Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОГА В БАНКРОТСТВІ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Банкрутство фізичних осіб за кредитами в Україні доступно далеко не кожному громадянину. У Кодексі про банкрутство закладено певний порядок оплати послуг, що унеможливлює масові заяви про неплатоспроможність.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Банкрутство фізичних осіб ціна послуги

Вартість послуг з банкрутства фізичних осіб може змінюватися від процедури, вона може бути спрощеною або стандартною. Так, звертаючись до суду при стандартній процедурі, фізособа повинна сплатити авансову винагороду арбітражному управителю, розмір якого дорівнює п’яти прожиткових мінімумів за три місяці. 2021 року ця сума становить понад 34 тисячі гривень. При спрощеній процедурі оплачувати послуги арбітражного керуючого не потрібно.

До відома! Судовий збір за відкриття таких справ не сплачується. Що дозволяє заощадити понад 20 тис. грн.

Допомога в оформленні банкрутства фізичної особи

За допомогу в банкрутстві фізичних осіб, крім виплат арбітражному керуючого, доведеться заплатити юристу. Оскільки самостійно, без спеціальної освіти навряд чи вдасться успішно завершити справу.

Підтримка адвоката дозволить провести процедуру банкрутства максимально успішно:

 • усунути всі заборгованості;
 • залишити єдине житло;
 • зберегти більшу частину майна.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Допомога в оформленні банкрутства фізичної особи з боку кваліфікованого юриста є вкрай важливою, оскільки без неї може виникнути безліч проблем. Досвідчений фахівець допоможе правильно скласти заяву до суду та стежитиме за просуванням справи.

Банкрутство фізичних осіб: консультація

Якщо боржник не має в своєму розпорядженні нерухомість, яку не хочеться втратити під час процесу – можна спробувати пройти процедуру визнання неплатоспроможності самостійно. В іншому випадку не обійтися без консультації щодо банкрутства фізичних осіб з адвокатом.

Кваліфікований юрист:

 • допоможе зібрати потрібну документацію;
 • представлятиме інтереси клієнта під час судових засідань;
 • підготує план реструктуризації боргів;
 • захистить права клієнта на всіх етапах.

Важливо! Скориставшись онлайн чатом або поставивши запитання по телефону, ви можете отримати безкоштовну консультацію з банкрутства фізичних осіб і дізнатися приблизну вартість процедури.

Юридичні послуги при банкрутстві фізичних осіб

Юридичні послуги з банкрутства фізичних осіб повинні використовуватись у комплексі з іншими інструментами захисту. Досвідчений адвокат зможе своєчасно опротестувати чи оскаржити дії кредиторів, швидко ухвалити правильне рішення.

Для кваліфікованого фахівця, на відміну від звичайного громадянина, процедура банкрутства фізособи – це не просто судовий розгляд, а інструмент досягнення цілей, які переслідує клієнт.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Вартість послуг з банкрутства фізичної особи досить велика, проте робота досвідченого юриста в кінцевому підсумку окупиться і дозволить досягти бажаного результату.

Як оформити банкрутство фізичної особи за кредитами

Перш ніж оформити банкрутство фізичної особи за кредитами, потрібне оформлення великої кількості паперів та досить високої оплати. Юристи зазначають, що не всі боржники після консультації ухвалюють рішення скористатися їхніми послугами. Нерідко це призводить до ще більших витрат з боку боржників.

Вартість банкрутства фізичних осіб за кредитами визначається індивідуально та залежить від багатьох факторів: регіону проживання боржника, наявності додаткових обтяжень та іншого.

Важливо! Враховуючи складність та тривалість процедури банкрутства, а також кількість судових засідань, послуги визнання неплатоспроможності можуть обійтися фізособі у десятки тисяч гривень.

Адвокат з питань банкрутства фізичних осіб

Підключення до справи адвоката з банкрутства фізичних осіб дозволить дозволити на користь клієнта практично будь-яку справу, незалежно від того, скільки кредиторів протистоїть боржнику.

При зверненні до суду, для визнання неплатоспроможності, послуги адвоката з банкрутства фізичних осіб потрібно буде сплатити. Адже позитивне рішення суду – це документ, який дає змогу звільнитися від усіх фінансових зобов’язань, взятих у минулому.

Юридична компанія “ПІК” – онлайн консультація з банкрутства, спишемо борг у рамках банкрутства фізичної особи.

Послуги адвоката з питань банкрутства фізичної особи в Україні.

Консультація юриста з питань банкрутства фізичної особи. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн