Юридична компанія «ПІК»

БАНК ПОДАВ ПОЗОВ ДО СУДУ ЗА НЕСПЛАТУ КРЕДИТУ

Банк подав позов до суду за кредит, така ситуація цілком передбачувана, якщо позичальник припинив погашати позику та не реагує на повідомлення та дзвінки банківських співробітників.

Якщо ви опинилися у скрутній ситуації і раніше не намагалися домовитися з кредитором, можна обговорити можливість реструктуризації боргу та попросити відкликати позов. У разі неможливості домовитися з банком не варто ігнорувати судове засідання: підключивши до справи грамотного юриста, ви зможете якщо не виграти справу, то хоча б зменшити суму виплат.

Банк подав позовну заяву до суду

Якщо банк подав позов до суду, не діяти не можна в жодному разі. Якщо ви не прийдете на засідання, не будете наполегливо відстоювати свої інтереси, не надасте заперечень, суд задовольнить повною мірою вимоги банку. Тому, отримавши повістку:

 • перевірте термін позовної давності;
 • перерахуйте суму боргу, коректність нарахування пені та штрафів. З чинних законодавчих норм неустойка не може перевищувати половини суми банківського кредиту;
 • підготуйте документи, які можуть стати аргументом для зменшення суми стягнення (довідку про інвалідність, втрату годувальника тощо).

Для розробки ефективної стратегії дій зверніться по допомогу до юриста.

До відома! Чинне законодавство дозволяє судам розглядати справу без особистої присутності відповідача. Якщо засідання пропущено або ви програли справу, рішення суду першої інстанції можна оскаржити.

Строки подання позову до суду за кредитом

Відповідно до положень українського громадянського законодавства позовна давність становить 3 роки. Загальне правило поширюється, зокрема, на подання позову до суду за кредитом незалежно від суми. У цьому термін може обчислюватися:

 • від дати закінчення терміну кредитного договору (банківської картки);
 • з часу першого прострочення боржника за щомісячними платежами.

Вказаний термін не є абсолютним, він може бути продовжений за домовленістю. Згода обох сторін при цьому є обов’язковою умовою. По штрафах і піні позовна давність дорівнює 1 року.

Пропуск позивачем встановленого договором терміну позовної давності є підставою для відмови судом у задоволенні позову.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо банк пропустив термін, передбачений для подання заяви, суд не може ухвалити цю обставину до розгляду автоматично. Боржнику обов’язково варто подати клопотання. Його оформляють у довільній формі як окрему заяву або включають у відкликання на позов.

Що робити, якщо банк подав позовну заяву до суду

Банк подав позовну заяву до суду: що робити? Хоч би якою була ситуація, необхідно розробити чіткий план дій. Пасивна поведінка не позбавить сплати боргу, а навпаки, лише призведе до додаткових витрат і примусового стягнення фінансових коштів, арешту рахунків та майна.

Тому, якщо ви отримали повістку до суду, зберігайте спокій, уважно ознайомтеся з вимогами позивача та звертайтеся за юридичною підтримкою. Фахівці компанії «ПІК» допоможуть підібрати ефективні способи захисту ваших інтересів та досягти максимального зменшення суми виплат.

Суд по кредиту!

Оскаржити рішення суду по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн