Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖУТЬ МФО ПОДАТИ ДО СУДУ

Чи подають мікрозайми до суду, якщо вам хтось сказав, що мікрозайми не подають до суду, це неправда. Постараємося коротко пояснити, що таке суд із мікрофінансовою організацією, та чи може мікрозайм подати до суду.

Так, більшість компаній користуються послугами колекторів або використовують свій колл центр, методи тиску на боржника всім відомі, не будемо на цьому зупинятися. Суд із “мікропозикою” у вас може виникнути з двох причин, про це докладніше.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи можуть мікрозайми подати до суду

Сьогодні набирає популярності виконавчий напис нотаріуса. Нотаріальний напис це найгірше, що може статися з боржником:

 • Ви про неї не дізнаєтеся, нотаріус не надсилає повідомлення;
 • Робиться протягом декількох днів;
 • Надсилається виконавцю також протягом декількох днів;
 • Накладається арешт на майно та кошти боржника, зарплату, гроші на рахунках.
 • Позичальник вноситься до Реєстру боржників.
 • Гроші списуються, майно заарештують у межах виконавчого провадження.

Мікрозайми подають до суду, коли сума боргу велика, у боржника є майно, на яке можна звернути стягнення.

Важливо! Скасувати напис можна лише через суд, ось у вас уже й відповідь на запитання, чи подають МФО до суду. Тепер вам потрібно подавати до суду, щоб скасувати цей напис та закрити виконавче провадження.

Чи всі МФО подають до суду

Класичним варіантом, коли МФО подають до суду, є наявність у МФО юридичного відділу. МФО, які це роблять, не так багато, переважно це великі компанії: Moneyveo, ШвидкоГроші, Dinero, Alexcredit, Cashpoint, Євро Гроші. Так, судом загрожують всі мікрозайми вже сьогодні, подати до суду може будь-яка компанія, але коли це станеться – невідомо.

Рада юридичної компанії «ПІК»

До суду може подати будь-яке МФО або колектора, які купили борг протягом 3-х років з моменту закінчення дії кредитного договору і навіть більше. Перевіряйте дані у реєстрі Судових рішень та Реєстрі боржників.

МФО подають до суду

Таким чином, відповідь на запитання, чи подають онлайн МФО до суду і чи може МФО забрати майно за борги, позитивна. Не лише банк, а й МФО, будь-який інший кредитор може задовольнити свої претензії за рахунок майна позичальника.

Кредит треба платити, але й переплачувати не варто. Оскаржити виконавчий напис або рішення суду вам допоможе юридична компанія “ПІК”. Можливо, нам вдасться уникнути суду, знайти компроміс із кредитором теж можна. “ПІК” закриває кредити в МФО зі знижкою.

Коли мікрозайм подає до суду?

Чи можуть МФО подати до суду! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн