Що робити якщо куплена машина в арешті
🆘🆘🆘 Матеріальне становище громадян України назвати блискучим складно, і на цьому тлі деякі намагаються його поліпшити шляхом шахрайських операцій. Зокрема, позичальники, не здатні своєчасно проводити виплати по кредиту, прагнуть продати предмет застави. Найпростіше провернути таку кримінальну операцію з дорогим рухомим майном, наприклад, з автомобілем. Часто, після покупки автомобіля з’ясовується, що він в арешті у банку. З’ясуємо, як уникнути такого придбання, та що робити, якщо заарештований автомобіль все таки куплений.
📑 ЧИТАТИ ЩЕ:
⚠️ Законодавство України про арешт майна
Під арештом майна в Україні розуміється тимчасове обмеження права розпорядження, а іноді і користування майном. Цей захід впливу встановлюється для забезпечення майнових інтересів осіб, що мають до власника майна обґрунтовані матеріальні претензії. Обґрунтованість претензій встановлює суд.
На підставі рішення суду, особи, на користь яких воно ухвалено, можуть звернутися до державних або приватних виконавців , які і накладають офіційний арешт. Найчастіше, арешт означає неможливість продати, подарувати або іншим способом розпорядитися майном, але іноді, як додатковий захід, виконавці забороняють використовувати майно. Мета арешту майна – примус боржника до сплати боргу. Якщо платити боржник не може майно конфіскують, продають і гасять борги за рахунок виручених коштів.
Інформація про арешт майна потрапляє до державних реєстрів, і продати таку власність офіційним шляхом неможливо. Коли мова йде про арешт на автомобіль за борги старого господаря, завжди з’ясовується, що машина придбана неправильним, з точки зору юриспруденції шляхом. Зазвичай такі покупки відбуваються на підставі довіреності. Боржник не повідомляє покупцеві про те, що майно не може бути продано законним шляхом, а придбати його за дорученням пропонує, посилаючись, наприклад, на небажання платити податки. Так само продають і авто, що знаходяться в заставі у кредиторів. Формально, таку заставу арештом не є, але наслідки для покупця ті ж.
Іноді продавець не знає про обтяження авто. Наприклад, його колишня дружина звернулася до суду, з приводу несплати аліментів, отримала рішення на свою користь і наклала через виконавців арешт, не повідомивши колишньому чоловікові. Сам факт арешту, може наступити пізніше, ніж машина куплена за дорученням. Радимо, при покупці машин, завжди оформляти саме договір купівлі-продажу.
📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:
⚠️ Як діяти якщо ви придбали машину з обтяженнями
Питання: авто в арешті що робити, виникає або у власника машини, або у особи купив авто за дорученням. Схема дій, на першому етапі, в обох випадках однакова:
- З’ясувати, яким органом накладено арешт на авто.
- Вступити в контакт з цим органом і з’ясувати, які дії необхідні для зняття арешту.
- Виконання вимог.
- Зняття арешту.
Якщо ви купили авто з обтяженнями, існує ймовірність, що господар про них не знав, і готовий все сплатити, але розраховувати на це не варто. Швидше за все, доведеться вступати з ним в судову тяжбу. Зверніться за допомогою до юристів, вони підкажуть, як правильно діяти в ситуації, що склалася.
🚗🔐🎓🔑Що робити, якщо купили машину а вона в арешті? Купили машину, а вона в арешті! Ви не можете зняти або навпаки поставити автомобіль на облік, звертайтеся. Онлайн консультація, щодо арешту 200 грн. Знайдемо рішення вашої проблеми, з найменшими витратами.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01