Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З АВТОМОБІЛЯ

✅ Онлайн консультація щодо арешту – 300 грн.

✅ Початковий аналіз арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з автомобіля від 2000 грн.

Накладено арешт на автомобіль, ви навіть можете і не знати або тільки що дізналися про це, вирішивши продати або виписати довіреність на свою машину. Питання, як зняти з обліку заарештований автомобіль або поставити на облік куплену машину, як ніколи актуальне. Розповімо про різні методи і ситуації.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ МАШИНИ ЗА БОРГИ

Як зняти арешт після сплати боргу

Почнемо з простого, як зняти арешт з машини, якщо борг сплачений? Це досить просто, після оплати арешт знімається автоматично, але краще нагадати виконавцю або іншій особі, що наклала арешт, що ви сплатили борг. У деяких випадках необхідно направити відповідну постанову в Сервісний Центр, це теж потрібно врахувати.

Чи можна зняти арешт з машини без власника

Як зняти авто з арешту без господаря, питання задають ті, хто допустив помилку, як кажуть вони самі “купив машину за техпаспортом”, навіть не оформивши довіреність. Якщо мова йде про штраф, таке можливо, просто оплатити штраф і арешт знімуть. За іншими арештам зробити це буде складніше. Якщо довіреність є, зняти арешт буде легше, ви представник, але про це нижче.

Чи можна зняти арешт за дорученням

Як зняти арешт з авто за дорученням, відповідь залежить від того, яка довіреність і що в ній прописано. Зазвичай це передбачається.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Спочатку необхідно з’ясувати, хто наклав арешт, які вимоги він забезпечує (штраф, борг, стягнення збитків). А потім – виконати або оскаржити ці вимоги для того, щоб зняти арешт.

Іноді сума вимог може перевищувати вартість автомобіля, тому, крім судового оскарження, варіантів немає. У цьому випадку без власника автомобіля не обійтися.

Зняти арешт, накладений судом

Як зняти арешт з автомобіля, накладений судом, це той випадок, коли немає інших варіантів, зняти такий арешт можна тільки судом. Якщо суд наклав арешт, потрібно подавати позовну заяву до суду вищої інстанції і оскаржувати арешт або подавати клопотання до суду, якщо ви визнали зобов’язання за рішенням суду.

Зняти арешт виконавчої служби

Як зняти арешт авто виконавчою службою, відповідь залежить від вимог, які забезпечують цей арешт. Основних шляхів вирішення два, виконати вимоги, погасити штраф або борг, або оскаржити виконавчий лист (рішення суду або напис нотаріуса). Сам виконавець тільки відкриває виконавче провадження і накладає арешт, згідно отриманого виконавчого листа.

Через скільки часу знімуть арешт з автомобіля

Через скільки знімають арешт з машини, залежить від служби, яка його наклала, а також виконання всіх необхідних вимог.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Щоб зняти арешт мало сплатити борг, слід також сплатити виконавчий збір та витрати по провадженню. Мало отримати рішення суду, його потрібно пред’явити виконавцю або реєстратору.

Швидко зняти арешт з автомобіля не вийде, навіть якщо справа стосується штрафу, на це піде від двох до семи днів. Складні арешти можна знімати рік і більше.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗНЯТИ АРЕШТ З АВТОМОБІЛЯ

Хто допоможе зняти арешт

Куди звертатися, щоб зняти машину з арешту, залежить від служби або органу, його який наклав. Винятком є ​​суд, суд може знімати будь-які арешти своїм рішенням.

Важливо! Діючи самостійно, можна домогтися зняття арешту з автомобіля не у всіх випадках. Коли потрібно оскаржувати арешт в судовому порядку, без адвоката не обійтися. Якщо у вас накладено арешт на автомобіль, як мінімум отримайте консультацію юриста або адвоката.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ !!!

Чим більше часу проходить з моменту накладення арешту, тим складніше і дорожче буде від нього позбутися. Провадження по арештам закривають і знищують, а арешт так і залишається на автомобілі. Навіть якщо це був штраф за перевищення швидкості, арешт доведеться знімати через суд, виконавче провадження закрито і знищено.

Як зняти арешт з автомобіля?

Зняття арешту з автомобіля! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн