img Арешт автомобіля в Україні✔️арешти | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Відповіді на питання щодо арешту автомобіля в Україні

У цьому матеріалі ми коротко відповімо на найчастіші запитання клієнтів. Якщо у вас накладено арешт на автомобіль, вартість послуг адвоката за зняття арешту з автомобіля ви можете дізнатися за посиланням нижче:

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Як зняти арешт на автомобіль?

Якщо коротко, то, щоб зняти арешт на автомобіль, потрібно з’ясувати, який орган наклав арешт на автомобіль, які вимоги пред’являються, виконати або оскаржити вимоги. Арешт на авто, як зняти, так і накласти може тільки суд, без урахування вимог інших державних органів.

Де знімається арешт з автомобіля?

На питання де зняти арешт з автомобіля буде проста відповідь, це сервісний центр по реєстрації автомобілів(МРЕВ) та реєстр рухомого майна.

ЧИТАТИ ЩЕ: НА АВТОМОБІЛЬ НАКЛАДЕНО АРЕШТ

В які реєстри вноситься арешт автомобіля?

Якщо вам потрібно видалити з бази арешт автомобіля, то, насамперед, це реєстр рухомого майна України. Варто відзначити, що арешт може бути і на самому власнику автомобіля, в реєстрі боржників або власнику транспорту може бути накладено арешт на все майно.

Як можна перевірити арешт на автомобілі?

Варіантів, як перевірити арешт автомобіля в Україні, кілька. Можна звернутися в сервісний центр (МРЕВ), тут ви отримаєте найбільш достовірну інформацію, але є ризик того, що якщо автомобіль знаходиться в розшуку, його відразу поліція конфіскує. Другий варіант – звернутися до нотаріуса, але у нього не повна інформація.

Чи можна зняти арешт з авто самостійно?

Як самостійно зняти арешт з авто і чи можна це зробити в принципі? Так, це цілком можливо, особливо якщо проблема в штрафах або дрібних боргах. Але в будь-якому випадку краще доручити цю справу юристам, так ви можливо не заощадите гроші, але час і нерви заощадите точно.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТИ

Якщо виконавець наклав арешт на автомобіль?

Відповісти на питання, як зняти арешт з автомобіля, накладений виконавчою службою, можна просто. Виконати вимоги виконавця, в більшості випадків сплатити якийсь борг або оскаржити дії виконавця. Скасувати підстави для відкриття виконавчого провадження.

Чи можна їздити на арештованому автомобілі?

Автомобіль арештований чи можна їздити, якщо на авто арешт? Так,можна. До оголошення автомобіля в розшук, ви можете користуватися транспортним засобом. Варто зауважити, що при наявності виконавчого провадження, автомобіль можуть вилучити в будь-який момент. До цього варто бути готовим.

Якщо є арешт на реєстрацію автомобіля?

Після покупки можна зіткнутися з тим, що накладено арешт на реєстрацію авто. Іншими словами, у вас немає можливості зареєструвати автомобіль, у зв’язку з наявністю арешту. У цій ситуації потрібно знімати арешт, інших варіантів немає.

Що робити якщо ви купили автомобіль з арештом?

Буває так, що після покупки автомобіля з’ясовується, що він в арешті у банку або на ньому є арешт. Є два варіанти вирішення проблеми. Перший – дізнатися і виконати вимоги, які призвели до арешту автомобіля, другий – зняти арешт через суд, якщо арешт був накладений після покупки автомобіля.

Чи можуть вилучити арештоване авто?

Процедура вилучення автомобіля досить проста, автомобіль вилучається виконавцем або органами національної поліції. При цьому вам виписується або акт опису й арешту, або протокол вилучення в рамках відкритого провадження.

Як зняти арешт з автомобіля через суд?

Зняття арешту з автомобіля за рішенням суду, досить часте явище. Зняти арешт на автомобіль можна в судовому порядку, вивчивши підстави накладення арешту і написавши відповідний позов до суду, можна оскаржити арешт.

Скільки коштують послуги зі зняття арешту?

Більшість людей перш за все цікавить зняти арешт з авто ціна або зняти арешт з автомобіля вартість. В середньому послуги зі зняття арештів починаються від 500 грн., за вивчення підстав виникнення арешту. В цілому робота по зняттю арешту обійдеться від 2000 – 3000 грн., в залежності від регіону.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img