
Юридична компанія «ПІК»
ЧИ МОЖУТЬ МФО ПОДАТИ ДО СУДУ

Чи подають мікрозайми до суду, якщо вам хтось сказав, що мікрозайми не подають до суду, це неправда. Постараємося коротко пояснити, що таке суд із мікрофінансовою організацією, та чи може мікрозайм подати до суду.
Так, більшість компаній користуються послугами колекторів або використовують свій колл центр, методи тиску на боржника всім відомі, не будемо на цьому зупинятися. Суд із “мікропозикою” у вас може виникнути з двох причин, про це докладніше.
ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!
Дізнатися більше та отримати консультацію!
+38 095 150 05 01
+38 097 050 05 01
Чи можуть мікрозайми подати до суду
Сьогодні набирає популярності виконавчий напис нотаріуса. Нотаріальний напис це найгірше, що може статися з боржником:
- Ви про неї не дізнаєтеся, нотаріус не надсилає повідомлення;
- Робиться протягом декількох днів;
- Надсилається виконавцю також протягом декількох днів;
- Накладається арешт на майно та кошти боржника, зарплату, гроші на рахунках.
- Позичальник вноситься до Реєстру боржників.
- Гроші списуються, майно заарештують у межах виконавчого провадження.
Мікрозайми подають до суду, коли сума боргу велика, у боржника є майно, на яке можна звернути стягнення.
Важливо! Скасувати напис можна лише через суд, ось у вас уже й відповідь на запитання, чи подають МФО до суду. Тепер вам потрібно подавати до суду, щоб скасувати цей напис та закрити виконавче провадження.
Чи всі МФО подають до суду
Класичним варіантом, коли МФО подають до суду, є наявність у МФО юридичного відділу. МФО, які це роблять, не так багато, переважно це великі компанії: Moneyveo, ШвидкоГроші, Dinero, Alexcredit, Cashpoint, Євро Гроші. Так, судом загрожують всі мікрозайми вже сьогодні, подати до суду може будь-яка компанія, але коли це станеться – невідомо.
Рада юридичної компанії «ПІК»
До суду може подати будь-яке МФО або колектора, які купили борг протягом 3-х років з моменту закінчення дії кредитного договору і навіть більше. Перевіряйте дані у реєстрі Судових рішень та Реєстрі боржників.
МФО подають до суду
Таким чином, відповідь на запитання, чи подають онлайн МФО до суду і чи може МФО забрати майно за борги, позитивна. Не лише банк, а й МФО, будь-який інший кредитор може задовольнити свої претензії за рахунок майна позичальника.
Кредит треба платити, але й переплачувати не варто. Оскаржити виконавчий напис або рішення суду вам допоможе юридична компанія “ПІК”. Можливо, нам вдасться уникнути суду, знайти компроміс із кредитором теж можна. “ПІК” закриває кредити в МФО зі знижкою.