Юридична компанія «ПІК»

ПОЗОВ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З АВТОМОБІЛЯ

Зняття арешту з автомобіля завжди потрібно терміново, ще вчора, і звичайно ви не винні. Ви навіть можете і не знати про арешт машини або щойно дізналися про це, вирішивши продати або виписати довіреність на свій автомобіль.

Питання, як зняти з обліку заарештований автомобіль або як зняти заборону на реєстраційні дії з автомобілем, завжди актуальне. Розкажемо про різні методи та ситуації.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як зняти арешт з автомобіля

Почнемо з простого, зняття обтяження з автомобіля, якщо борг сплачено? Це досить просто, після оплати арешт знімається автоматично, але краще нагадати виконавцю або іншій особі, яка наклала арешт, що ви сплатили борг. У деяких випадках необхідно направити відповідну ухвалу до Сервісного Центру, це теж потрібно врахувати.

Хто знімає арешт з автомобіля стане відомо після юридичного аналізу арешту, держорганів, які можуть накласти арешт на автомобіль, в Україні досить багато. Зняти арешт з авто може суд і той, хто цей арешт накладав.

До відома! Зняти заборону на реєстраційні дії з автомобілем можна шляхом оскарження у судовому порядку, зняття арешту з авто залежатиме від терміну розгляду справи.

Зняття арешту з машини

Як зняти арешт на машину, на жаль, питання немає прямої відповіді. В цілому алгоритм дій можна представити таким:

 • з’ясовуємо, хто наклав арешт на автомобіль;
 • з’ясовуємо, за що наклали арешт на машину;
 • оплачуємо чи оскаржуємо арешт машини.

Скільки часу знімається арешт з машини, залежить від служби, яка його наклала, а також виконання всіх необхідних вимог. Мало сплатити борг з виконавчого провадження, потрібно сплатити виконавчий збір та витрати на провадження. Мало отримати рішення суду, його потрібно пред’явити виконавцю чи реєстратору. Швидко зняти арешт з машини не вийде, навіть якщо справа стосується штрафу, на це піде від двох до семи днів. Складні арешти можна знімати рік та більше.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Діючі самостійно, можна домогтися зняття арешту з машини не завжди. Коли потрібно оскаржувати арешт у судовому порядку, без адвоката не обійтися. Якщо у вас є арешт на автомобіль, щонайменше отримайте консультацію юриста чи адвоката.

Заборона на зняття з обліку автомобіля

Як зняти з обліку арештований автомобіль, коли йдеться про штраф, таке можливо дуже просто, сплатити штраф і знімуть. З інших арештів зробити це буде складніше. Заборона на зняття з обліку автомобіля може бути накладена або не знята помилково, вкрай рідко, тому потрібно готуватися до того, що на зняття з обліку арештованого автомобіля знадобиться час.

Потрібно з’ясувати, хто наклав арешт, які вимоги він забезпечує (штраф, борг, стягнення збитків). Виконати або оскаржити вимоги для зняття арешту. Іноді сума вимог може перевищувати вартість автомобіля, тому крім судового оскарження варіантів немає. І тут без юриста не обійтися.

До відома! Як зняти машину з обліку, якщо накладено арешт. Відповіді не варто шукати на форумах, шахраї пропонують такі послуги у чатах та соціальних мережах. Конфіденційно та з гарантією можна “зняти з обліку лише деяку суму своїх грошей”, на оплату таких послуг.

Заява до суду про зняття арешту з автомобіля

Як зняти арешт з автомобіля, накладений судом, це той випадок, коли немає інших варіантів, зняти такий арешт можна лише судом. Якщо суд наклав арешт, потрібна позовна заява про зняття арешту з автомобіля до вищої інстанції або оскаржувати судовий арешт машини, якщо рішення було заочним.

Клопотання про зняття арешту з автомобіля можна подати до виконавчої служби або на ім’я приватного виконавця. Відповідь залежить від вимог, які забезпечують цей арешт. Основних шляхів рішення два, виконати вимоги, погасити штраф чи борг, або оскаржити виконавчий лист (рішення суду чи напис нотаріуса). Сам виконавець лише відкриває виконавче провадження та накладає арешт, згідно з отриманим виконавчим листом.

Чим більше часу проходить з моменту накладення арешту автомобіль, тим складніше і дорожче його позбутися. Провадження за арештами закривають та знищують, а арешт так і залишається на авто. Навіть якщо це був штраф за перевищення швидкості, арешт з машини доведеться знімати через суд, виконавче провадження, згодом, може бути закрите та знищено.

Як зняти арешт з автомобіля?

Зняття арешту з автомобіля! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн