Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПЕРЕОФОРМИТИ АВТО ЯКЩО ВЛАСНИК БОРЖНИК

Если вы купили автомобиль находящийся под арестом

Купив кредитну машину, купив машину, а вона в заставі або що робити, якщо купив машину із забороною – всі ці запити говорять про те, що вас обдурили, як кажуть у народі “кинули”.

Продавець виявився шахраєм, ви – постраждала сторона, випадків шахрайства з кредитними та заставними (банківськими) автомобілями досить багато.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Наклали арешт на машину після покупки

Ситуація перша. Наклали арешт на машину, на попереднього власника, це класичний варіант шахрайства з автомобілем, арешт із реєстру видаляють чи він не оновлений кредитором. Справа в тому, що кредитор зобов’язаний оновлювати арешт у Реєстрі Рухомого Майна кожні 3 роки, запис з реєстру видаляється через три роки автоматично і машину можна продати, “майже законно”.

Реєстр електронний, доступ до нього мають як нотаріуси, так і виконавці, видалити арешт на якийсь час, за гроші, велика спокуса. Машина продана, арешт чудово з’явився. Коли йдеться про арешт на автомобіль за борги старого господаря, завжди з’ясовується, що машину продано неправильним, з погляду юриспруденції, шляхом.

До відома! Якщо з моменту реєстрації автомобіля минуло більше трьох років, до покупки потрібно підходити більш скептично і перевіряти машину навіть в автосалоні, з’ясовувати чи не продавався автомобіль у кредит.

Купив авто у заставі

Ситуація друга. Боржник продав предмет застави. Найпростіше провернути таку незаконну операцію з дорогим рухомим майном, наприклад, з автомобілем. Нерідко після покупки автомобіля виявляється, що він в арешті у банку.

Боржник пропонує покупцеві придбати машину за дорученням, посилаючись, наприклад, на небажання сплачувати податки. Також продають і автомобілі, які перебувають у заставі у кредиторів. Формально, така застава арештом не є, але наслідки для покупця ті самі – купив автомобіль, що перебуває в заставі у банку.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Купівлі автомобіля з арештом допоможе запобігти уважність. Продавці пропонують оформити таку угоду не договором купівлі-продажу, а за довіреністю.

Як зняти арешт з автомобіля новому власнику

Ситуація третя. Іноді продавець не знає про обтяження авто. Наприклад, його колишня дружина звернулася до суду щодо несплати аліментів, отримала рішення на свою користь і наклала через виконавців арешт, не повідомивши колишнього чоловіка. Сам факт арешту може настати пізніше, ніж машина куплена.

Що робити, якщо придбав машину в арешті? Схема дій першому етапі:

 • З’ясувати, яким органом накладено арешт;
 • Вступити в контакт із цим органом та з’ясувати, які дії необхідні для зняття арешту;
 • Виконання вимог;
 • Зняття арешту.

Якщо сума вимог висока або автомобіль є предметом застави, зняти такий арешт можна лише звернувшись до суду. Судова практика щодо таких арештів на стороні покупця, закон звільняє від відповідальності третіх осіб, але судові витрати та витрати на адвокатів доведеться сплачувати покупцю.

Існує можливість, що власник авто сам не знав про наявність арешту на автомобіль, але розраховувати на добру волю продавця не варто. Потрібно готуватися до суду. Зверніться за допомогою до юристів, вони підкажуть, як правильно діяти в ситуації, що склалася.

Що робити, якщо купили машину, а вона в арешті?

Купили заставний автомобіль! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн