Юридична компанія «ПІК»

ЯК ДІЗНАТИСЯ ЗААРЕШТОВАНА ЧИ КВАРТИРА

✅ Онлайн консультація щодо арешту – 300 грн.

✅ Перевірити арешт нерухомості – 200 грн.

✅ Перевірка нерухомості і власника – 1000 грн.

✅ Початковий аналіз арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з нерухомості від 1500 грн.

Пошуковий запит: «перевірити квартиру онлайн Україна» найчастіше набирають ті, хто збирається придбати житло, квартиру, будинок, дачу. Іноді перевірити квартиру бажають і її власники. З’ясуємо, як перевірити арешт на квартиру онлайн за допомогою достовірних джерел.

ЧИТАТИ ЩЕ: ТЕРМІН ДАВНОСТІ АРЕШТУ НА МАЙНО

Методи перевірки арешту нерухомості через інтернет

У мережі інтернет безліч приватних сайтів пропонують придбати інформацію. Є і сайти, що пропонують перевірити арешт на нерухомість онлайн.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Ми не рекомендуємо отримувати інформацію про можливий арешт нерухомості таким способом і з таких джерел. Користуйтеся тільки інформацією офіційних державних реєстрів.

До них відносяться:

 • Єдиний державний реєстр прав на нерухоме майно.
 • Єдиний державний реєстр судових рішень.
 • Єдиний реєстр боржників України.

До відома! Онлайн перевірка арешту на майно можлива на будь-якому з цих державних інформаційних ресурсів, але способи отримання відомостей і обсяг доступної інформації різний. Дізнаємося, як отримати інформацію в кожному реєстрі.

Отримання відомостей з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно

Реєстр знаходиться на сайті Міністерства Юстиції і в принципі є загальнодоступним. Однак перед тим як дізнатися чи знаходиться нерухомість під арештом, доведеться отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП). Вхід до реєстру здійснюється після його введення.

До відома! Отримати ЕЦП в загальному не складно, клієнти банку можуть отримати його через інтернет протягом декількох хвилин, проте, це створює певні складнощі. Крім того, довідка про нерухомість з цього реєстру платна. Вартість її невелика, але певні витрати мають бути.

Однак саме з цього реєстру можна отримати всі відомості про квартиру, в тому числі і про те, чи накладено на неї арешт. Інформація інших реєстрів безкоштовна, ЕЦП не потрібно, але отримані відомості дозволяють лише приблизно встановити факт арешту квартири.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ОНЛАЙН ПЕРЕВІРКА АРЕШТУ НА МАЙНО

Отримання відомостей з Єдиного державного реєстру судових рішень

Алгоритм дій наступний:

 1. Увійшовши до реєстру, введіть в поле пошуку адресу об’єкта, який цікавить вас.
 2. Вам відкриються всі рішення, що містять таку адресу.
 3. Адреси в різних містах можуть збігатися, тому для спрощення роботи скористайтеся додатковими фільтрами.

Вивчивши судові рішення, можна з високим ступенем вірогідності припустити, чи є арешт на цікавій для вас квартирі.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Врахуйте, що рішення суду, про примусове стягнення боргу може не містити адреси квартири, але арешт на неї може бути накладено.

Отримання відомостей з Єдиного реєстру боржників України

Перевірити арешт на квартиру онлайн потрібно і в реєстрі боржників. Саме борги часто є причиною арешту нерухомості. Як тільки кредитор отримує рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі, відбувається звернення до виконавчої служби.

Виконавець відкриває провадження, одночасно з цим відомості вносяться до єдиного реєстру боржників, відповідно власник, а не сама квартира, буде позбавлений можливості відчужувати майно.

Важливо! Формально арешт квартири – окрема юридична дія. Але фактично відчужувати майно фігурант реєстру боржників, з цього моменту, не може.

Як перевірити нерухомість?

Перевірити квартиру на арешт! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн