Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОГА З ОФОРМЛЕННЯ БАНКРУТСТВА

Консультація юриста з питань банкрутства може змінити ваше життя на до і після, позбавлення від боргів через процедуру банкрутства фізичної особи лише набирає популярності в Україні.

Юридична консультація щодо банкрутства – це шанс перестати виправдовуватися перед кредиторами, розпрощатися з колекторами та законним чином списати борги: раз і назавжди!

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Банкрутство фізичних осіб консультація

Консультація з банкрутства необхідна як боржникові, так і юристу, не будемо приховувати: процедура досить складна, витратна і підходить далеко не всім категоріям боржників. Відразу скажемо, що списати кредити МФО чи мікрозайми навряд чи вдасться, для цього є інші способи, і наші юристи готові допомогти.

Консультація юриста з питань банкрутства фізичних осіб допоможе клієнту сформувати уявлення про терміни та вартість процедури. Юрист зможе зрозуміти, чи підійде процедура банкрутства у вашому, конкретному випадку, або краще використовувати інші методи погашення проблемного кредиту (боргу).

Важливо! Скориставшись онлайн-чатом або задавши питання, що вас цікавить по телефону, ви можете отримати консультацію з банкрутства фізичних осіб і дізнатися приблизну вартість процедури.

Вартість процедури банкрутства

Вартість банкрутства фізичних осіб – основний фактор того, що процедура може вам не підійти; при цьому вартість банкрутства не можна назвати “дорогою” або “невиправданою”, адже результат – списання боргів на сотні тисяч гривень, а іноді й мільйони. Основна витратна частина, зазначена у Кодексі України з процедур банкрутства, це вартість послуг арбітражного керуючого у розмірі – 40260 грн.

На жаль, це не все, оскільки підготовку документів та подання позову до суду для ініціювання процедури банкрутства фізособи в Україні також потрібно оплачувати, а також послуги адвоката у суді (за потребою) тощо.

До відома! Розрахувати вартість банкрутства можна, отримавши консультацію юриста компанії “ПІК”, але можна з упевненістю сказати, що якщо сума ваших боргів менша за 100 -150 тис. грн. – процедура банкрутства буде невигідною і потрібно шукати інші способи.

Адвокат з банкрутства

Адвокат з питань банкрутства фізичних осіб – порівняно нова спеціалізація, але з кожним місяцем судова практика збільшується. Сьогодні вже можна з упевненістю сказати, що борги в Україні можна списати, оголосивши себе банкрутом. Адвокат з банкрутства допоможе вирішити на користь клієнта практично будь-яку справу, незалежно від того, скільки кредиторів протистоїть боржнику.

Послуги адвоката з банкрутства знадобляться при початковому аналізі ситуації, в якій виявився боржник, та документів, які він має. Надалі адвокат, при взаємодії з арбітражним керуючим, сприяє досягненню необхідного для боржника результату. У суді адвокат також відстоює інтереси виключно боржника.

До відома! При зверненні до суду, для визнання неплатоспроможності, від адвоката з банкрутства та арбітражного керуючого залежить позитивне рішення суду – це документ, що дозволяє звільнитися від усіх фінансових зобов’язань, що виникли у минулому.

Послуги з банкрутства фізичних осіб

Послуги банкрутства надають як юридичні компанії, і приватні адвокати, юристи і власне арбітражні управляючі. Безпосередньо процедуру банкрутства фізичних осіб в Україні організовує арбітражний керуючий, а контроль та частина послуг надає адвокат чи юрист.

Інтернет буквально “забитий” оголошеннями про надання послуг з банкрутства фізичних осіб та вибрати компанію, яка якісно закриє питання із боргом, складно. Варто звернути вашу увагу, що шахраї теж зацікавилися банкрутством фізичних осіб і рекламують свої сайти. Вартість послуг з банкрутства у шахраїв значно нижча, а результат передбачуваний. Вони зроблять вас банкрутом у прямому розумінні цього слова, виманюючи гроші під приводом – дешево, швидко та стовідсоткова гарантія.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Відрізнити шахрая від реального фахівця складно, шахраї теж знаються на процедурі, етапах і термінах. Зверніть увагу на наявність офісу, адреси та реєстраційні документи компанії. Просто поспілкуватися в месенджері або по телефону недостатньо, так ви можете лише “влетіти на гроші”.

Банкрутство фізичних осіб послуги юриста

Юрист з банкрутства робить усе можливе, щоб зменшити негативні наслідки процедури для свого клієнта, підготовка документів – один із відповідальних етапів, оскарження рішень суду та складання клопотань теж входить до обов’язків юриста.

Послуги юриста з банкрутства фізичних осіб включають:

 • початкові консультації;
 • аналіз ситуації боржника та наявність документації;
 • ухвалу підстав для звернення до суду;
 • участь у підготовці пакету документів до суду;
 • підготовка заяви до суду;
 • контроль процедур банкрутства.

Вибрати найбільш відповідного за “якістю” та вартості послуг арбітражного керуючого – теж завдання юриста з банкрутства. Більшість керуючих не розмовлятимуть з вами, тому що вони займаються лише банкрутством організацій або юридичних осіб, а не банкрутством фізичних осіб. Вивчаючи, якого арбітражного керуючого звернутися, боржнику можна остаточно заплутатися.

До відома! Послуги юриста з питань банкрутства фізичних осіб більшою мірою потрібні на початковому етапі. Коли процес банкрутства фізособи запущено, він йде за сценарієм, обумовленим з юристом раніше, і сюрпризи практично не виникають.

Допомога в оформленні банкрутства фізичної особи

Допомога у банкрутстві фізичних осіб необхідна у зв’язку зі складністю процедури, особливо на стадії початкової підготовки та нюансах, пов’язаних із майном.

За допомогу у банкрутстві фізичних осіб, крім виплат арбітражному керуючому, доведеться заплатити як і за послуги юриста, оскільки самостійно, без спеціальної освіти, боржнику не вдасться успішно завершити справу. Підтримка адвоката дозволить боржнику провести процедуру банкрутства максимально успішно:

 • списати усі борги;
 • зберегти єдине житло;
 • зберегти більшу частину рухомого майна.

Важливо! Допомога в оформленні банкрутства фізичної особи з боку кваліфікованого юриста є вкрай важливою, оскільки без неї може виникнути безліч проблем. Досвідчений фахівець допоможе правильно скласти заяву до суду та стежитиме за просуванням справи.

Банкрутство фізичних осіб ціна

Ціна процедури банкрутства – основний фактор у прийнятті рішення про проходження процедури для боржника, який має фінансові проблеми. Більшість компаній, що надають послуги з банкрутства фізичних осіб в Україні, ціну на банкрутство фізичних осіб вказують у форматі від 50 000 грн. Ця вартість не є можливою в більшості випадків, але варто зауважити, що вони були в нашій практиці. Якщо кредитори не з’явилися до суду протягом трьох місяців з початку відкриття суддею справи про банкрутство фізичної особи – борги списуються.

Банкрутство фізичних осіб “під ключ” – ще один популярний запит; у сучасному світі ніхто не хоче витрачати час на з’ясування та підрахунки. Ціна процедури банкрутства “під ключ” – 80 000 грн. Звичайно, це середня вартість, сформована на основі досвіду юристів компанії “ПІК”. Розібратися, якою буде вартість у вашому випадку, допоможе консультація юриста з питань банкрутства фізичних осіб – вона безкоштовна. Списати борги можна протягом 3 – 6 місяців.

Вартість послуг з банкрутства фізичної особи досить велика, проте робота досвідченого юриста зрештою окупиться боржнику і дозволить досягти бажаного для нього результату.

Консультація юриста з питань банкрутства.

Допомога в оформленні банкрутства. Адвокат з питань банкрутства. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо як вирішити вашу проблему з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн