вона не є заставою, її теж можуть конфіскувати, сума боргу при цьому повинна дорівнювати 20 мінімальним зарплатам, на 01.01.2021 це 120 000 грн.

Причини, за якими можуть накласти арешт на квартиру, якщо не брати до уваги кримінальних арештів, сімейних спорів по розділу майна-це борги. Найчастіше причиною є:

 • борги по кредитах;
 • борги по мікропозиках МФО;
 • борги за комунальні послуги;
 • борги з аліментів;
 • борги по штрафам за порушення ПДР.

Залежно від того, хто і за що наклав арешт, вартість і способи будуть змінюватися.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТ КВАРТИРИ ЗА БОРГ ПО КРЕДИТУ

Ціна і процедура зняття арешту

Які існують варіанти звільнення квартири від арешту:

 1. Найпряміший спосіб зняття арешту – погашення боргу і звернення після цього за зняттям санкції. Якщо борг невеликий, наприклад штраф.
 2. Другий варіант, оскаржити або скасувати сам виконавчий документ (рішення суду, нотаріальний напис, постанову).
 3. Третій варіант, переговори з кредитором, коли мова йде про кредит. Борг по кредиту можна погасити зі знижкою і таким чином зняти арешт.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо ви вирішите оскаржувати арешт нерухомості, слід підготуватися до подачі позову в суд і судового процесу. Якщо позовні вимоги задовольнять, арешт буде знятий.

Важливо! Для використання другого і третього варіанту, зазвичай потрібна допомога юристів високої кваліфікації.

Скільки буде коштувати зняти арешт з квартири, залежать від складності конкретної справи. Орієнтуватися можна приблизно на наступні суми, от 3000 грн. – ціна зняття арешту з квартири компанією “ПІК”.

Як зняти арешт з квартири?

Зняття арешту з квартири! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн