Юридична компанія «ПІК»

АРЕШТ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

У цьому матеріалі ми коротко відповімо на найчастіші запитання клієнтів. Якщо у вас накладено арешт на автомобіль, вартість послуг адвоката за зняття арешту з автомобіля ви можете дізнатися за посиланням нижче:

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Як зняти арешт на автомобіль?

Якщо коротко, то, щоб зняти арешт на автомобіль, потрібно з’ясувати, який орган наклав арешт на автомобіль, які вимоги пред’являються, виконати або оскаржити вимоги. Арешт на авто, як зняти, так і накласти може тільки суд, без урахування вимог інших державних органів.

Де знімається арешт з автомобіля?

На питання де зняти арешт з автомобіля буде проста відповідь, це сервісний центр по реєстрації автомобілів(МРЕВ) та реєстр рухомого майна.

В які реєстри вноситься арешт автомобіля?

Якщо вам потрібно видалити з бази арешт автомобіля, то, насамперед, це реєстр рухомого майна України. Варто відзначити, що арешт може бути і на самому власнику автомобіля, в реєстрі боржників або власнику транспорту може бути накладено арешт на все майно.

Як можна перевірити арешт на автомобілі?

Варіантів, як перевірити арешт автомобіля в Україні, кілька. Можна звернутися в сервісний центр (МРЕВ). Другий варіант – звернутися до нотаріуса, але у нього неповна інформація.

Рада юридичної компанії “ПІК”

У сервісному центрі ви отримаєте найбільш достовірну та повну інформацію, але є ризик того, що якщо автомобіль знаходиться в розшуку, його відразу конфіскує поліція.

Чи можна зняти арешт з авто самостійно?

Як самостійно зняти арешт з авто і чи можна це зробити в принципі? Так, це цілком можливо, особливо якщо проблема в штрафах або дрібних боргах. Але в будь-якому випадку краще доручити цю справу юристам, так ви можливо не заощадите гроші, але час і нерви заощадите точно.

Якщо виконавець наклав арешт на автомобіль?

Відповісти на питання, як зняти арешт з автомобіля, накладений виконавчою службою, можна просто. Виконати вимоги виконавця, в більшості випадків сплатити якийсь борг або оскаржити дії виконавця. Скасувати підстави для відкриття виконавчого провадження.

Чи можна їздити на арештованому автомобілі?

Автомобіль арештований чи можна їздити, якщо на авто арешт? Так, можна. До оголошення автомобіля в розшук, ви можете користуватися транспортним засобом.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Візьміть на замітку: за наявності виконавчого провадження, автомобіль можуть вилучити у будь-який момент. До цього варто бути готовим.

Якщо є арешт на реєстрацію автомобіля?

Після покупки можна зіткнутися з тим, що накладено арешт на реєстрацію авто. Іншими словами, у вас немає можливості зареєструвати автомобіль, у зв’язку з наявністю арешту. У цій ситуації потрібно знімати арешт, інших варіантів немає.

Що робити якщо ви купили автомобіль з арештом?

Буває так, що після покупки автомобіля з’ясовується, що він в арешті у банку або на ньому є арешт. Є два варіанти вирішення проблеми. Перший – дізнатися і виконати вимоги, які призвели до арешту автомобіля, другий – зняти арешт через суд, якщо арешт був накладений після покупки автомобіля.

Чи можуть вилучити арештоване авто?

Процедура вилучення автомобіля досить проста, автомобіль вилучається виконавцем або органами національної поліції. При цьому вам виписується або акт опису й арешту, або протокол вилучення в рамках відкритого провадження.

Як зняти арешт з автомобіля через суд?

Зняття арешту з автомобіля за рішенням суду, досить часте явище. Зняти арешт на автомобіль можна в судовому порядку, вивчивши підстави накладення арешту і написавши відповідний позов до суду, можна оскаржити арешт.

Скільки коштують послуги зі зняття арешту?

Більшість людей перш за все цікавить зняти арешт з авто ціна або зняти арешт з автомобіля вартість. В середньому послуги зі зняття арештів починаються від 500 грн., за вивчення підстав виникнення арешту. В цілому робота по зняттю арешту обійдеться від 2000 – 3000 грн., в залежності від регіону.

 

Арешт на автомобіль?

Арешт автомобіля! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн