img Зняти арешт з автомобіля - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Знімаємо арешт виконавчої служби з автомобіля

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Арешти майна боржників в Україні застосовують часто. З одного боку, цей захід гарантує, що боргові зобов’язання будуть виконані, в крайньому випадку, за рахунок продажу майна. З іншого боку, арешт майна, і автомобіля зокрема, створюють додаткове психологічни тиск на боржника, що спонукає його активніше шукати можливість оплатити борг. З’ясуємо, як зняти арешт з автомобіля, накладений виконавчою службою.

Як накладається арешт на автомобіль, і що це означає для боржника

Відразу обмовимося, автомобіль куплений в автокредит і знаходиться в заставі у банку, не перебуває під арештом. Хоча, наслідки застави майже такі ж і слово арешт для цієї ситуації в розмовах застосовують часто.

Арешт на автомобіль в Україні може бути накладено тільки виконавчою службою і тільки за рішенням суду про примусове стягнення боргу. Причому, причина виникнення боргу не важлива, Часто люди думають, що до таких серйозних наслідків, як арешт авто, може привести тільки великий невиплачений борг до банку. Це не так. До арешту автомобіля можуть призвести:

  • Невиплачені аліменти.
  • Неоплачений вчасно штраф.
  • Будь-який інший борг, щодо якого судом ухвалено рішення про примусове стягнення.

Позивач звертається з цим рішенням у виконавчу службу. Виконавець відкриває виконавче провадження, а якщо вважає за необхідне, то і заарештовує все майно боржника або його частину. Зверніть увагу! Арешт майна боржника, хоча він і застосовується дуже часто, не є обов’язковим.

Якщо на автомобіль накладено арешт виконавчої служби, його власник втрачає право на розпорядження машиною. Він не може її продати, подарувати, обміняти, закласти. Іноді, виконавець може накласти арешт,що забороняє і використання автомобіля. При наявності рішення суду про примусове стягнення боргу, автомобіль заарештовують майже завжди, тому що це дороге і високоліквідне майно.

Як вивести свій автомобіль з під арешту

Тим, хто задається питанням: як зняти арешт виконавчої служби на автомобіль, повідомимо, що єдиний спосіб, при якому арешт з автомобіля гарантовано буде знято – повністю виплатити борг. З підтверджуючими цей факт документами, потрібно звернутися до виконавця і він зніме арешт, після сплати ще й виконавчого збору в розмірі 10% від суми боргу.

Існують ще два методи виведення автотранспорту з-під арешту, але 100% гарантії вони не дають. Якщо ви вважаєте, що арешт накладено незаконно, його можна оскаржити в суді, і при отриманні позитивного рішення на ваш позов, арешт знімуть. Щоб виграти такий процес, знадобиться допомога адвокатів, зверніться в юридичну фірму, що захищає боржників.

Останній спосіб зняття арешту з автомобіля, можуть спробувати застосувати ті, хто має порівняно невеликий борг. Якщо сума боргу порівняно невелика, можна спробувати переконати виконавця зняти арешт саме з авто. Запропонувавши, наприклад, заарештувати замість машини квартиру, і пообіцявши, що продавши автомобіль, ви розрахуєтесь з боргом. Яким буде рішення виконавця, передбачити складно.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img